Neler Yeni

🔥İndirim Modart Ryzen 5 7500f RTX 4060 ti 16 GB Sistem 28999 TL

BaLTH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Willem DaFoe
Bu tarz toplama sistem alırken her parçanın içinize sinmesi gerekir. Özelleştirme sonunda keşke demeyeceğiniz sistemin son hali her parçasını kendi topladığınız halinden hesaplıysa alınabilir. Ben hala her parçanın kendi zevkinize göre alınıp sistemin toplanması taraftarıyım. İnfluencerların birbirini yalandan gömüp saflarını sıklaştırmasının etkisiyle hareket etmemek gerekir. Reklamın iyisi kötüsü olmaz. Günün sonunda onlar gemisini yüzdürmeye devam edecek sen ise onlardan birine prim yaptıracaksın.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
İyi yönünden bakarsanız sistem 2 saattir stokta, en azından isteyen herkes rahat aldı sistemi, PCH nin benzer sistemi yarım saat bile durmadı millet mağazalardan kapış kakış götürdü stokları 😂

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Mahsun Mücahit Sürdem
Alınmaz diyen arkadaşları ben anlayamıyorum. Siz bu ürünleri alıp satıp para kazanamayacaksınız ya da daha önce daha uyguna daha iyi sistemler çıktı diye alınmayacak bir sistem diyemezsiniz.

Parçaları tek tek hesaplayın bakalım siz ne kadara toplayacaksınız? Üstüne üstlük bir de fatura kesebilecek misiniz?

Silver Stone

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
Tayfun Balım
Bu haliyle alındığında önü kapalı bir sistem.
İşlemci güncellemesi yaptırmaz. Dolayısıyla ekran kartı güncellemesi de yaptırmaz. Ekran kartı ucuza gelsin diye diğer bileşenlerden ödün vermezdim. Ayrıca 4060ti vram kullanacak çapı olan bir kart değil.
Ramler sdd anakart değişmeli, değişince de avantaj yok. Sonuç: Almazdım.
Yine de alacak arkadaşlara hayırlı olsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alınmaz diyen arkadaşları ben anlayamıyorum. Siz bu ürünleri alıp satıp para kazanamayacaksınız ya da daha önce daha uyguna daha iyi sistemler çıktı diye alınmayacak bir sistem diyemezsiniz.

Parçaları tek tek hesaplayın bakalım siz ne kadara toplayacaksınız? Üstüne üstlük bir de fatura kesebilecek misiniz?
Totalde 2 3 k ucuz olacak diye bileşen kalitesinde ödün verilmez hocam. Alınmaz diyenler kötülemek için değil sistem çıkmadan önce abartılmasına ve abartılacak kadar iyi olmadığına tepki göstermiş.

sadecekin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Ekin Büyükyağcı
Ee aga bu adam PC hocasına sallamıyo muydu sistemi beğenmedim diye? Bunun ne farkı var o sistemden
DDR 5 sistem dostum ddr4 ile karıştırma
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu sistem ddr4 olduğu için 25 k ya gelebilirdi bence 28k fazla olmamış mı
DDR 5 olarak çıktı sonra işlemci sınırı bitince ddr4 olarak sundular

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
SEFA KAYA
sistem halen 29k.