Neler Yeni

Yardım Mouse bağlantısı kopup duruyor

HpLubz

80+
Fareyi çevirirken (genelde hızlı çevirirken) bağlantısı kopuyor 1-2 saniyelik. Bilgisayardan usb çıkma sesi geliyor. Oyun oynarken çok sinir bozmaya başladı sebebini bilen var mıdır? Bir kaç gündür böyle...

Model: Asus ROG Gladius II Core 6200DPI 6 Tuş Optik RGB Kablolu Gaming (Oyuncu) Mouse

ZeRRaen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
743
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
FPS oyunları , toplama bilgisayarlar , okul hayatı ,
Instagram
ardazeren025
Twitter
arda
Discord
ZeRRaen#9836
Kabloda temassızlık vardır. Değişime, garantiye gönder

ZeRRaen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
743
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ardazeren025
Twitter
arda
Discord
ZeRRaen#9836

ZeRRaen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
743
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ardazeren025
Twitter
arda
Discord
ZeRRaen#9836

niquez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
engin değirmenci
Yazılımsal olması mümkün değil. Ama yinede başka bir pc'de deneyin. Olmazsa tek çözüm bu
Merhaba yaklaşık 5 aydır bu problemi yaşıyorum. Her türlü yolu denedim Türkçe kaynaklar bitti yabancı kaynaklardan da baktım BIOS'u eski sürüme çektim chipsetleri eski sürüme çektim ama yok hala problem devam ediyor. Mouse Zowie EC2 donuyor takılıyor herhalde mouse bozuk dedim gidiyim başka PC de deneyeyim dedim orada sorunsuz çalışıyor. Dedim o zaman benim PC anakart bozuldu son çare mouse aldım benim PC'ye taktım sorunsuz çalışıyor. Şok oldum benim PC de sorun çıkaran mouse başka PC de sorunsuz çalışıyor. Kafayı yedim.

furkangul

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan GÜL
Merhaba yaklaşık 5 aydır bu problemi yaşıyorum. Her türlü yolu denedim Türkçe kaynaklar bitti yabancı kaynaklardan da baktım BIOS'u eski sürüme çektim chipsetleri eski sürüme çektim ama yok hala problem devam ediyor. Mouse Zowie EC2 donuyor takılıyor herhalde mouse bozuk dedim gidiyim başka PC de deneyeyim dedim orada sorunsuz çalışıyor. Dedim o zaman benim PC anakart bozuldu son çare mouse aldım benim PC'ye taktım sorunsuz çalışıyor. Şok oldum benim PC de sorun çıkaran mouse başka PC de sorunsuz çalışıyor. Kafayı yedim.
Son bir haftadır aynı sorunu bende yaşamaya başladım. Aynı anda tüm usb bağlantıları kopup 5 saniye içinde geri geliyor. Fare, klavye, kulaklık hepsinin bağlantısı kopuyor anlık. Oyunda bu durumu yaşayınca ayrı kafayı yiyorum. Yok mu bunun bir çözümü ?

HpLubz

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben içini açtırmıştım adam baktı kablonun bir yerini kesip falan deneyebilirim istersen dedi ama sonrası ne olur bilmem dedi ben de kalsın demiştim o zamanlar, sonra nadiren devam etti o sıralar fakat şuan bir sıkıntısı yok bayadır olmuyor umarım olmaz ileride de bir nevi kendiliğinden düzeldi diyebilirim. Sorun neyden kaynaklı tam bir bilgim yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Umarım düzelir sizinki de

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,797
Üyeler
150,937
Son üye
veykrl9
Top Bottom