Neler Yeni

Next Start 4K Android TV Box 1.490,00 TL

KnightDavion

80+ Bronze
Nokia Yayın Kutusu 8010, Android TV (Chromecast, HDMI, H.264, HEVC H.265, Netflix, Prime Video, Disney+), siyah

Uzun vadeli düşünüldüğünde bu ürün bayağı iyi diyorlar ama 1,5 aydır kampanyaya girmedi, bekliyorum ben de.

Gif Man

80+ Gold
Nokia Yayın Kutusu 8010, Android TV (Chromecast, HDMI, H.264, HEVC H.265, Netflix, Prime Video, Disney+), siyah

Uzun vadeli düşünüldüğünde bu ürün bayağı iyi diyorlar ama 1,5 aydır kampanyaya girmedi, bekliyorum ben de.
Next Şuan Makul Düzeyde .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar cahiiliğimden soruyorum kusura bakmayın. Mi stick tarzı direkt hdmi a takılanlardan bunların farkı nedir güç üzerinemi daha çok? Birden farklı ekranda kullanmak istiyorum priz işi bozabilir gibi çünkü
Galiba Adaptörsüz Versiyonları Bu Stick Olanlar .

Son düzenleme:

BabaVoss7

80+ Silver
Next Şuan Makul Düzeyde .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Galiba Adaptörsüz Versiyonları Bu Stick Olanlar .
Genel olarak güçten ziyade bağlantılar ve sıcaklıkları değişiyormuş kendi açımdan stick almak daha mantıklı geldi. Film dizi izleyecem sadece. Next inde varmış stick

Gif Man

80+ Gold
Genel olarak güçten ziyade bağlantılar ve sıcaklıkları değişiyormuş kendi açımdan stick almak daha mantıklı geldi. Film dizi izleyecem sadece. Next inde varmış stick

Burdan Almada Nerden Alırsan Al .

BabaVoss7

80+ Silver
Burdan Almada Nerden Alırsan Al .
Örnek olarak attım mi stick daha iyimiş zaten burdan ben kararımı onda kıldım direkt tak çalıştır priz derdi de yok. Film dizi için fazlasıyla yeter taşıması kolay benim gibilerede onu almasını tavsiye ederim bi saat detay bakındım 😅

A_TURAN_A

80+ Bronze
Geçen paylaşılan 1700 liralık projeksişyon mu bu mu sizce ben de ki tv biraz küçük ama 32 inch .

ChristianSerratos

80+ Silver
stick usb takılıyormu film izlemek için alabilirim

BabaVoss7

80+ Silver
stick usb takılıyormu film izlemek için alabilirim
Hayır diye biliyorum onun için box lazım işte anladığım kadarıyla bu arada bunlarda güç istiyormuş ayrıca yani boxtan pekte farkı yok o zaman saçma sapan şeyler anlamadım 🙃

pegasus_2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
hüseyin doğan
xiaomi aşırı yavaş hocam bende var baş belası tam. bu daha iyi sanırım.
yapma hocam gözünü seveyim. bende 1. nesil var 3-4 senedir kullanırım "aşırı yavaş"lığını görmedim. next kullanmadım ama xiaomi'yi de gömdürmem.
ayrıca her şey kağıt üstünde özelliklere göre kıyaslanamaz.

düzeltme: 5 senedir kullanıyormuşum :)

Son düzenleme:

GirayHan

80+ Gold
yapma hocam gözünü seveyim. bende 1. nesil var 3-4 senedir kullanırım "aşırı yavaş"lığını görmedim. next kullanmadım ama xiaomi'yi de gömdürmem.
ayrıca her şey kağıt üstünde özelliklere göre kıyaslanamaz.

düzeltme: 5 senedir kullanıyormuşum :)
kağıt üstünde kıyaslanır hadi kıyaslamayalım omleti kır üstüne pişer cayır cayır yanıyor :D

pegasus_2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
hüseyin doğan
kağıt üstünde kıyaslanır hadi kıyaslamayalım omleti kır üstüne pişer cayır cayır yanıyor :D
:D teknoloji şans işi hocam belki size öyle denk gelmiştir. mi stick derseniz anlarım. onuda kullanıyorum 4 senedir. mi box s'e göre çok yavaş evet.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,285
Üyeler
154,208
Son üye
aliescobar
Top Bottom