Neler Yeni

NotCoin’den Kazanan Birine Sorun! - Telegram Airdropları

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon. Bilgisayar. Monitör. Kulaklık.
Dostum tek tek kasmak cidden sıkıyor yoruyor ama bot hsrbi rahat benim 3 yada 4 12 saate bir 360bin veriyor gün içinde 2 kez alıyorum yetiyor kazmakla felan uğraşmıyor zaten 2.lvl de herlarde offline kazma açılıyor 4-5 saat offline kendi kasıyor bide görevleri fulle hepsini yap rahat 3lvl yaparsın
2 görevi yaptım da bakalım deniyoruz :kekw:

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
ada yalın
level 2 de 2 saat offline durumlarda kasım, level 3 de bu 12 saat oluyor, level 4 de ise yine 12 saat ancak %30 bonus, level 5 de ise %60 bonus mevcut.
(Yespac 100 topladıysa 160 alıyorsunuz.)
Yescap toplarsamı %30 yoksa offline da mı

• Beğen
Reaksiyonlar: Krom

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,317
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar, Oyun Bilgisayarı, Tasarım, Youtube, Discord Sunucuları, Discord Botları (Kısaca Discord Kategorisi)
Instagram
kromyt / seninpanelincomtr
Steam
KROM
Discord
chromebey0

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,317
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar, Oyun Bilgisayarı, Tasarım, Youtube, Discord Sunucuları, Discord Botları (Kısaca Discord Kategorisi)
Instagram
Steam
KROM
Discord
chromebey0
Deymez ozaman 4lvl 3 den devam
aynen hocam 3 en iyisi :) Benim yespac 8 saatte yaklaşık 300k topluyor mesela, 4 level olursa 390k toplamış olacak. Biraz düşünce iyi ama parasına değmez.

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
ada yalın
aynen hocam 3 en iyisi :) Benim yespac 8 saatte yaklaşık 300k topluyor mesela, 4 level olursa 390k toplamış olacak. Biraz düşünce iyi ama parasına değmez.
İyi para ama lvl için vereceğim parayı çıkarması aşırı üzün sürer gerek yok arada bir girip botu alsam yetiyor ztn bir süre sonra istemediğin kadar artıyor

• Beğen

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,317
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Steam
KROM
Discord
chromebey0
İyi para ama lvl için vereceğim parayı çıkarması aşırı üzün sürer gerek yok arada bir girip botu alsam yetiyor ztn bir süre sonra istemediğin kadar artıyor
Aynen hocam almamak daha mantıklı 👍

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
409
İsim
Yaman Kurşun
Şuan hangi coin i öneriyorsun ve parayı binance dan mı çekiyorsun coin satışa girdiğinde

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,317
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Steam
KROM
Discord
chromebey0
Şuan hangi coin i öneriyorsun ve parayı binance dan mı çekiyorsun coin satışa girdiğinde
yescoin, blum, tapswap, memefi ve dotcoin şu an önerdiklerim hocam. Hangi borsada listelenirse oradan çekiyorum notcoin binancede ve birçok yerde listelendi

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
409
İsim
Yaman Kurşun
yescoin, blum, tapswap, memefi ve dotcoin şu an önerdiklerim hocam. Hangi borsada listelenirse oradan çekiyorum notcoin binancede ve birçok yerde listelendi
Tamam teşekkür ederim.

• Beğen

Kratos1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Arda klnc
Notcoin gerçekten çok iyi kazandırdı arada bir girerek 12 k para kazandım ama tabi bu yeni projelerin o kadar kazandıracağını düşünmüyorum

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,317
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Steam
KROM
Discord
chromebey0

opaet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Eren kaya
bu işin amacı sermayesiz/para yatırmadan kazanç elde etmek hocam, notcoine de hiç para yatırmadım :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

sen kas hocam liste gününe kadar evet.
Hocam milet yescoinde 24 milyon falan ben daha 3 milyondayim iyi mi? kötü mu sence

Top Bottom