Neler Yeni

Olaylar olaylar (06.30.2024)

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,566
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Abi bu gün dizilere ve animelere konuk olacak bir olay yaşadım.

Şimdi Maviye kıyafet bakmaya gittim, sweatshirt bakacağım kulağımda kulaklık var arkada jujutsu endingi çalıyor (Lost in Paradise), benim kafa uçmuş işte kıyafetlere bakarken yanıma bi kız gelip şey dedi işte "tarzını çok beğendim kıyafet seçme konusunda yardımcı yardımcı olmak isterim, adım Hatice adımla hitap edebilirsin" dedi. Benim o an kafa gidik olduğu için böyle sadece kıyafete dalgın gözlerle bakıyorum. Kafama dank etti işte kızın gözünün içine baktım ve o an böyle içimden hass dedim, ağızımdan bir an böyle "sen çok tatlısın ya" diye bi cümle çıktı ki ben bunu isteyerek yapmadım, içimden diyecektim. Kız böyle utanır gibi oldu, işte bas baya utandı, benimde gözüm fal taşı gibi açılmış. Kızın yüzünde sanki güller açmış gibi mutlu bir şekilde bana teşekkür etti ve ben o yeşil gözlerine bakarak mağazadan ayrıldım. Kız bana el salladı, o an böyle aklımdan sadece demin ne yaşadım lan ben diyorum. Dönüp instasını bile isteyemedim, o anın şokuyla.

Şimdi buradan gelecek dahiyane yorumlara göre mağazaya tekrar gidip kızın instasını alacağım.

Kız konusu falan değil, eğlenmek içtim bu konuyu, her halükarda gidip bu kızla tanışacağım. Tabi @Kara* gibi tecrübeli kişiler derse ki gitme, gitmem veya vazgeçtim giderim :D
@Kürşat Kütükçü gibi tecrubeli biri varken kimleri etiketliyorsun

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,566
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
Discord
Alperburaks

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bende kizi dusunuyordum suanda daha fazla acilip daha kotu duruma dusmek istemiyorum ama ne yapsam bilmiyorum 2 kez red yedik zaten
Bu kızla tam olarak senin ilişkin ne ki ? Konuşuyor musun hala ?

anonym0us

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,587
İsim
Anon
Abi bu gün dizilere ve animelere konuk olacak bir olay yaşadım.

Şimdi Maviye kıyafet bakmaya gittim, sweatshirt bakacağım kulağımda kulaklık var arkada jujutsu endingi çalıyor (Lost in Paradise), benim kafa uçmuş işte kıyafetlere bakarken yanıma bi kız gelip şey dedi işte "tarzını çok beğendim kıyafet seçme konusunda yardımcı yardımcı olmak isterim, adım Hatice adımla hitap edebilirsin" dedi. Benim o an kafa gidik olduğu için böyle sadece kıyafete dalgın gözlerle bakıyorum. Kafama dank etti işte kızın gözünün içine baktım ve o an böyle içimden hass dedim, ağızımdan bir an böyle "sen çok tatlısın ya" diye bi cümle çıktı ki ben bunu isteyerek yapmadım, içimden diyecektim. Kız böyle utanır gibi oldu, işte bas baya utandı, benimde gözüm fal taşı gibi açılmış. Kızın yüzünde sanki güller açmış gibi mutlu bir şekilde bana teşekkür etti ve ben o yeşil gözlerine bakarak mağazadan ayrıldım. Kız bana el salladı, o an böyle aklımdan sadece demin ne yaşadım lan ben diyorum. Dönüp instasını bile isteyemedim, o anın şokuyla.

Şimdi buradan gelecek dahiyane yorumlara göre mağazaya tekrar gidip kızın instasını alacağım.

Kız konusu falan değil, eğlenmek içtim bu konuyu, her halükarda gidip bu kızla tanışacağım. Tabi @Kara* gibi tecrübeli kişiler derse ki gitme, gitmem veya vazgeçtim giderim :D
şevkinizi kırmak istemem ama çalışan ise tavırları işinin gereği olabilir belki de senden hoşlanmıştır keşke o an isteseydin instasını denerdin şansını verirdi de büyük ihtimal

don carlo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
ms
dayı bul onu uçurmussun kızı bi evlilik var gibi :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende kizi dusunuyordum suanda daha fazla acilip daha kotu duruma dusmek istemiyorum ama ne yapsam bilmiyorum 2 kez red yedik zaten
Dayı kovalama kovalan benden sana tavsiye yoksa çok üzerler ondan fayda yok sana kendini bitirirsin

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,388
İsim
Oozdmrsm

Kara*

80+ Silver
Eskiden... Agalarla sahura kadar GM kasıyorduk :D
Niye sordunuz ki ?

Hocam kız çalışan olduğu için işim kolay.

Gelişme oldukça konuyu güncelleyeceğim. Hadi bakalım, yarın olmadı Perşembe günü gidip instasını falan alıp kahve içmeye davet edeceğim.
Yaparsın ya öyle çalışan moduyla yaklaşsa bu kadar ilerletmez bence yeri gelince dururdu. Şans tabii ki sen yine de işini sağlama al.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,437
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Şuan piyasada gerçekten harbi kız bulmak zor git şansını dene belki iyi biridir olmazsa da olmaz bunlar hayatın sonu değil böyle o kelime agzindan değil kalbinden çıktı ona söz geciremezsin böyle doğru kişileri bulacağız umarım hepimizin gönlüne göre biri çıkar hayatımıza. "Bu sırada ben hâlâ boş boş gezerken 😄"

TİTAN.

80+ Platinum
Ya hocam, ben normalde böyle utanan biri değilim ama, o an istemeden ağızmdan öyle bir cümle fırlayınca ve kızın utandığını görünce gözüm fal taşı gibi açıldı ne diyeceğimi bilemedim garip oldum.
Perşembe günü git mağazaya orda değilse arkadaşlarından Instagramını vs. İster sonrası gelir zaten

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Yaparsın ya öyle çalışan moduyla yaklaşsa bu kadar ilerletmez bence yeri gelince dururdu. Şans tabii ki sen yine de işini sağlama al.
Bende öyle düşünüyorum, yarın gideceğim bakalım.

Sadece instası mı? İstemeye ne zaman gidiyoruz hcm??? @Marianoly
Yarın gidicem. Bu gün şef erkenden bırakırsa gidebilirimde, bu gün gider miyim hiç sanmıyorum.

şevkinizi kırmak istemem ama çalışan ise tavırları işinin gereği olabilir belki de senden hoşlanmıştır keşke o an isteseydin instasını denerdin şansını verirdi de büyük ihtimal
İş gereği olsaydı muhtemelen orada bozuntuya vermezdim. Kız hiç geri tepmedi, bilmiyorum gidip şansımı deneyeceğim.

Şuan piyasada gerçekten harbi kız bulmak zor git şansını dene belki iyi biridir olmazsa da olmaz bunlar hayatın sonu değil böyle o kelime agzindan değil kalbinden çıktı ona söz geciremezsin böyle doğru kişileri bulacağız umarım hepimizin gönlüne göre biri çıkar hayatımıza. "Bu sırada ben hâlâ boş boş gezerken 😄"
Demeyin hocam öyle, sizinde karşınıza harbiden sevecek biri çıkar elbet. Hayat uzun.
Dediğiniz gibi kız kabul etmese bile hayatın sonu değil.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,566
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
Discord