Neler Yeni

Oyunum Steam'de Satışta! 5TL

HABAR

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,435
İsim
Ahmet Burak ARSLAN
Discord
HABAR#0001
Reddit
Either-Professor
Başarılar.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,903
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Sonbahar indirimlerinde indirime girerse alıcam artık :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
mr bruj
Kanka oyunun crack'i çıkmış . Hakkını helal et beğenirsem param olunca alacağım şimdilik deneyip düşüncelerimi yazacağım.

GryAsl

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,420
İsim
Güray
Sonbahar indirimlerinde indirime girerse alıcam artık :D
Yüzde kaç indirim istersin? yüzde 90 falan deme yüzde kaç indirime sokacağım hakkında bi fikrim yok hiç ama az olur indirimler bi süre.
Teşekkürler.
Başarılar, hocam
Teşekkürler.
Kanka oyunun crack'i çıkmış . Hakkını helal et beğenirsem param olunca alacağım şimdilik deneyip düşüncelerimi yazacağım.
eeee kim kırmış bari merak ettim, virüs indirmek isteyen gidip oradan indirebilir.

Korsan olduğunu iddia eden sitede indirilen dosya boyutu 37KB, benim oyunum 120MB'ın üstünde. Bi de şifre istiyor, o şifreyi çözemedim. Hayır bi de her gördüğün oyuna "..... crack" falan diye aratıyor musun cidden? Bi Türk böyle bi oyuna 9TL vermek yerine crack indiriyorsa zaten virüs olan crack'i indirsin, onun parasından hayır bile gelmez. Ama iyi aksiyon yaşattın, gerçek olmadığını bildiğim halde yine de "ya?" diye merak ettim.

Son düzenleme:

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,903
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Yüzde kaç indirim istersin? yüzde 90 falan deme yüzde kaç indirime sokacağım hakkında bi fikrim yok hiç ama az olur indirimler bi süre.

Teşekkürler.

Teşekkürler.

eeee kim kırmış bari merak ettim, virüs indirmek isteyen gidip oradan indirebilir.

Korsan olduğunu iddia eden sitede indirilen dosya boyutu 37KB, benim oyunum 120MB'ın üstünde. Bi de şifre istiyor, o şifreyi çözemedim. Hayır bi de her gördüğün oyuna "..... crack" falan diye aratıyor musun cidden? Bi Türk böyle bi oyuna 9TL vermek yerine crack indiriyorsa zaten virüs olan crack'i indirsin, onun parasından hayır bile gelmez.
Valla steamda 5.40 TL var şimdi 9 lira olunca 10 lira yüklesem gene 5.40 kalıcak sonbaharı beklicem belki indirim yaparsın :D

• Kızgın
Reaksiyonlar: cici

Trexsons

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Teşekkürler.

Teşekkürler.

Korsan olduğunu iddia eden sitede indirilen dosya boyutu 37KB, benim oyunum 120MB'ın üstünde. Bi de şifre istiyor, o şifreyi çözemedim. Hayır bi de her gördüğün oyuna "..... crack" falan diye aratıyor musun cidden? Bi Türk böyle bi oyuna 9TL vermek yerine crack indiriyorsa zaten virüs olan crack'i indirsin, onun parasından hayır bile gelmez.
+1 iyice saçmalamış arkadaş.

MR EE

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Emre
Biraz deneme fırsatı buldum. Hoş zorlu bir oyun olmuş. Etkileşim tuşu mouse ile biraz meşakkatli. Klavyede bir tuş olup etkileşime girilecek nesnenin yanında tuşa bassak daha rahat olabilirdi. Emeğine sağlık.

robin

80+ Silver
Bildiğiniz gibi oyunun Steam tarafından onaylandığını duyurmuştum, şimdi ise satışa sunulduğunu duyurmak istiyorum. Konuya geçmeden önce oyundaki müzikler dışında her şeyi ben yaptım, yaptığım ilk oyun ve evet dünyada 2D oyunlar da oynanıyor oyun denilen şey 3D oyunlardan ibaret değil.

Alıntıyı görüntüle
Oyunumun Steam Mağazası: https://store.steampowered.com/app/1360150/At_The_Downstairs/
Oyunumun Türkçe Fragmanı:
Not: Oyunun görselleri videolarda ve SS'lerde gözüktüğünden daha iyi, nedense videolarda soluk çıkıyor.
Bana ve gelecek projelerime destek çıkmak istiyorsanız oyunu almayı ve önermeyi unutmayın! Eğer daha sonra alacaksanız istek listenize eklemeyi unutmayın!

Oyun hakkında yeterli bilgiyi zaten Steam mağazasasında verdiğim için bir daha burada yazmak istemiyorum, ilgileniyorsanız lütfen Steam mağaza sayfasını okuyun.

Şimdi Steam mağaza sayfasında vermediğim bir projemden bahsetmek istiyorum; Türkiye'de daha önce hiç yapılmamış detaylı bir Steam'e oyun çıkartma rehberi ve ondan sonra cidden büyük bir oyun projem olacak.
Oyun hakkında konuştuğum önceki konum: https://donanimarsivi.com/forum/konu/sonunda-oyunum-steam-tarafindan-onaylandi.87529/

Eğer en ufak bir sorunuz varsa konu altında sormayı unutmayın!
Direkt oyun hakkında ciddi(?) iletişim için: [email protected]
Türkçe yazılarda türkçe karakter olmaması hoşuma gitmedi :/

GryAsl

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,420
İsim
Güray
Biraz deneme fırsatı buldum. Hoş zorlu bir oyun olmuş. Etkileşim tuşu mouse ile biraz meşakkatli. Klavyede bir tuş olup etkileşime girilecek nesnenin yanında tuşa bassak daha rahat olabilirdi. Emeğine sağlık.
Evet bunu ben de yapmayı düşünüyordum ama daha önce tam gamepad desteği getirmeye odaklandığım için onu yapamadım. Bir hafta içinde ilk olarak fare ile etkileşimi kolaylaştıracağım bazı nesnelerde daha sonra ise aynı nesneyle "E" tuşuna basarak da etkileşime geçilebilmesini sağlayacağım ama böyle çok fazla nesne olduğu için tek tek yapmak uzun sürüyor. Bi de kolay modu bi tık daha kolay, zor modu ise bi tık daha zor yapmayı düşünüyorum.
Türkçe yazılarda türkçe karakter olmaması hoşuma gitmedi :/
Ona yapabilecek bi şey bulamadım, hem pixel tarz hem de Türkçe karakter içeren ve güzle bir font yoktu hiç. Bi öneriniz varsa açığım bu konuda.

robin

80+ Silver
Evet bunu ben de yapmayı düşünüyordum ama daha önce tam gamepad desteği getirmeye odaklandığım için onu yapamadım. Bir hafta içinde ilk olarak fare ile etkileşimi kolaylaştıracağım bazı nesnelerde daha sonra ise aynı nesneyle "E" tuşuna basarak da etkileşime geçilebilmesini sağlayacağım ama böyle çok fazla nesne olduğu için tek tek yapmak uzun sürüyor. Bi de kolay modu bi tık daha kolay, zor modu ise bi tık daha zor yapmayı düşünüyorum.

Ona yapabilecek bi şey bulamadım, hem pixel tarz hem de Türkçe karakter içeren ve güzle bir font yoktu hiç. Bi öneriniz varsa açığım bu konuda.
kendin editleyebilirdin fontu.

GryAsl

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,420
İsim
Güray
kendin editleyebilirdin fontu.
Sen diyene kadar böyle bir şey yapabildiğimi dahi bilmiyordum. En kısa süre içerisinde oyuna Türkçe karakterler de ekleyeceğim ve menuleri de Türkçe yapacağım.

MR EE

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Emre
Sen diyene kadar böyle bir şey yapabildiğimi dahi bilmiyordum. En kısa süre içerisinde oyuna Türkçe karakterler de ekleyeceğim ve menuleri de Türkçe yapacağım.
dafont.com’u kurcalayabilirsin. Tamamen ücretsiz olan font olmasına dikkat edin. Bazıları sadece ticari olmayan kullanımlar için ücretsiz. Pixel sekmesinde belki Türkçe destekleyen vardır.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,490
Üyeler
141,585
Son üye
vortex200
Top Bottom