Neler Yeni

Paket kaybı neden olur

draqla

80+
Anladım kablolu test olmadan kesin bir şey diyemem.
Oyuna girmeyecegim bir laptop var elimde ama kablo baglanmıyor ona. Hem zaten oyuna girsem bile o anı yakalamak zor. Anlık olup bitiyor. Ama oyundayken veya yaşındayken çok etki ediyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Senin hattın fibermi 5 GHz üzerindenmi bağlanıyorsun
VDSL 50 metre uzaklıktayım kutuya.

İnternet bağlanırken şu siyah kablolardan sıfırdan çektiler bina tesisatını. Türk Telekom ekipleri yaptı.
O zaman internet sağlayıcısındadır sorun. Aynısını 2 ay yaşadım neredeyse Türknet Gigafiber'de. Sorunu çözemedikleri için en son Linkedin'den daha yetkili kişilere yazdım ve sorunu çözdüler.

eren28tr

80+ Platinum
Anladım 2.4 ghz üzerindenmi bağlanıyorsun yoksa 5 GHz üzerindenmi.

Violynn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
383
İsim
Efe Özkol
Hocam nasıl bir değişiklik yaptınız? Kaynak verebilir misiniz ben de denemek istiyorum.
ben 2 3 yıl önce yapmıştım şu an o kaynağı arıyorum. bulduğum gibi paylaşıcam hocam muhtemelen sorununuz da çözülecektir bu sayede

draqla

80+

eren28tr

80+ Platinum
Wifi isminde yazar genelde modemin marka modeli nedir tam olarak modem marka modeli yazar modemin arkasında kablosuzda normal ama dediğim gibi

Violynn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
383
İsim
Efe Özkol
Onu nerden öğrenebilirim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkür ederim bekliyorum.
bu videodakileri uygulayarak internetinize en uygun MTU değerini öğrenin, sonrasında modem arayüzüne girerek MTU değerinizi değiştirin.

draqla

80+
Wifi isminde yazar genelde modemin marka modeli nedir tam olarak modem marka modeli yazar modemin arkasında kablosuzda normal ama dediğim gibi
Modem bu 2.4 sanırım ama ben oyun oynadığım ve yayın yaptığım bilgisayarda zaten kablolu şekilde kullanıyordum.

draqla

80+
bu videodakileri uygulayarak internetinize en uygun MTU değerini öğrenin, sonrasında modem arayüzüne girerek MTU değerinizi değiştirin.
Teşekkürler. Bu sorunu çözer umarım 2 senedir saçma sapan dropları çekiyorum. Kablolu bağlantı yapabildiğim ilk anda denicem.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,051
Üyeler
156,269
Son üye
yagizdmrr
Top Bottom