Neler Yeni

PCH 25.08.2022 Sistemi Konusu Hakkında Açıklama

Carrier

80+ Bronze
120klık fp sistem miydi bu
aman kankam ne biliyim ya ayak üstü topladım işte 1.2 milyon işte
Mesaj otomatik birleştirildi:

bi yandan da oyundayım kafa kalmadı ki

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Tuğberk Özkan
yüce babamız, sizinle tartışmaya girmek benim ne haddime haklısınız kusura bakmayın hayırlı akşamlar.

kankam benim şahsi fikrim cidden çok abartı derecede olayları büyütmen ya taner hocamızın ne gibi bi suçu olabilir 2 dk için reklam yapıldı vs gibi söyleniyosun adamların reklama ihtiyacı mı var ben olduğunu düşünmüyorum. FARZETKİ BÖYLE BİR SİSTEM HİÇ ÇIKMADI EMEĞE SAYGIN OLSUN adamın bütün hevesini kursağında bıraktınız ne heveslerle hazırlamıştır sistemi

Dostum, bahsi geçen forumda ya da bu forumda herhangi bir mesajımda içeriğimde "Reklam amaçlı, PR çalışması" için yapıldığına dair bir söylemim varsa lütfen alıntı yaparak belirt.
Asla bunu savunmadım, Taner Hoca' nın verdiği emeği bu konu da dahil olmak üzere bahsi geçen diğer forumda da mesajlarımı inceleyerek görebilirsin ki her fırsatta takdir ettim ve dile getirdim.

Senin dile getirdiğin şekilde reklam kelimesi içerdiğinden dolayı reklama en yakın cümlemi de buraya senin için alıntılıyorum.

"Dostum zaten konu da o, bizim bilmediğimiz neler neler var. Hak aramak önemli olan.
100 adet satıldı diyelim 12000TL' den 1200000TL para eder ki bu sadece 5-10 dakikalık bir süreçte gerçekleşti. Kampanyalı fiyat olmasına rağmen satıcı firmanın kar elde etmediğini düşünebiliyor musun?

Stok, reklam, resmi bildirimlerde usulsuzlük yapıldığını "varsayarsak", parekende de çok daha uzun sürede bekleyerek eritemeyeceği ürünü 5 dakikada sattı.

Bugün sepetine eklediği halde, eksik donanım dolayısıyla stok yok uyarısı verdiği arkadaşlara yarın stok sağlayabileceği 1200000TL var şu an. Yarın dahi o arkadaşlara stok yok deyip, ürünlerini tedarik etmeyebilir.
Yarın stok yok demesine sebep olan ürünleri, hazır sistemden bağımsız fahiş fiyatlardan sitesinde satışa sunarsa şaşırmam.

İşte insanlar bu yüzden hakları konusunda bilgilenmeli diye düşünüyorum."

Alıntımda dile getirdiğim stok ile ilgili cümlemi bugün yaşamış olan arkadaştan da ayrıca bir alıntı yapıyorum.

"Beyler hala sepetinde duranlar için bu yazacağım. Mesaj attım firmaya böyle böyle hala sepette, "sistem şu anda kaldırılmıştır saygılarımızla" yazmışlar o kadar yani ümitlenmeyelim boşuna PSU falan sisteme eklenip sipariş alınmayacak anladığım kadarıyla. Bilginiz olsun"

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Yusuf Levent
Neyse çok fazla kendi çıkarıma olmayan konulara da girmem de forumdakilerin arkadaşı sanki vazgeçirmeye çalışıyormuş gibi tavırları arkadaşında şikayet ettiği için alkış toplamaya çalışması uyuzuma gitti inşallah hakkettiğini alırsın hayatta başarılar savunan adam

Carrier

80+ Bronze
neyse ben sizin kafa yapınızı hiçbir çözemiceğim için daha fazla uzatamicam. ne diyelim haklı olan kazansın :)

neyse ben sizin kafa yapınızı hiçbir çözemiceğim için daha fazla uzatamicam. ne diyelim haklı olan kazansın :)
hiçbir zaman*

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Tuğberk Özkan

hiçbir zaman*

Verilebilecek en güzel cevabı verip, sürece bıraktığın için gerçekten teşekkür ederim.
Uslubunun düzgünlüğü ve tartışma seviyen için de ayrıca teşekkür ederim.
Sistemi alabildiysen güle güle kullanmanı dilerim, alamadıysan da daha iyilerine kavuşmanı.
İyi forumlar. :)

Carrier

80+ Bronze
Verilebilecek en güzel cevabı verip, sürece bıraktığın için gerçekten teşekkür ederim.
Uslubunun düzgünlüğü ve tartışma seviyen için de ayrıca teşekkür ederim.
Sistemi alabildiysen güle güle kullanmanı dilerim, alamadıysan da daha iyilerine kavuşmanı.
İyi forumlar. :)
evet sistemi alabildim bazıları sistemi alabildiğim için “vatanı savunuyor gibi savunuyor” gibi cümlelerde bulunuyo alamasaydım bende eleştircekmişim gibisinden. ama öyle deil cidden alamasaydım aynı tavırları sergilicektim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,049
Üyeler
140,753
Son üye
brostez
Top Bottom