Neler Yeni

PChocası 10.889TL RTX2060

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,110
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,192
İsim
Songül
olmamış
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rtx 2060 ama 12 gb'lık bunu gözden kaçırmış olanlar olabilir.

Hiç fena sistem değil şu kurda. İşlemci kötü lakin 450 liraya ryzen 5500 yapabiliyorsunuz. 11355 TL'ye hiç de fena olmayan bir sistem oluyor. Ekran kartının PNY olması biraz düşündürücü. Fakat 12 gb'lık 2060 ile 3060 epey yakın performans veriyor testlerde. Bunu da gözden kaçırmayın.
yakın değil 3060 önde

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,020
İsim
Diyarhan
İşlemci 5500 olsa Bi nebze iyi derdim ama kötü ya. Sata ssd kötü işlemciyi 12gb 2060 ile kapatmaya çalışmışlar. 2060 maks 8gb işler yani.

• Beğen
Reaksiyonlar: Stex

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,035
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Görülen o ki 1_2 ay önceki sistemler artık uygun fiyatlı olmayacak nispeten maalesef bu saatten sonra sistem alırken iyi düşünün ve bütçenizi maksimum düzeye çıkarmaya bakın

hsnztrk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Hasan Öztürk
olmamış

yakın değil 3060 önde

Sence daha ucuza satılan 12 gb rtx 2060 ile 12 gb rtx 3060 aynı olabilir mi zaten?

Testlere bak genelde aaa oyunlarda ortalama 10 fps fark var. Hiçbir şekilde hissedilmez o fark. Bu kadar keskin çizgilerle konuşmaya gerek yok. FPS oyunları dışında (ki o da monitörünüzün hz'ini geçtiği sürece yeterli) oyun oynarken oyununuz takılmadığı ve akıcı oynandığı sürece hangi ekran kartının ne kadar fps verdiğinin önemi manasızlaşıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Muratcan Koksal
bu kurda fena değil bence alternatif yoksa 5500 ile alınır. m2 ssd gayet iyi ona niye laf atan olmuş anlamadım.

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Yanlış Bilgilendirme
Bir darboğazla karşı karşıya mıyız yoksa gözlerim halis mi görüyor?
Halis görüyorsun darboğaz yok.

Stokları bitirdi herkes, bundan sonraki çıkacak sistemler içinde bunu bile arayabilirsiniz bilginiz olsun. En son düzgün sistemden buyana kur 1 TL artmış durumda neredeyse ve yaz sonuna gelmek üzereyiz kur dalgası gelince bakalım ne olacak...

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,060
İsim
Semih

Stokları bitirdi herkes, bundan sonraki çıkacak sistemler içinde bunu bile arayabilirsiniz bilginiz olsun. En son düzgün sistemden buyana kur 1 TL artmış durumda neredeyse ve yaz sonuna gelmek üzereyiz kur dalgası gelince bakalım ne olacak...
@Abdullah Hacıgül öyle mi dersiniz hocam. Bariz darboğaz diye biliyorum ben yanılıyor muyum?

Çok aranacak bir sistem olduğunu düşünmüyorum. Stokların bittiği falan da yok. İstersen bahse girelim pazar günü bile girip baktığında stok hala var olacak.

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
@Cermenbey Olmayan teknik bilgin ile seninle tartışmayacağım, hatta engelledim görmeyim artık yorumlarını. Darboğaz nedir bunu araştırmakla başlayabilirsin, birilerini etiketleyip cevap almak yerine.

Canxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Toprak

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,060
İsim
Semih
@Cermenbey Olmayan teknik bilgin ile seninle tartışmayacağım, hatta engelledim görmeyim artık yorumlarını. Darboğaz nedir bunu araştırmakla başlayabilirsin, birilerini etiketleyip cevap almak yerine.
Hadi benimkisi olmayan teknik bilgi . Seninkisi ne :D stok bitmişte kalmamış da. Yoo gayet stok mevcut bak sen stok bitti yazalı 2 saatten fazla oldu hala mevcut. :D olmayon toknok bolgo seni seni...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,923
Üyeler
140,576
Son üye
WonY
Top Bottom