Neler Yeni

Play store %95 indirim

DinoDido

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Dinçer uğur
Merhabalar ben play storedan %95 lik indirim kazandım bunu play store ödemesiyle bakiyeye dönüştürebileceğim bir uygulama vb. Var mı

Ahmet Kocar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
409
İsim
Ahmet Kocar
Kanka o indirim uygulama içi alışveriş için değil diye biliyorum. Oyun falan alabilirsin.

SamiPRE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Sami Yusuf Aksu
Bende indirim var ama kullanamıyorum bilgisi olan varmı

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
283
İsim
Halil Karagöz
Merhabalar ben play storedan %95 lik indirim kazandım bunu play store ödemesiyle bakiyeye dönüştürebileceğim bir uygulama vb. Var mı
O uygulama içi alışveriş değil sadece hesabına özel uygulama oyun ve kitap alımlarında geçerli. Bunu da playstore üzerinden yapabilirsin. şartlarında yazar zaten ayrıca bana 1 TL gelmiş arkadaş dalga mı geçiyorlar

SamiPRE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Sami Yusuf Aksu
O uygulama içi alışveriş değil sadece hesabına özel uygulama oyun ve kitap alımlarında geçerli. Bunu da playstore üzerinden yapabilirsin. şartlarında yazar zaten ayrıca bana 1 TL gelmiş arkadaş dalga mı geçiyorlar
Bende indirim var ama kullanamıyorum bir bilginiz varmı acaba?

• Beğen
Reaksiyonlar: Mtsn

SamiPRE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Sami Yusuf Aksu
Daha önceden hesabınızda kullandıysanız satın aldırmıyor hocam indirim koduyla. İlk defa indirim kullanacağınız bir hesap olmalı
hesapla ilk defa play store girdim yani hesapta uygulama bile yüklemedim ama indirim kullanılmıyor

SamiPRE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Sami Yusuf Aksu
Sipariş indirimi ödeme ekranında yansıyor hocam ödeme ekranına geldiğinizde indirim uygulanmamış mı oluyor ?
İndirim uygulanıyor fakat satın almak için indirimi kaldırın gibi bir şey diyordu

SamiPRE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Sami Yusuf Aksu
İndirim uygulanıyor fakat satın almak için indirimi kaldırın gibi bir şey diyordu
Sipariş indirimi ödeme ekranında yansıyor hocam ödeme ekranına geldiğinizde indirim uygulanmamış mı oluyor ?
Hocam indirim uygulanıyor almaya çalışınca "teklif uygulanmıyor satın almak için teklifi kaldırın" diyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam indirim uygulanıyor almaya çalışınca "teklif uygulanmıyor satın almak için teklifi kaldırın" diyor.
.

Top Bottom