Neler Yeni

Ps4 pro oyun indirmek

Yiğit kuzutürk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Yiğit
Arkadaşlar ps4 pro kullanıcısıyım cd yerine mağazadan oyun alacağım İnternet kötü olduğu için uzun sürüyor oyun yüklenmesi yani, uzun süre açık kalsa bozulma patlama falan olmaz değil mi.

Nicksiz

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,160
İsim
Musa
Arkadaşlar ps4 pro kullanıcısıyım cd yerine mağazadan oyun alacağım İnternet kötü olduğu için uzun sürüyor oyun yüklenmesi yani, uzun süre açık kalsa bozulma patlama falan olmaz değil mi.
Olmaz tabiikide, neden olsun? Japon malı ömürlüktür :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Mustafa Nasır
Dinlenme moduna al televizyondaki sinyal yokuda kapat kumandadan aileni uyar çekmesin fişi 😂 2 gün açık bıraktım ben bişi olmadı

Yiğit kuzutürk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dinlenme moduna al televizyondaki sinyal yokuda kapat kumandadan aileni uyar çekmesin fişi 😂 2 gün açık bıraktım ben bişi olmadı
Hahaha yorumun için tesekkur ederim xd
Mesaj otomatik birleştirildi:

Olmaz tabiikide, neden olsun? Japon malı ömürlüktür :D
OFJCFKJDKCJ okadsr para verdik be bozulmasın demi fkfjdkfj teşekkürler yorumun için

Hiçbişey olmaz.
Dinlenme moduna alabilirsin indirme başlayınca.
Televizyonu da kapatabilirsin.
Anladim yani indirirken televizyonu kapatsam bile inmeye devam mi ediyor? Bide sey sorucaktim atiyorum ben indirmeyi baslattim ps den çıkıp tv nin kanallarini izleyrbiliyo muyum indirirken yoksa indirme iptal mi oluyor teşekkürler yorumun için

Balkız

80+ Gold
En İyi Cevap
5
Hahaha yorumun için tesekkur ederim xd

OFJCFKJDKCJ okadsr para verdik be bozulmasın demi fkfjdkfj teşekkürler yorumun için

Anladim yani indirirken televizyonu kapatsam bile inmeye devam mi ediyor? Bide sey sorucaktim atiyorum ben indirmeyi baslattim ps den çıkıp tv nin kanallarini izleyrbiliyo muyum indirirken yoksa indirme iptal mi oluyor teşekkürler yorumun için
PS4'ü kapat demediğin sürece indirme devam ediyor. TV izleyebilirsin evet.

MR EE

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Emre
Uyku/dinlenme modu gibi bir seçenek var kapatma menüsünde. Ona alıp bırakın öylece. Kapanmış gibi duracak.

Leurox

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Uyku/dinlenme moduna al iner oyun
Ayrıca PlayStaıon Frisby (C4) ile çalışmıyor patlamaz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,238
Üyeler