Neler Yeni

R5 3600 den 7500F e geçince fps değişimi olmadı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
ALTUĞ
Merhaba dün r5 3600 den 7500f e geçtim işlemci darboğaz yapıyor diye lakin oyunlarda vs bir fps değişimi olmadı. Bir sorun olabilirmi yoksa normal bir durum mu?

Aykut D.

80+ Gold
Helldivers 2 : 65ten 65 sabit.
Forza 5 : 103 Sabit.
Forza motorsports : 72 Sabit.
FPS'ler bu şekil değişim yok hepsi aynı.
Hocam bunların hiçbiri yok bende :ROFLMAO: . Daha çok işlemci bazlı oyunlardaki değerlerin daha önemli . 3070 belkide max bukadar verebiliyordur sen asıl artışı işlemci bazlı oyunlarda yaşamalısın .

CS2 : ?
Valorant: ?

Grafiklilerde
ETS 2 FH 4 R6 Apex legends değerlerini yazarmısın ?

Ceasar123

80+ Bronze
Oynadığın oyuna göre değişir hangi oyunları oynuyorsun?
Mesela PUBG direkt işlemci tabanlı. Eğer önceden PUBG oynadıysan ona göre bi karşılaştırma yapabilirsin.
Yada aynı şekil Valorant

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
ALTUĞ
Hocam bunların hiçbiri yok bende :ROFLMAO: . Daha çok işlemci bazlı oyunlardaki değerlerin daha önemli . 3070 belkide max bukadar verebiliyordur sen asıl artışı işlemci bazlı oyunlarda yaşamalısın .

CS2 : ?
Valorant: ?

Grafiklilerde
ETS 2 FH 4 R6 Apex legends değerlerini yazarmısın ?

Oynadığın oyuna göre değişir hangi oyunları oynuyorsun?
Mesela PUBG direkt işlemci tabanlı. Eğer önceden PUBG oynadıysan ona göre bi karşılaştırma yapabilirsin.
Yada aynı şekil Valorant
Mesela Forza motorsport %70 gpu kullanıyor max. Bunun nedeni nedir ? Gpuda mı bir problem var. Aynı zamanda vram sorunu olmasın diye denetim masasından cuda fallback protokolünü de etkinleştirdim. ama fps yine 72 sabit.
1711786977916.png

Aykut D.

80+ Gold
Mesela Forza motorsport %70 gpu kullanıyor max. Bunun nedeni nedir ? Gpuda mı bir problem var. Aynı zamanda vram sorunu olmasın diye denetim masasından cuda fallback protokolünü de etkinleştirdim. ama fps yine 72 sabit.
Alıntıyı görüntüle
Bazı oyunların optimizayonu oturmuyor donanım değişikliği sonrasi ben sistemi kurup format atmayınca beam ng düşük fps sorununu bende yaşıyordum. Forzadada öyle bir şey var sanırsam .

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,252
Üyeler
141,268
Son üye
onrkkl
Top Bottom