Neler Yeni

Rampage drop alınır mı

juiclair

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Eray İlkaya
Uygunsuz dil
Ben fanboy değilim, hangi marka fiyatına göre en iyi ve kaliteli ürünü yaptıysa onu öneririm.
Senin gibi beyin yoksunu çocuklar da fanboy der anca.
Bu durumda sende JD fanboyusun ?
bana bir daha hakaret ederse annesini uykusundan uyandıracağım şahitsiniz arkadaşlar

Jnwander

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,237
İsim
Kadir Tunç
Kendime bi kulaklık arıyorum 300 TL bandında max 300 TL drop için geçerli değil güzel bi kulaklık tavsiyeniz olursa onada ,50 TL daha ekleyebiliirm
Hepsiburada ilk siparişe özel 50 tl'lik indirim ile 350 liraya drop plus öneririm.

Can...

80+ Platinum
Hepsiburada ilk siparişe özel 50 TL'lik indirim ile 350 liraya drop plus öneririm.
İndirim vermiyor bana

Mercedesbenz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Arda Öztürk
Kendime bi kulaklık arıyorum 300 TL bandında max 300 TL drop için geçerli değil güzel bi kulaklık tavsiyeniz olursa onada ,50 TL daha ekleyebiliirm
Rampage Drop Plus al direk düzünü alma mikrofon sıkıntısı yaşayanlar vardı.Drop plusun rakibi cloud 2 olarak söyleniyor tam bir f/p ürünü o bütçeye alabileceğin en en iyi kulaklık.Hepsiburada indirimile 350tl ye geliyor.

juiclair

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Eray İlkaya
Ben fanboy değilim, hangi marka fiyatına göre en iyi ve kaliteli ürünü yaptıysa onu öneririm.
Senin gibi beyin yoksunu çocuklar da fanboy der anca.
Bu durumda sende JD fanboyusun ?
şuan jd kullanmıyorum steelseries kullanıyorum arkadaşın bütçesine göre jd önerdim :d

Can...

80+ Platinum
Rampage Drop Plus al direk düzünü alma mikrofon sıkıntısı yaşayanlar vardı.Drop plusun rakibi cloud 2 olarak söyleniyor tam bir f/p ürünü o bütçeye alabileceğin en en iyi kulaklık.Hepsiburada indirimile 350tl ye geliyor.
Kanka bana indirim vermiyor

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
bana bir daha hakaret ederse annesini uykusundan uyandıracağım şahitsiniz arkadaşlar
Benim dediklerim hakaret değil ama seninki çok ağır bir hakaret ki forum kuralları olmasa sana ağzının payını verirdim.

Mercedesbenz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Arda Öztürk

Can...

80+ Platinum
şuan jd kullanmıyorum steelseries kullanıyorum arkadaşın bütçesine göre jd önerdim :d
Ee ne fark var yüksek marka kullanıyorsun diye düşük markalara kötü diyorsun

Top Bottom