Neler Yeni

Rampage Hydra R6 Rgb Pro Red Switch Alınır Mı ?

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
97
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,687
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Yo yo ben çok okudum. Genelde şöyle bir algı oldu insanlarda. "R6'da fırlıyordu, PRO RGB'de artık düzeltmişlerdir ben bunu alayım." PRO RGB'de de fırladı. Bu sefer "Pro RGB'de fırlıyordu, e artık Plus'ta zıplamıyordur. Ben Plus alayım." hop Plusta'da fırladı.
Çevremde Pro modelini alan bir kaç kişi var ve böyle bir sorun yaşamadılar. Biri yeni aldı diğeri bayadır kullanıyor.
Yani üzerimdeki algı "R6'da fırlıyordu, PRO RGB'de artık düzeltmişlerdir ben bunu alayım" değil.
Çevremden ve internet üzerinden gördüklerime göre PRO RGB alan kişiler memnun.
Tabi ki bana böyle denk gelmiş olabilir, PRO modelinde ciddi sorunlar yaşayan kişiler varsa görmek isterim.
Pro modelinde sorun yaşayan bir kaç kişi gösterebilir misin?

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Emre
çko para red switch lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çevremde Pro modelini alan bir kaç kişi var ve böyle bir sorun yaşamadılar. Biri yeni aldı diğeri bayadır kullanıyor.
Yani üzerimdeki algı "R6'da fırlıyordu, PRO RGB'de artık düzeltmişlerdir ben bunu alayım" değil.
Tabi ki bana böyle denk gelmiş olabilir, PRO modelinde ciddi sorunlar yaşayan kişiler varsa görmek isterim.
ingilizce versiyonunu aldım iade ettim türkçe alacam

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
Ben "genelde şöyle bir algı oldu insanlarda" dedim. Kasten size herhangi bir şey söylemedim. Klavyeyi alan herkes sorun yaşayacak diye bir şey yok. James Donkey klavyeleri alıp sorun yaşamayan da çoktu ama forumlarda yüz tane başlığı olan klavyeleri de çoktu. Keza Saber RGB için de öyle. Gamepower ürünlerinde tuş basmama probleminden herkes yakınırken Abdullah abinin klavye uzun kullanım testlerinde 2'dir hiç tuş basma problemi yaşamadığını söyledi. Olabilir. Denk gelebilir, biraz kişinin kullanımına da bağlıdır. Ama ben olsam 400TL para verip 1 yıl sonra problem yaşamak istemem. Bu fiyata bir kez klavye alabilirim. Zaten her sene 400TL klavyeye para ödeyebilcek olsam, 1 sene dişimi sıkar gider Cherry MX alırım kafam rahat eder. Bazen de böyle düşünmelisiniz.

Ekler

• 1.png
    1.png
    45.3 KB · Hit: 51
  • 2.png
    2.png
    33.6 KB · Hit: 31
  • 3.png
    3.png
    27.8 KB · Hit: 28
  • 4.png
    4.png