Neler Yeni

RDR2 Steam iade etmek

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Ultimate için fark a değer mi?
Oyun içerisine ek görevler ekliyor. Banka soygunu ve çeteleri soyma. Daha fazla paranız oluyor. Silahşör takımları hediye ediyor. Benekli bir siyah at hediye ediyor. Oyunun başlarında iken alabiliyorsunuz. Vahşi doğadan gidip bir beyaz Arap atı evcilleştirmediğiniz sürece el edebileceğiniz en iyi atlardan biri. Mahmuz hediye ediyor. 3 adet silah hediye ediyor. Oyun içerisinde para bonusu veriyor. Arthur'un dayanıklılık, sağlık ve ölü göz çekirdeklerine bonusta bulunuyor. Online kısmında da hediyeler veriyor. Bedava kıyafetler ve kamp teması. Oyuncular arasında derecenize de bonus sağlıyor. Black Chestnut atı veriyor. Birkaç silaha bedava erişim sağlıyor. Size kalmış, bence değer.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,002
İsim
Diyarhan
Oyun içerisine ek görevler ekliyor. Banka soygunu ve çeteleri soyma. Daha fazla paranız oluyor. Silahşör takımları hediye ediyor. Benekli bir siyah at hediye ediyor. Oyunun başlarında iken alabiliyorsunuz. Vahşi doğadan gidip bir beyaz Arap atı evcilleştirmediğiniz sürece el edebileceğiniz en iyi atlardan biri. Mahmuz hediye ediyor. 3 adet silah hediye ediyor. Oyun içerisinde para bonusu veriyor. Arthur'un dayanıklılık, sağlık ve ölü göz çekirdeklerine bonusta bulunuyor. Online kısmında da hediyeler veriyor. Bedava kıyafetler ve kamp teması. Oyuncular arasında derecenize de bonus sağlıyor. Black Chestnut atı veriyor. Birkaç silaha bedava erişim sağlıyor. Size kalmış, bence değer.
Değer normali iade ettim. Ultimate alırım. Yılbaşında 150 altına düşer mi o düşündürüyor.

ALPHA TR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Seyt Akdoğan
Nadir şanslı olduğum bir şey oldu 16 kasımda ultimate sürümünü zam alır diye bende aldım. Dün akşam iade ettim ücreti aldım yeniden alacam.
Yine erkenden dönmüşsün benimki geçti artık galiba deniycem yinede

ALPHA TR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Seyt Akdoğan
Hocam belirsiz doların durumunu biliyoruz steam bir ihtimal zam öncesi son şansı veriyor da olabilir. normal oyun için demiyorum fakat ultimate çok iyi fiyat
aklıma geldikçe sinirm bozuluyor hocam ya 200 TL aldım ben normalini ve iade edemiyorum ultimate 179 TL veriyorlar niye bu kadar şansızım yav

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,586
Üyeler
138,382
Son üye
sosyologlan
Top Bottom