Neler Yeni

Redbox ve Superbox hakkında .

Alina

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Taha
superbox bende alıcağım 2 gün içinde kuramaya geliceğiz dediler umarım iyi olur beklemedeyim şuan geldiklerinde deneyimlerimi paylaşacağım
Çok iyi olur deneyimlerinizi paylaşırsanız

Dainty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
hüseyin
Eğer vazgeçersem millenicom alacağım 16 mbps download 4 mbps upload
Mesaj otomatik birleştirildi:

?

Saygısızlık yaptığım yeri belirtirseniz sevinirim, şuan siz saygısızlık yapıyorsunuz ve Raporlandın

@Mehmet Yılmaz
boşuna raporlamıssın kardeşim 15 dk dır cevap gelmiyor dışarıya yazacam bak ne ? ben bi soru sorduöm 1 hafta cevap gelmedi önemlimi değil bence saygısızlıktı ok ?

HafızRakun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
619
İsim
Ahmet Zeyrek
superbox alacaksan 10 megabit olanı çöp haberin olsun

Safderun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Burak Keskin
Köyde oturan bir superbox kullanıcısı olarak deneyimlerimi aktarayım. 10mbit paketini kullanıyorum 159Tl paket fiyatı, 172 fatura geliyor devletin kestiği diğer vergiler vs ile. Ping konusunda yazmışlar. Benim de pingim testlerde 15 çıkıyor ama valorant girdiğim zaman yan mahalledeki turktelekom kullanan kuzenim 18 ping alırken ben 52 ping ile oynuyorum. Bu da genelde modem-baz istasyonu arasında geçen vakit falan da dahil. Turkcell stabil bir internet sunuyor. Ne zaman yapsam 10mbit alıyorum yani. Upload da genelde 4.5-5mbit arasında gidiyor. İnternet genelde stabil. Kalabalık bir yerde oturmuyorum. Mayıs ayından beri kullanıyorum. Aklına takılan bir şey varsa cevaplayabilirim.

Alina

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Taha
boşuna raporlamıssın kardeşim 15 dk dır cevap gelmiyor dışarıya yazacam bak ne ? ben bi soru sorduöm 1 hafta cevap gelmedi önemlimi değil bence saygısızlıktı ok ?
Konu dışına yazacağım dedim çünkü bu sorunu hep yaşıyorum ve bunu her zaman yapmıyorum , bu bence doğal bir hak.

HafızRakun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
619
İsim
Ahmet Zeyrek
Köyde oturan bir superbox kullanıcısı olarak deneyimlerimi aktarayım. 10mbit paketini kullanıyorum 159Tl paket fiyatı, 172 fatura geliyor devletin kestiği diğer vergiler vs ile. Ping konusunda yazmışlar. Benim de pingim testlerde 15 çıkıyor ama valorant girdiğim zaman yan mahalledeki turktelekom kullanan kuzenim 18 ping alırken ben 52 ping ile oynuyorum. Bu da genelde modem-baz istasyonu arasında geçen vakit falan da dahil. Turkcell stabil bir internet sunuyor. Ne zaman yapsam 10mbit alıyorum yani. Upload da genelde 4.5-5mbit arasında gidiyor. İnternet genelde stabil. Kalabalık bir yerde oturmuyorum. Mayıs ayından beri kullanıyorum. Aklına takılan bir şey varsa cevaplayabilirim.
bende aynı paketi kullanıyorum ama aile ile kullanılacak gibi değil kimse yararlanamıyo
evde tek başıma valorant oynarken 40-50 ping alıyorum

Alina

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Taha
Ayrıca konu dışına yazacağım dedim , başka bir foruma değil.

Başka bir yere götürdüğün zaman kısıtlama oluyormu

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,474
İsim
Adem
bende aynı paketi kullanıyorum ama aile ile kullanılacak gibi değil kimse yararlanamıyo
evde tek başıma valorant oynarken 40-50 ping alıyorum
İnsanlar üff taşınabilir modem diyorlar,4.5g hız mı çok iyi diyorlar.OO hız testlerine bak diyorlar alıyorlar ve sonuç sizin gibi oluyor fakat iş işten geçmiş oluyor çünkü taahhüt belgesi karşınıza çıkıyor.Üzücü bir durum,anlamayan insanlar yaşayarak anlayacaklar o konuda hiç şüphem yok.

Alina

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Taha
İnsanlar üff taşınabilir modem diyorlar,4.5g hız mı çok iyi diyorlar.OO hız testlerine bak diyorlar alıyorlar ve sonuç sizin gibi oluyor fakat iş işten geçmiş oluyor çünkü taahhüt belgesi karşınıza çıkıyor.Üzücü bir durum,anlamayan insanlar yaşayarak anlayacaklar o konuda hiç şüphem yok.
Bunuda şimdi yaptım

Ekler

• Screenshot_20201021-175021.png
    Screenshot_20201021-175021.png
    97.3 KB · Hit: 19

HafızRakun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
619
İsim
Ahmet Zeyrek
evet haklısın.

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,474
İsim
Adem
Bunuda şimdi yaptım
Aldığınız değerler 4.5g olarak adlandırılan bir hizmete göre rezalat ötesi,2020'de yaşıyoruz ve 15mbps 4.g hızı mı ? hahah
Turkcell hattı kullanırken 100mbps gördüğüm oldu,vodafoneye geçtikten sonra 20 24 arası değişiyor.Sen Redbox aldığın zaman bu değerlerle aynı alacağını sanıyorsan 12 ay kolay gelsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Çağlar
Bu iki servisi kullananlar deneyimlerini yazarsa iyi olur .
Altyapım iyi değil millenicom bile 16 mbps download 4 mbps upload verdi.
Diğerleri daha düşük değerler verdi ör 1-2mbps upload. Ayrıca 150 GB kotalı tarifeyi almak istiyorum. Normal kullanımda yeter ama oyun indirmem gerekebilir o da zaten tek seferlik olacağı için sorun değil .

Kesin kimse cevap yazmayacak

Konu yükselt butonunun kalkması çok kötü oldu

Donanım arşivi forum yine şaşırtmıyor , 15 dk sıfır cevap

Şimdi gidip aynı konuyu konu dışında açıcam
süperbox alma git gel çok oluyor 2. türksatla konuştun mu

Top Bottom