Neler Yeni

RTX 2060 Asus dual evo

OZAN J

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
OZAN TANKUŞ
Gigabyte olan modelini kullanıyorum. 2060 ları soğutmak inanılmaz zor. ne denediysem denedim soğumuyor. Sonradan revizyonları çıktı o kartların. Eğer revize olan model ise ısınmaz. Sorunu çözmüşlerdir. Bendeki model Revizyon 2 ama soğumamakla inat ediyor. Servise gitti geldi sorun yok dedi. alırsan 3 fanlısını al. Test videolarını izle öyle al direkt.

Klaus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
Klaus
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gigabyte olan modelini kullanıyorum. 2060 ları soğutmak inanılmaz zor. ne denediysem denedim soğumuyor. Sonradan revizyonları çıktı o kartların. Eğer revize olan model ise ısınmaz. Sorunu çözmüşlerdir. Bendeki model Revizyon 2 ama soğumamakla inat ediyor. Servise gitti geldi sorun yok dedi. alırsan 3 fanlısını al. Test videolarını izle öyle al direkt.
Kaç dereceleri görüyor ki

OZAN J

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
OZAN TANKUŞ
Kaç dereceleri görüyor ki
MSI Afterburner dan 83 dereceye sabit. 86-87 yapıyorum direkt olarak 87 dereceye çıkıyor kart. Soğumuyor. Kasada 4 adet fan var. Bunlardan biri Server Fanı. İnanılmaz emiş gücü var ama ekran kartının ısısından dolayı işlemci ve diğer bileşenler de ısınıyor. İmkanı olsa limit vs olmasa direkt olarak 100 dereceyi görecek bir kart. Alır almaz sendede 83-85 derece limitli gelir. O derecelerin üstüne çıkmaz. Hangi oyunu açarsam açayım direkt 83 dereceye çıkıyor. Tamam 150 küsür Watt ama bu kadar da olmaması lazım. İnternette araştırabilirsin 2060 larda kronik bu sıkıntı.

Klaus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
Klaus
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
MSI Afterburner dan 83 dereceye sabit. 86-87 yapıyorum direkt olarak 87 dereceye çıkıyor kart. Soğumuyor. Kasada 4 adet fan var. Bunlardan biri Server Fanı. İnanılmaz emiş gücü var ama ekran kartının ısısından dolayı işlemci ve diğer bileşenler de ısınıyor. İmkanı olsa limit vs olmasa direkt olarak 100 dereceyi görecek bir kart. Alır almaz sendede 83-85 derece limitli gelir. O derecelerin üstüne çıkmaz. Hangi oyunu açarsam açayım direkt 83 dereceye çıkıyor. Tamam 150 küsür Watt ama bu kadar da olmaması lazım. İnternette araştırabilirsin 2060 larda kronik bu sıkıntı.
senin ki çok ısınıyormuş bu kart yüzde 60 fan ayarında 70 derecede çalışıyormuş

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,884
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
150W karta şöyle dandik ince bir blok koyarsan ısınır :D
1705392390389.png

OZAN J

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
OZAN TANKUŞ
senin ki çok ısınıyormuş bu kart yüzde 60 fan ayarında 70 derecede çalışıyormuş
Aynen öyle normali o olması lazım. yeni çıkanlarda bu sorun yoktur yada yeni revizyonlarda. Ki asusun ben bu güne kadar ısındığını hiç görmedim. Asus iyidir.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,884
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
RTX 2060 mı alacaksınız?

ysuflix

80+ Silver
Senin kartın bakıma ihtiyacı var gibi. Bende ventus 2x gp vardı 73ü geçmiyodu ki genelde 70ti. 73 2-3 kez falan görmüşümdür.

OZAN J

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
OZAN TANKUŞ
Senin kartın bakıma ihtiyacı var gibi. Bende ventus 2x gp vardı 73ü geçmiyodu ki genelde 70ti. 73 2-3 kez falan görmüşümdür.
Servise gitti geldi Fanlarını değiştirmişler benim ricam ile. Birde termal bakımını yapmışlar o kadar. Ben kendim kaliteli bir termal macun süreceğim müsait olunca. Benim kart rev v2 yazıyor. belli ki sorunlu. Sonraki çıkanlarda sorun yok zaten araştırmıştım. Tanıdıktan almıştım ekran kartını ucuza :D

Top Bottom