Neler Yeni

🔥İndirim RTX 4070 SUPER 26.800 TL

gamesense

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
esoterik
2 gün sonra kartta sorun çıktığında ya tehdit edileceksin yada sana 4060 verecekler bunu bilerek sipariş verin.

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Halil
hepsipayla alınabiliyor mu bu ? Eğer öyle bişey varsa fiyat baya iyi ha

mbombo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Tunahan
Tüketici Hakem heyeti ne güne duruyor hocam
Yani oradan sonuç çıkması 2 3 ay sürüyor. O kadar süre kartım olmadan beklerim derseniz neden olmasın

Hepsini izledim. Bence videoyu çeken adam haksız. Adama XTX verdiler. Ki adamın istediği de oydu zaten.
Adama alt model kart önerip ne kadar haklı olabilirler tartışılır. Eğer ikamesini veremiyorlarsa mislini vermek durumundalar zaten. Orada ya aynısını veya üst modelini istemesinden doğal bir şey yok bence. Ki adam 2 3 video çekti. Firma ile iş yapan yayıncılara ulaştı ondan sonra hakkını alabildi. Burada yazınca basit gibi geliyor. Bir de yaşanan stresi düşünün. Az para verilmiyor bu kartlara.

Kimin yorumu daha boş tartışılır gibi duruyor.

Oneole

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Ozan Tufan
Yani oradan sonuç çıkması 2 3 ay sürüyor. O kadar süre kartım olmadan beklerim derseniz neden olmasın

Adama alt model kart önerip ne kadar haklı olabilirler tartışılır. Eğer ikamesini veremiyorlarsa mislini vermek durumundalar zaten. Orada ya aynısını veya üst modelini istemesinden doğal bir şey yok bence. Ki adam 2 3 video çekti. Firma ile iş yapan yayıncılara ulaştı ondan sonra hakkını alabildi. Burada yazınca basit gibi geliyor. Bir de yaşanan stresi düşünün. Az para verilmiyor bu kartlara.

Kimin yorumu daha boş tartışılır gibi duruyor.
Aynı kartın başka markası öneriliyor ben daha alt bir kart vermelik durum göremiyorum? (S)inerjiye bende ekran kartı verdim 6700xt olarak bana 3070ti verdiler ellerinde olmayınca, ben bunu konu yapıp paylaşmıyorum? Herkes problemini yazıyor ama kimse memnun kaldığını yazmıyor maalesef...

Onur07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Onur
Yaş ortalaması baya düştü forumda zorla kimseye ürün satmiyolar.Snerji zararına ürün satmak istemeyen bi firma.o yüzden üst modeli vermek istememesini gayet doğal.önerdiği kartlarda alt model değil aynı seviyede sadece beklentiyi karşılamıyor.

mbombo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Tunahan
Aynı kartın başka markası öneriliyor ben daha alt bir kart vermelik durum göremiyorum? (S)inerjiye bende ekran kartı verdim 6700xt olarak bana 3070ti verdiler ellerinde olmayınca, ben bunu konu yapıp paylaşmıyorum? Herkes problemini yazıyor ama kimse memnun kaldığını yazmıyor maalesef...

Siz hakkınızı almışsınız. Bunun için paylaşım yapmanıza gerek yok zaten. Olması gereken o. Önerdikleri kartlardan biri o model içerisinde giriş seviyesi sayılabilecek bir kart. Diğeri ise o kartın dengi değil. Ayrıca insanların problemini paylaşıp destek almak istemesi veya farklı kişilerin aynı sorunla karşılaşmaması için paylaşması kadar normal bir durum da yok zaten.

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,871
İsim
Hacı

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Burak
Hepsipay ile birlikte yenir güzel yani alınabilir sorun yaşanacağını zannetmiyorum. Yaşayan olursada hakkını arayıp alabilir düzgün sonuç.

Oneole

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Ozan Tufan
Siz hakkınızı almışsınız. Bunun için paylaşım yapmanıza gerek yok zaten. Olması gereken o. Önerdikleri kartlardan biri o model içerisinde giriş seviyesi sayılabilecek bir kart. Diğeri ise o kartın dengi değil. Ayrıca insanların problemini paylaşıp destek almak istemesi veya farklı kişilerin aynı sorunla karşılaşmaması için paylaşması kadar normal bir durum da yok zaten.
İnsanların hakkını aramasına kesinlikle bir şey söylemiyorum fakat sırf video çekti diye ve youtubedaki sponsorlu kanallara ulaştı diye, araya adam koydular diye problemin çözülmesini desteklemiyorum ben. Sırf araya TANIDIK sokarak 7900xtx verilmesi zaten olayların nasıl gittiğini bana anlatıyor.
Giriş model dediğiniz şey birinde çift fan diğerinde 3 fan var kartın benchmarklarina bakınca düşük fan hızında düşük derecelerde tuttuğunu gördüm arkadaşta biraz bakinsaydi görürdü zaten. Olayın bu kadar dramaya bağlanması da garip ama burası pek yeri değil bunları konuşmak için.

gamesense

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
esoterik
Arkadaşlar kim hepsipay lafını ortaya attı bilmiyorum ama hepsipay ile alamazsınız bu kartı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,440
Üyeler
154,233
Son üye
WaycaQ
Top Bottom