Neler Yeni

rx7900 mü? 4070 süper mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Çağdaş Uzun
Merhaba arkadaşlar

İki ekran kartı arasında tercih yapamadım siz ne düşünüyorsunuz hangisini seçmeliyim?

PowerColor Radeon RX 7900 GRE FIGHTER 16GB GDDR6 256 Bit

Palit GeForce RTX 4070 Super Dual 12GB GDDR6X 192Bit DLSS3

sezo33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Sezo
bu nasıl mümkün olabilr ki?
DLSS FPS Artırır mı? Evet, DLSS FPS (saniyedeki kare sayısı) artırabilir. Yapay zeka destekli örnekleme yöntemi kullanarak, grafik kartının daha düşük çözünürlükte render alıp, görüntüyü yüksek çözünürlüğe çıkararak işlemesi sağlanır. Bu da daha yüksek FPS ile daha akıcı bir oyun deneyimi sunar.
Google'de bunun için çok konular var DLSS Nvidia'nın sunduğu en mükemmel bir özellik gibi düşün ben anlatırsam konu çok uzuyor kanka AMD'ciler fanboyluk yapıyosunuz filan diyor sonra :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Cagdas1905 Dostum yaşı küçük ve sırf kendileri 4070 super aldığı için sana da onu aldırmaya çalışan arkadaşları takma.
bu arkadaşlar şöyle bir konu açmışlar:
burda toplanıp demişlerki biz birlikte 4070 super övelim çünkü bizde bundan var. adam resmen 4070 super aldığı için onu övmeye konu açmış. öyle bi fanı yani. isimler bülbül sezo ve mert camaran mıdır nedir. toplam yaşlar 15-18 falan maksimum

ben de bir nvidia 4080 super kullanıcıyısım ama ona rağmen sana söylüyorum 7900gre 4070 superden daha iyi bir kart. son tercih sana kalmış umarım senin için en iyisi olur.
AMD fanboyu seni :D

Mert Camran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Mert Camran

n1ghtcall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Timur
DLSS FPS Artırır mı? Evet, DLSS FPS (saniyedeki kare sayısı) artırabilir. Yapay zeka destekli örnekleme yöntemi kullanarak, grafik kartının daha düşük çözünürlükte render alıp, görüntüyü yüksek çözünürlüğe çıkararak işlemesi sağlanır. Bu da daha yüksek FPS ile daha akıcı bir oyun deneyimi sunar.
Google'de bunun için çok konular var DLSS Nvidia'nın sunduğu en mükemmel bir özellik gibi düşün ben anlatırsam konu çok uzuyor kanka AMD'ciler fanboyluk yapıyosunuz filan diyor sonra :D

rtx 4080 super kullanıyorum diyorum bana amd fanboy diyo hala. beyin kırıntısı yok adamda.

Mert Camran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Mert Camran

Ya biz ne desek bu AMD'ciler bizi NVİDİA fan boyu sanıyor Sezerim çok gülünç durum onlar için :D

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,013
İsim
Ömür

Dlss nin iyi özellik olduğunu bizde biliyoruz sen amd de bu özellik yokmuş gibi konuşuyorsun

shımbo23

80+
Merhaba arkadaşlar

İki ekran kartı arasında tercih yapamadım siz ne düşünüyorsunuz hangisini seçmeliyim?

PowerColor Radeon RX 7900 GRE FIGHTER 16GB GDDR6 256 Bit

Palit GeForce RTX 4070 Super Dual 12GB GDDR6X 192Bit DLSS3
Nvdia kalitesi dlss fg hertürlü 4070 super amd ekran kartı almam 4000 serisi varken pişman olursun

sezo33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Sezo
Dlss nin iyi özellik olduğunu bizde biliyoruz sen amd de bu özellik yokmuş gibi konuşuyorsun
codcubiri, ben seni anlıyorum sen beni anlamıyosun ben diyorum ki amd bu konuda daha geliştirmedi kendini ve bunu çok diyen kişi var forumda ?

Nvdia kalitesi dlss fg hertürlü 4070 super amd ekran kartı almam 4000 serisi varken pişman olursun
Kanka biz bunu söyledikce bazı birileri diyor ki @n1ghtcall ( bilgisiz) 7900gre al biri diyor ki 4080 super var bende ama rtx 4070 superden daha iyi 7900 gre diyolar bende senin dediğini diyorum anlamıyolar beni gülüyorum onlara :D

Mert Camran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Mert Camran
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Çağdaş Uzun
@Cagdas1905 Dostum yaşı küçük ve sırf kendileri 4070 super aldığı için sana da onu aldırmaya çalışan arkadaşları takma.
bu arkadaşlar şöyle bir konu açmışlar:
burda toplanıp demişlerki biz birlikte 4070 super övelim çünkü bizde bundan var. adam resmen 4070 super aldığı için onu övmeye konu açmış. öyle bi fanı yani. isimler bülbül sezo ve mert camaran mıdır nedir. toplam yaşlar 15-18 falan maksimum

ben de bir nvidia 4080 super kullanıcıyısım ama ona rağmen sana söylüyorum 7900gre 4070 superden daha iyi bir kart. son tercih sana kalmış umarım senin için en iyisi olur.
teşekkürler kardeşim

Mert Camran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Mert Camran
teşekkürler biraz tartışma çıktı da olur böyle şeyler bakıcaz :) Şimdi bu farkı araştırıyorum dlss ve amd atarafının teknolojilerini
Tamam dostum senin için hangi kart daha çok içine sindiyse onu al geç :)
Biz sana sadece burada özelliklerini filan söyleyebildik ve düşüncemizi söyledik gerisi sana kalmış iyi bir şekilde araştır sonra alırsın acele işe şeytan karışır :D
Burası bir forum tartışma da olur her şey olur keşke olmasaydı :)

Top Bottom