Neler Yeni

rx7900 mü? 4070 süper mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Çağdaş Uzun
Merhaba arkadaşlar

İki ekran kartı arasında tercih yapamadım siz ne düşünüyorsunuz hangisini seçmeliyim?

PowerColor Radeon RX 7900 GRE FIGHTER 16GB GDDR6 256 Bit

Palit GeForce RTX 4070 Super Dual 12GB GDDR6X 192Bit DLSS3

Mert Camran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Mert Camran
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Şafak Sezer
Nvidia kartlarında her zaman DLSS ilk öne çıkan bir mühteşem detaydır DLSS açılınca RTX 4070 Super her türlü 7900 Gre ekran kartını geçebiliyor amd daha bu konuda kendini geliştiremedi.
Nvidia kartları her zaman ilk tercihin olsun ekran kartı alırken en mantıklısı böylesi.
4070 Super ile 7900 gre kartının FPS farkları aşırı yok birebir gibi geliyor bana.
doğru diyosun baştacı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rtx 4070 Super Bir BABADIR bunu her zaman derim bir sakıncası yok doğruyu söylüyorum ne var ki ? :)
Yıllarca AMD kartı kullanmış birisiyim hiç bir kart için fanboyluk yapmam doğruyu söylemek ne zaman fanboyluk oldu veya ben fanboyluk edecek ne yapmışım bu dediğine çocuk bile güler :D

Palit yılların markasıdır doğru düzgün araştırmanı öneriyorum kulaktan duyumlarla gelip buraya yazma :)
ve ben güncel olarak palit kullanıyorum soğutması vs her şeyi mükemmel bir sıkıntısı olsaydı zaten söylerdim.
Yav tam ben yazacaktım gereken cevabı vermişsin Allahına kurban olayım

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,013
İsim
Ömür
bariz DLSS girince 4070 super fark atıyor neden tersliyosun ki adamı ?
Dlss girince bariz fark atamıyor amd de afmf var onuda açınca belki rx7900gre daha iyi bile performans verir sağdan soldan öven yayıncılaru dinleyip burda dlss abi cart curt demeyin

sezo33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Sezo
Dlss girince bariz fark atamıyor amd de afmf var onuda açınca belki rx7900gre daha iyi bile performans verir sağdan soldan öven yayıncılaru dinleyip burda dlss abi cart curt demeyin
sağdan soldan değil de gözümüzün gördüğüyle cevap yazıyoruz burada sen yorma kendini :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Çağdaş Uzun
Arkadaşlar bu DLSS muhabbetini abartmıyor musunuz. Sanki AMD tarafında böyle bir özellik yokmuş gibi hareket ediyorsunuz. Gerçekten tercih yapmakta zorlanıyorum yardımcı olacağınıza kafamı daha fazla karıştırdınız :D

sezo33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Sezo
Arkadaşlar bu DLSS muhabbetini abartmıyor musunuz. Sanki AMD tarafında böyle bir özellik yokmuş gibi hareket ediyorsunuz. Gerçekten tercih yapmakta zorlanıyorum yardımcı olacağınıza kafamı daha fazla karıştırdınız :D
Cagdas sen beğendiğini al biz diyeceğimizi dedik bu konu uzadıkca uzuyor yoksa hiç alamıcan :D

n1ghtcall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Timur
@Cagdas1905 Dostum yaşı küçük ve sırf kendileri 4070 super aldığı için sana da onu aldırmaya çalışan arkadaşları takma.
bu arkadaşlar şöyle bir konu açmışlar:
burda toplanıp demişlerki biz birlikte 4070 super övelim çünkü bizde bundan var. adam resmen 4070 super aldığı için onu övmeye konu açmış. öyle bi fanı yani. isimler bülbül sezo ve mert camaran mıdır nedir. toplam yaşlar 15-18 falan maksimum

ben de bir nvidia 4080 super kullanıcıyısım ama ona rağmen sana söylüyorum 7900gre 4070 superden daha iyi bir kart. son tercih sana kalmış umarım senin için en iyisi olur.

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,013
İsim
Ömür
Dediğim gibi sadece oyun için amd al bu dlss övücülerine bakma

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,068
Üyeler
156,561
Son üye
elif1010
Top Bottom