Neler Yeni

Sadece tavuk pilav yersek vitaminsiz kalırmıyız?

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,201
İsim
Ahmet Sevinç

Khaleesi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Atacan Güngör
Spor için mi sadece tavuk pilav yiceksin başka bir sorun mu var sağlık açısından o yüzden mi

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,201
İsim
Ahmet Sevinç
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
İsmail Söylemiş
Yaklaşık 1 aydır her gün tavuk pilav yiyorum bir de meyve ailem her seferinde vitaminsiz kalıcaksın diyorlar.Vitaminsiz kalırmıyım ve alternatif yiyecek önerebilirmisiniz?
Bu işin makro ve mikro kısmı var sen makro kısmını güzel yapıyorsun ama mikro kismida atliyorsun yeşillikte tüketip sağlık ocaklarında ve ya hastanede vitamin değerlerine baktırıp eksik olanları takviyelerle tamamlaminizi tavsiye ederim.

Shaco

80+ Bronze
3 senedir tavuk pilav yiyip bi 10 sene daha tavuk pilav yerim diyen arkadaşlarım var. Benim de hiç sıkılmadan yiyebileceğim bir yemektir tavuk pilav.
Tek tip beslenmemek gerektiğini anlatmak için yazmış sanırım Örneğin lifte lazım. Tuvalette +30 dk geçirirsin yoksa sindiririm sistemin can çekişir.

LaZz61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
743
İsim
mehmet ali oğuz
Yaklaşık 1 aydır her gün tavuk pilav yiyorum bir de meyve ailem her seferinde vitaminsiz kalıcaksın diyorlar.Vitaminsiz kalırmıyım ve alternatif yiyecek önerebilirmisiniz?
Tavuk pilav yanında ufak bi salata işlem tamam. Değerlerine göre vitamin takviyeside alabilirsin doktordan.

Kerem Hot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Kerem Hot
Eğer spor içinse sebzeleri de vitaminlerine göre haşlayıp yağsız bi şekilde tavuk ve pilavın yanında tüketebilirsin. Sırf spor için (protein için) vitaminsiz beslenmek pekte mantıklı bi hareket değil :)
İnstagramda Erdem Hoşsoy var fitness ve vücut geliştirmeci. O bu konuda bayağı bir bilgi paylaşımı yapıyor. Bakmanı öneririm.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,201
İsim
Ahmet Sevinç

Ensar Bey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,381
İsim
Ensar Bey
İlla ki diğer yediğin şeylerle vitamini karşılarsın karşılamasına da sabah tavuk pilav yemiyorsan, sebze yemeden protein sindirimin mükemmel olmaz

Top Bottom