Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy A34 128 GB 9499 TL

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

palwark

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Emin
Güncel arkadaşlar az önce görüştüm.

Ekler

• Ekran görüntüsü 2023-11-15 171154.png
    Ekran görüntüsü 2023-11-15 171154.png
    223.6 KB · Hit: 245

palwark

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Emin

gsonex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Emre Turan
faturada imei yazmıyor. çözebilenler oldumu
canli destege yaz talep olusturmak istedigini soyle 2-3 gune herkese imeili halinde yuklerler sorun yok adamlar 9499 dan o kadar satis yapti fatura duzenleme isini rahat hallederler bekleyelim 2-3 gun cok kisi talep olusturdu takip edelim yapiyorlar mi buraya yazilir yine imeili faturasi guncellenen olursa

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
eray türker
Benim telefon bugün elime ulaştı hattı takmadan kurulum yaptım. Henüz yeni fatura gelmesini bekliyorum sıkıntı çıkarırlar mı acaba?
ben hattı taktım 1 kasımdan sonra alınmış sistem daha yeni çalısıyor hattı takmanın sakıncası yok amazona sordum bu durumu sorun yok 1 kasım sonrası alım yaptığınızdan sim kart takmanızda sakınca yoktur dediler.

Beguile

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Beguile
ben hattı taktım 1 kasımdan sonra alınmış sistem daha yeni çalısıyor hattı takmanın sakıncası yok amazona sordum bu durumu sorun yok 1 kasım sonrası alım yaptığınızdan sim kart takmanızda sakınca yoktur dediler.
Anladım fakat yeni fatura oluşturacaklar ve fatura tarihi telefon kurulumunu yaptıktan sonraki tarihte gözükecek. Yani bu sıkıntı yaratabilir.

Metrekare

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Burak Ergün
Telefonun tarihi önemli değil, fatura tarihi 1 Kasım 2023 sonrası ise hiçbir problem olmaz.
Telefonun tarihi önemli fatura tarihinden önce kullanılmaması gerekiyor. Arkadaşın gibi tekrar fatura kesildiğinde tarihi değişirse sorun olur.

"Cihazın faturasında yer alan elektronik kimlik bilgisi veya bilgileri (IMEI) esas alınarak fatura tarihinden önce kullanılıp kullanılmadığı Mobil Cihaz Kayıt Sisteminden teknik imkanlar dahilinde kontrol edilir."

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Mehmet Ali
Telefonun tarihi önemli fatura tarihinden önce kullanılmaması gerekiyor. Arkadaşın gibi tekrar fatura kesildiğinde tarihi değişirse sorun olur.

"Cihazın faturasında yer alan elektronik kimlik bilgisi veya bilgileri (IMEI) esas alınarak fatura tarihinden önce kullanılıp kullanılmadığı Mobil Cihaz Kayıt Sisteminden teknik imkanlar dahilinde kontrol edilir."
Ama fatura düzeltilmiş bir fatura olacak gerekirse eski faturayı da ibraz edebiliriz.

MustafaaY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
Mustafa Yeşilyurt
Benim a34 geldi açtım kullanıyorum ama hat takmadım faturayı bekliyorum. İade etmek gerekirsek sıkıntı çıkarırlarmı acaba

Metrekare

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Burak Ergün
Ama fatura düzeltilmiş bir fatura olacak gerekirse eski faturayı da ibraz edebiliriz.
E-Faturalar üzerinde kesildikten sonra düzenleme yapılmıyor. Faturada değişiklik yapılması için iptal edilip tekrar fatura kesilmesi gerekli. Eski faturaya erişim sağlansa bile geçerli olmayacaktır. Ayrıca üzerinde imei numarası olmadığı için telefona ait olduğuda kanıtlanamaz.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom