Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy A34 128 GB 9499 TL

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Mehmet Ali
Fatura tarihi de değişecekse... telefonu kullanmaya başladı çoğu kişi

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Eray Yılmaztürk
Burda bahsedilen itiraz sebebiyle düzenlenme ve iptal hocam faturayı tamamen iptal edip yani iade gelmesi gibi durumlardan kasıt yeniden satmış gibi yapacaklar yani şuanlik tek çözüm bu taktir edersiniz ki ülkemiz de ürünler 14 gün içinde iade edilebilir ki Amazon için süreç 30 gündür.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Detay isterseniz hocam.
"Ancak 7 günü aşan durumlarda bireysel müşterinin iade faturası kesmesi gerekmektedir. Elbette bireysel müşteri şirketi olmadığı için iade faturası kesemez. İşte böyle durumlar için bireysel müşterilerin 30 gün boyunca aldıkları ürünü iade etme hakları bulunmaktadır. Satıcı şirketlerin ise kendilerine gider pusulası oluşturması gerekir."

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Selman
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Selman

palwark

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Emin
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Deniz Karaman

bbsailors

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
alperene enes
arkadaşlar az önce tekrar konuştum konuşma şu şekilde

değişim olarak gönderdiğimiz zaman yeni bir telefon yeni bir imei ve yeni bir fatura olarak geliyor telefon desteği için de bu uygulamada sorun teşkil eden bir husus bulamadım ben kutuyu açmayan arkadaşlar deneyebilir bu şekilde ben açtım bir sorun olmaz muhtemeln diyor ama deniycez bakalım adamın kendisinin bile artık ümidi kalmamış rezillik diz boyu gerçekten

Ekler

• Ekran görüntüsü 2023-12-03 075753.png
    Ekran görüntüsü 2023-12-03 075753.png
    263.8 KB · Hit: 151
  • Ekran görüntüsü 2023-12-03 075800.png
    Ekran görüntüsü 2023-12-03 075800.png
    274.4 KB · Hit: 152
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Samet damar

değişim olarak gönderdiğimiz zaman yeni bir telefon yeni bir imei ve yeni bir fatura olarak geliyor telefon desteği için de bu uygulamada sorun teşkil eden bir husus bulamadım ben kutuyu açmayan arkadaşlar deneyebilir bu şekilde ben açtım bir sorun olmaz muhtemeln diyor ama deniycez bakalım adamın kendisinin bile artık ümidi kalmamış rezillik diz boyu gerçekten
Ben kutuyu açmadım ,değişim yapayım o zaman beklemeye gerek yok.Umarım bir sorun olmaz

Rusty_Cohle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Rusty
İadem onaylanmış, 9500 lirayi yuklemisler 3gunde bunu bekledim. Kalanlari Allah kurtarsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Samet damar

Az önce konuştuğum mh değişimde fatura değişmez aynı kalır ,tek çare beklemek dedi

Hepsi farklı bişey söylüyor bu ne ya ,değişim göndersem yine başa saracaktık demek

Metrekare

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Burak Ergün
Az önce konuştuğum mh değişimde fatura değişmez aynı kalır ,tek çare beklemek dedi

Hepsi farklı bişey söylüyor bu ne ya ,değişim göndersem yine başa saracaktık demek
Bende değişim için aradım. Değişim seçeneği çıkmıyor dedi. Sadece iade seçeneği varmış. Birde onun için kayıt açtırdım :D. Değişim seçeneği olursa geri döneriz dediler.

ExPeror

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Cenk

Yeni fatura 9499 mi olur dedi? Bana fatura tutarı değişir dedi yine işimize yaramıyor

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,348
Üyeler
147,870
Son üye
moldivite
Top Bottom