Neler Yeni

🔥İndirim SAPPHIRE PULSE RX 7900 GRE 16GB 256 Bit GDDR6 Ekran Kartı 20.427,25TL

porento54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Furkan Aydın
Bence gre değil çünkü sorulan sorularada kaçak cevap verilmiş.

masxar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
mustafa çalışır
Bende şu anda Pulse 7700 XT var, çift fanlı. O da 50-65 arası geziniyor. 7900 daha güçlü olduğundan bi "acaba?" dedim ama bu sonuçlar gerçekten iyi görünüyor. Lakin şu isim-kutu uyumsuzluğu kafama takıldı :/ @Mitnick arkadaş almış sanırım. Bakalım duruma, bizimle paylaşırsa.
Hocam o konuda benim pek endişem yok. Zaten trendyol ürünü kendi satıyor herhangi rastgele bir satıcı değil. İlk 15 gün iade edebilme imkanıda var. Tüm bilgiler gre ekran kartına ait. Soru cevaplama garip ama ona katılıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
tomi makinen
Kartı bende sipariş geçtim.trendyol ne sattığını bilmediği için kaçamak cevap vermiş. Rx7900 diye model zaten yok. Gre xt xtx harici bir model yok.artı fiyat dolandırıcılık kokan fiyat değil. İncehesap gaming gecesinde daha üst modeller daha uyguna verilmişti. Kafanız rahat olsun derim

Mitnick

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mert B
Hocam o konuda benim pek endişem yok. Zaten trendyol ürünü kendi satıyor herhangi rastgele bir satıcı değil. İlk 15 gün iade edebilme imkanıda var. Tüm bilgiler gre ekran kartına ait. Soru cevaplama garip ama ona katılıyorum.
Kutuyu açıp çalıştırdıktan sonra yine de iade alıyorlar mı ?

Spect

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Arda
Canavar gibi ekran karti. Bende Powercolor Hellhound modeli var. 2K her oyunu ultra da rahat oynatiyor. Fakat RTX ile birlikte zorlaniyor bilginize.
Bende de ayni sekilde ama rtx mevzusu tüm amd serilerinde gecerli fsr3+fg nin tum oyunlara yavas yavas gelmesi lazim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Selamlar, iyi forumlar.

Bir süredir iş yoğunluğundan dolayı pek bilgisayar kullanamasam da ileriki dönemde çıkacak oyunlar için ekran kartımı değiştirme niyetindeydim ki bu konuya denk geldim. 2 yıl önce aşağıda paylaşacağım sistemi toplamıştım ve o dönemde bir süre idare etsin daha sonra ekran kartı üzerinde upgrade yaparım diye düşünmüştüm. Mevcut sistemimi dikkate aldığınızda fikirlerinize danışmak istediğim şu ki ;

* Özellikle anakartım dikkate alındığında bu ekran kartı verimli çalışabilir mi ? Çünkü biraz giriş seviyesi bir anakart olduğunu biliyorum. Bu ekran kartını alırsam mutlaka anakart güncellemesi de gerekir mi ?

* İşlemcim ile kombinasyonu sizce nasıl olacaktır ?

* Sistemimde kullandığım power supply bu ekran kartını besleyebilir mi ?

Şimdiden yardımlarınız ve değerli yorumlarınız için teşekkürler.

Anakart : ASUS B450M DRAGON (4400 MHz - DDR4 Soket)

İşlemci : AMD Ryzen 5 5600X (3.7 GHz)

Power Supply : Corsair VS 550 Watt 80+Bronze

Ek olarak :
Mevcut Ekran Kartı : Asus Radeon RX 6600 XT Dual 8 GB - GDDR6
Kasa : Corsair Carbide Spec-Delta
2k da kullanman gerekir

Onur07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
285
İsim
Onur
20 bin altına düşerse almayı düşünüyorum 1 kuruş üstü olsun vermem.Ekonomi belli faiz ortamı var insanlar yatırım yapıyor.
.dolar yükselmeyi bırakıp 3 ay daha sabıt kalırsa fiyatlar daha düşecektir.

Fanzi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Enis
Kartı alan varsa benim 6900xt ile Bi time spy skor kıyas yapalım bakalım sonuç ne olacak iade etmeyin sonra ama :D

Top Bottom