Neler Yeni

Satıcılar Ekran kartlarını artık MSRP fiyattan satsın!

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
hocam at gözlüğünüzü çıkarır mısınız lütfen ? kendiniz böyle kişiler bulamıyorsunuz diye başka birisi de bulamayacak diye bir kaide yok.
ben imzamdaki bilgisyarı + g24cq4 monitörü babamın arkadaşı üzerinden aldım tüm e posta ve diğer bilgiler de kendisine aitdi
olmaz diye bir şey yok.
Ohoooo
Öyle bir şey olsa varya binlerce kart alırım yani
Saçma bir düşünce paylaşsanda bir işe yaramayacak

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,240
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Ohoooo
Öyle bir şey olsa varya binlerce kart alırım yani
Saçma bir düşünce paylaşsanda bir işe yaramayacaj
çaresizlikten türetmeye çalışmış arkadaş o da haklı da önüne geçilemeyeceği gerçeğini yediremiyor sadece.

KaiS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Kağan Hezer
Discord
Kağan#9286
Dostum neden 6 ay içerisinde bir yasak olsun?
Belki adam aldı beğendi bir tane de hediye alacak. Senin demenle olacak iş değil o yani paylaş paylaşma hiç bir şey değişmeyecek
Ki sen 2020de 2000tl olarak aldığın kartı 1500 liraya vercek misin desem ? Vermezsin çünkü 7 8 bin olan kartı neden 1.5k veresin ki
Ben 2019'da 1500'e aldığım RX590'ı 3 ay önce 2000TL'ye sattım. Zaten Dolar kuru olarak düşük bir kura sattığım için karda etmedim. Yani haberin olsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam at gözlüğünüzü çıkarır mısınız lütfen ? kendiniz böyle kişiler bulamıyorsunuz diye başka birisi de bulamayacak diye bir kaide yok.
ben imzamdaki bilgisyarı + g24cq4 monitörü babamın arkadaşı üzerinden aldım tüm e posta ve diğer bilgiler de kendisine aitdi
olmaz diye bir şey yok.

Yazdığımı hala adam akıllı okumadığını belli ediyorsun. Kimlik doğrulama yazıyor orada kocaman belki işine gelirde okursun.

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ben 2019'da 1500'e aldığım RX590'ı 3 ay önce 2000TL'ye sattım. Zaten Dolar kuru olarak düşük bir kura sattığım için karda etmedim. Yani haberin olsun.
Dostum nerden bileyim doğru olduğunu belki bunu söyledim diye uydurdun yani
Ucu gerisi ilerisi ortası olmayan bir düşünce bu hiç bir işe yaramaz.
Sen diyorsun ki misal firma ekran kartı satıyor ve senin düşüncene göre adam ekran kartı satmasın sonra da para gökten yağdığı için karnını doyurur.
Bu düşünce çok saçma
Zaten sınırlı stok olan sistemlerde kartlarda (bazı firmalar) 1 tane sınır koyuyor.
Koca nvidia bir kişi forumda bunu dedi diye kesin kart fiyatlarını indirir zaten

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,240
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yazdığımı hala adam akıllı okumadığını belli ediyorsun. Kimlik doğrulama yazıyor orada kocaman belki işine gelirde okursun.
dediğin bu değil mi ?
Hadi annesinin babasının hesaplarından almaya çalıştı bu yine kötü değil çünkü zaten şuanki durumda adam 10'ar tane alıyor
ben de diyorum ki ben ne kadar param varsa mesela 100 kart mı alacağım gider kendime 100 tane adam bulurum değişen bir şey yok para olduktan sonra.

KaiS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Kağan Hezer
Discord
Kağan#9286
çaresizlikten türetmeye çalışmış arkadaş o da haklı da önüne geçilemeyeceği gerçeğini yediremiyor sadece.
Neyini yediremeyeceğim? Ekran kartı ile kripto madenciliği oyuncu kartları ile yapılmamalı bu sebepten dolayıda herkese birer limit koyulmalı burada yanlış olan ne var? Ben adamın birinin sırf para kazanacağım diye zaten kıtlık varken bütün stoğu sömürmesine tamam mı diyeceğim ? Bu kadar mı düşüksünüz ? Limit koyulup birazcıkta olsa diğer kişilerinde kendine en azından bu süreçte ekran kartı alabileceği bir ortam hazırlanmalı. Çip kıtlığı bitince artık nasıl şekilde satıyorlarsa satsınlar ben buna bir şey demiyorum. Madencilik yapacak kişi alsın istediği kadar kartı kullansın. Fakat kıtlık varken bunu yapması hoş karşılanmamalı

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
dediğin bu değil mi ?

ben de diyorum ki ben ne kadar param varsa mesela 100 kart mı alacağım gider kendime 100 tane adam bulurum değişen bir şey yok para olduktan sonra.
Para her kapıyı açar yani sonuçta
Sokaktan 100 adam çevirsen komisyon versen gene alırsın

KaiS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Kağan Hezer
Discord
Kağan#9286

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Neyini yediremeyeceğim? Ekran kartı ile kripto madenciliği oyuncu kartları ile yapılmamalı bu sebepten dolayıda herkese birer limit koyulmalı burada yanlış olan ne var? Ben adamın birinin sırf para kazanacağım diye zaten kıtlık varken bütün stoğu sömürmesine tamam mı diyeceğim ? Bu kadar mı düşüksünüz ? Limit koyulup birazcıkta olsa diğer kişilerinde kendine en azından bu süreçte ekran kartı alabileceği bir ortam hazırlanmalı. Çip kıtlığı bitince artık nasıl şekilde satıyorlarsa satsınlar ben buna bir şey demiyorum. Madencilik yapacak kişi alsın istediği kadar kartı kullansın. Fakat kıtlık varken bunu yapması hoş karşılanmamalı
Kim hoş karşılıyor ki burada?
Limit firmadan firmaya değişiyor zaten bu var.
Ayrıca bir adam o kadar para verecek karta sırf sen dedin diye bırakacak miningi bedava dağıtacak kartları demi
Dostum dediğin yolların hiç birisi bu konuya çözüm değil.
Madem çözüm arıyorsun kripto para , mining kavramlarını dünyadan silmen lazım

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,240
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Empati kuruyosun ya gel bi de NVDIA ve AMD gözünden empati kuralım.
Kartların satılıyor mu ? evet sonuna kadar stoğun bitiyor mu ? evet gereğinden fazla kara geçtin mi ? yine evet.
parasal açıdan ortada sorun var mı ? yok o zaman kart kime ulaşıyor umrumda olmaz.
NVDIA özellikle oyuncuları önemsermiş gibi yapsa da bir yerine takmıyor bariz bi şekilde belli eğer takıyor olsaydı şimdiye sorun çözülürdü bak mining özel kart çıkıyodu hani nerede ? ben de isterim ucuza kart almayı ama yok yani olmuyor.

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Göz yummak yerine belki destek çıksanız ve paylaşımlar artarsa indirirler ne dersin ?
Nvidia: Aaaaaa türkiyede bir kaç kişi kart fiyatları düşsün demiş hemen düşürelim de yıllık zararımızı kârımızı patlatalım batalım gitsin

KaiS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Kağan Hezer
Discord
Kağan#9286
@Denizgezen ben ekran kartımı sattığımdan beri RTX 3060 almak için uğraşıyorum. Nvidia 3200TL başlangıç fiyatı koymuştu. Kart çıktığı gün sadece hazır sistemler içinde olduğu için zaten alamadım. Elimde zaten ekran kartı hariç her şey varken neden hazır sistemi alayım? Ekran kartının bütün stoğu zaten hazır sistemlerle satılıp bitince kart çıktı 9000TL fiyat etiketiyle neden alayım ben bu kartı bu fiyata?

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
@Denizgezen ben ekran kartımı sattığımdan beri RTX 3060 almak için uğraşıyorum. Nvidia 3200TL başlangıç fiyatı koymuştu. Kart çıktığı gün sadece hazır sistemler içinde olduğu için zaten alamadım. Elimde zaten ekran kartı hariç her şey varken neden hazır sistemi alayım? Ekran kartının bütün stoğu zaten hazır sistemlerle satılıp bitince kart çıktı 9000TL fiyat etiketiyle neden alayım ben bu kartı bu fiyata?
Nvidia 3200tl başlangıç fiyatı verdi ama devlette aaa nvidia kart geçiriyor geç geç vergi falan almayacağım mı diyecek . Ayrıca 3060 kartlı sistemler kaç paradan çıktı 2 3 k dan mı ? Hayır o paradan çıkmadı. Şuan o paraya 1650 alabilirsin al diyende yok alma diyende yok
Sen kart almadın diye nvidia da ağlamayacak yani bunun bir çözümü yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,181
Üyeler
140,784
Son üye
zedanka
Top Bottom