Neler Yeni

Satranç 2 Oyununu Yapmak İçin Ekip Arkadaşları Lazım

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,454
İsim
Fatih
Bu alanda calismalar gormek sevindirici. Tam zamanli calismaya vaktim olmadigi icin sadece iyi dileklerimi iletmekle kaliyorum. Kolayliklar.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,327
İsim
Cengiz
Bu alanda calismalar gormek sevindirici. Tam zamanli calismaya vaktim olmadigi icin sadece iyi dileklerimi iletmekle kaliyorum. Kolayliklar.
Teşekkür Ederim Hocam Tam Zamanlı Çalışmaya Gerek Yok Amaç Zaten Gönüllük Gönüllü Olarak 1 Saat Hatta 30 Dakika Bile Yardımcı Olsanız Gene Yeterli Teşekkür Ediyorum

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Barış Okçu
Bende Olaya Farklılık Katmak İsitiyorum Zaten Örnek Mesela Siyahlar Normal Eski Asketler Modelinde Olacak (Osmanlı Zamanındaki Gibi Kılıçlar Vb) Beyazlarda Osmanlıdaki Gibi Tipler Olacak Mesela Atlar Hareket Ederken At Sürren Üstünde Bi Asker Olacak Animasyon Eşliğiyle Yürücek Ve Sesler Çıkacak Birini Yediği Zaman Ona Kılıçla Vuracak Ve O Taşın Yenildiği Anlaşılacak Bunun Gibi Oyuna Farklılık Katacak Yani
Ustam yalnız böyle bir oyun mevcut diye biliyorum FPS chess olması lazım ismi hamle yapıldıktan sonra savaş yapılıyor

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,116
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Bende Olaya Farklılık Katmak İsitiyorum Zaten Örnek Mesela Siyahlar Normal Eski Asketler Modelinde Olacak (Osmanlı Zamanındaki Gibi Kılıçlar Vb) Beyazlarda Osmanlıdaki Gibi Tipler Olacak Mesela Atlar Hareket Ederken At Sürren Üstünde Bi Asker Olacak Animasyon Eşliğiyle Yürücek Ve Sesler Çıkacak Birini Yediği Zaman Ona Kılıçla Vuracak Ve O Taşın Yenildiği Anlaşılacak Bunun Gibi Oyuna Farklılık Katacak Yani
Mükemmel.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,327
İsim
Cengiz
Ustam yalnız böyle bir oyun mevcut diye biliyorum FPS chess olması lazım ismi hamle yapıldıktan sonra savaş yapılıyor
Selamlar Bahsettiğin Oyuna Baktım Fakat Benimki Fps Değil Kuş Bakışı Klasik Bi Satranç Oyunu Olacak Sadace Taş Modelleri Ve Animasyonları Farklı Olacak Gibi Düşün Bide Grafikleri O Kadar Yani

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,327
İsim
Cengiz

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,327
İsim
Cengiz
Sonunda be sonunda. Yaklaşık olarak 1500 yıldır bu günü bekliyordum, satranç 2 nihayet yolda.(!)
SjskzjzkjAjalakka Evet Dostum Beklediğim Zaten Komik Topluluk Bu Bugün Akşam 3 D Tasarımlarına Başlıyorum Tasarımlardan Sonra Kodlamalara Başlicam

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,942
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Belki düşünmüşsünüzdür. Satranç taşları animasyonlu şekilde hareket etmesi güzel bir ambiyans katabilir. Örneğin siyah okçuların iskelet olması. Taş yiyince ok atması. Siyah şah'ın yılan çıkarıp rakip taşı yemesi. Atların kanatlı atlar olması tarzında. 8-10 sene önce oynamıştım. Videosunu fikir vermesi açısından buraya bırakıyorum.

İkinci olarak fikirlerinin peşinden koşmayı bırakma. Tüm hayatını onun üstüne de kurma ama asla vazgeçme. Olumsuz yorum yapan dalga geçen bir sürü insan olacak/olabilir. Yapıcı eleştiri harici kafaya takma. Kolay gelsin :)

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,327
İsim
Cengiz
Belki düşünmüşsünüzdür. Satranç taşları animasyonlu şekilde hareket etmesi güzel bir ambiyans katabilir. Örneğin siyah okçuların iskelet olması. Taş yiyince ok atması. Siyah şah'ın yılan çıkarıp rakip taşı yemesi. Atların kanatlı atlar olması tarzında. 8-10 sene önce oynamıştım. Videosunu fikir vermesi açısından buraya bırakıyorum.

İkinci olarak fikirlerinin peşinden koşmayı bırakma. Tüm hayatını onun üstüne de kurma ama asla vazgeçme. Olumsuz yorum yapan dalga geçen bir sürü insan olacak/olabilir. Yapıcı eleştiri harici kafaya takma. Kolay gelsin :)
Çok Teşekkür Ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
İlker Harun Öner
Modelleme yapabilirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Modelleme yapabilirim.

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,559
İsim
İsmi ismi.
Hemen herkesin mizah olsun olmasın satranç 2 ne yaa kafasında cevaplar vermesine üzüldüm zaten oyun yapmak çok kolay ya! Güzel bir konsept ve herkesin oynayabileceği için tutabilecek bir oyun umarım iyi bir şey başarısın

Top Bottom