Neler Yeni

Sizce arkadaşım haklı mı?

ubeyeyeyeyeyeyeyeye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
531
İsim
Ubeydullah Can
Ne alaka? Kalitesiz Çin malı monitör önerdiği içini arkadaşlığı kesecek? Arkadaşlık bu kadar kolay bir kavram değildir.
Hah triggerlanmaya gerek yok öylesine yazmışlardır

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,276
İsim
Efecan
O kadar atıp tuttun . Çocuk 75 Hz monitör seçmiş zaten. Çocuklarla forumda tartışıyoruz yemin ediyorum.
Ya neyi atıp tuttum. Sen 75hz 3ms model olan mı dedin (attığın model böyle) bende sana cevap olarak niye alsınki dedim arkadaşıda ona 6ms lik bi monitör önermiş daha da kötü. Akşam akşam uğraştığım adama bak ya bide çocuklarla forum tartışıyoruz diyor.

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,786
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Monitör olmayınca yüksek FPS almanın bir mantığı olmamasını anlamıyor sanırım

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,976
İsim
HBE
Ya neyi atıp tuttum. Sen 75hz 3ms model olan mı dedin (attığın model böyle) bende sana cevap olarak niye alsınki dedim arkadaşıda ona 6ms lik bi monitör önermiş daha da kötü. Akşam akşam uğraştığım adama bak ya bide çocuklarla forum tartışıyoruz diyor.
Yav Kaç yaşındasın sen? Konuları okumadan yazı mı yazıyorsun çocuğum? Benim attığım modelin bi markasına baksana.

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,276
İsim
Efecan
Yav Kaç yaşındasın sen? Konuları okumadan yazı mı yazıyorsun çocuğum? Benim attığım modelin bi markasına baksana.
Ya hocam neyin yaşını soruyorsun sen ya yaşla ne alakası var H200MA-C yazmadın mı ilk başta bende o mesajına cevap verdim .ya yaş büyük diye neyin kabullenemeyişi anlamıyorum ya. Senin attığın modelin markasına nolmuş adamın dediği marka ile aynı mesajlara baştan bak neyi anlamıyorsun anlamadım arkadaş hayla çocuğum diyor.

ubeyeyeyeyeyeyeyeye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
531
İsim
Ubeydullah Can
Ya hocam neyin yaşını soruyorsun sen ya yaşla ne alakası var H200MA-C yazmadın mı ilk başta bende o mesajına cevap verdim .ya yaş büyük diye neyin kabullenemeyişi anlamıyorum ya. Senin attığın modelin markasına nolmuş adamın dediği marka ile aynı mesajlara baştan bak neyi anlamıyorsun anlamadım arkadaş hayla çocuğum diyor.
Haha aynen buydu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Haha aynen buydu
Ama 6ms di

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,976
İsim
HBE
Sen 144 Hz varken diye bir cümle kurdunya. Ondan bahsediyorum evladım. Bilip bilmeden atladın konuya, zaten anlamamışsın. Benim dediğimi de bilmiyorsun ki...

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,839
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Arkadaşın şuana kadar sanırım tüplü monitör dışında monitör kullanmamış. Oyuncu Bilgisayarı alırken monitör belki de en önemli parça. 7K bütçem varsa ben en az 2K monitöre ayırırım, görüntüyü alamadıktan sonra PC toplamanın ne anlamı var ki.

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,276
İsim
Efecan
Sen 144 Hz varken diye bir cümle kurdunya. Ondan bahsediyorum evladım. Bilip bilmeden atladın konuya, zaten anlamamışsın. Benim dediğimi de bilmiyorsun ki...
Tamam canım abim amcam dayım dedem bende diyorumki tamamen kafadan arkadaşın bütçesi varmış gibi dedim konuyu anladım iyi geceler.

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,976
İsim
HBE
Tamam canım abim amcam dayım dedem bende diyorumki tamamen kafadan arkadaşın bütçesi varmış gibi dedim konuyu anladım iyi geceler.
Öyle yapmayacaksın, kendi kafandan uydurmayacaksın. Böyle hatalarınızı kabul edin bir daha yapmayın, ciğerimi yiyin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,911
Üyeler
150,371
Son üye
radex
Top Bottom