Neler Yeni

Sizce kim cumhurbaşkanı olacak

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,449
İsim
Olcay akbulut
Akp'liler çoğunluğu Atatürk düşmanlığı var zaten.
ben onu anlamıyorum zaten, adamlar chp için putperest diyor. Sonra RTE ilk turdan bitiremediği için twitterdan özür dileyip sana layık olamadık reisim yazıyorlar şaka gibiler ya

mental bey

80+ Bronze
Ne Kemalciyim ne Erdoğancıyım ben Türkiye Cumhuriyetinde yaşayan bir türküm ülkem için kendi fikrime göre en iyisi ne olacaksa onu savunuyorum burada gözünüzü dört açın iki tarafında kötü olduğunu düşünüyorsanız kötünün iyisini bulmaya çalışın ikisi dışında başka aday yok fanboyculuk yapmayın
Ben oy kullanmadım zaten. Kimseye vermem oy. İki tarfta birbirinden kötü.

{Kai}

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Göktan Çelik
YSK yalan söylüyor diyen sensin. Buna mı inanim CHP fanatikleri gibi? Kaynağın yok, oradan buradan duyduğun yalan haberlere inanmışın? Burada yazıyorsun.
AKP fanatikleri gibi SSK yı Kılıçdaroğlunun batırdığına inanıyorsun buna neden inanmıyorsun ?

mental bey

80+ Bronze
Evet işte bunu anlatmaya çalışıyorum. Ama bazıları bunu anlayamıyor.
Olsa sizden daha yetkili, etkili, bilgili ve kaynağı olan bireyler KK, Akşener, İmamoğlu falan onlar itiraz eder. Onlar seçim akşamı itirazını AA'yı karalayarak yaptı ama sonuçlara itiraz etmediler.

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
Böyle böyle her habere inanıyorsunuz ha :D. YSK yalan söylemiş :D. KK, Meral Akşener hanım, Ekram İmamoğlu yada diğerleri niye bir şey demiyor? Siz mi biliyorsunuz tek?

Bir kez daha muhalefetin bireylerin, ne kadar bilgisiz ve her şeye inanan bireyler olduğunu gördük.
Bu nasıl bir genelleme? İktidarın bireyleri çok bilgili hepsi Cambridge mezunu olduğu için bu haldeyiz. Şu genellemeleri bırakın Allah aşkına. Arkadaş tutanaklar ile verilerin tutmadığı söylüyor,bu bir iddia tabii ki. CHP'de gerekli itirazları yapmış bu durum için. Örneğin ; Diyarbakırda bazı ilçelerde Yeşil Sol Parti'nin aldığı oylar açıkça MHP'ye yazılmış ve o ilçelerden Yeşil Sol Partiye 1 oy bile çıkmamış, bu anormal bir durum.

misfit

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,643
İsim
misfit
Evet işte bunu anlatmaya çalışıyorum. Ama bazıları bunu anlayamıyor.
Bu aralarından sadece bir tanesi.
FwQQ-DyagAI7rUc
FwQQ-DRagAIvsbf

{Kai}

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Göktan Çelik
Sonuçlara iki taraftan da itiraz kamuya açık bir şekilde gelmedi. 2. turda ne olacak göreceğiz

mental bey

80+ Bronze
Bu nasıl bir genelleme? İktidarın bireyleri çok bilgili hepsi Cambridge mezunu olduğu için bu haldeyiz. Şu genellemeleri bırakın Allah aşkına. Arkadaş tutanaklar ile verilerin tutmadığı söylüyor,bu bir iddia tabii ki. CHP'de gerekli itirazları yapmış bu durum için. Örneğin ; Diyarbakırda bazı ilçelerde Yeşil Sol Parti'nin aldığı oylar açıkça MHP'ye yazılmış ve o ilçelerden Yeşil Sol Partiye 1 oy bile çıkmamış, bu anormal bir durum.
Sonuçlara itiraz eden bir parti, sabah akşam bunu diretir ama seçim sabağı ertesi diğer seçim hazırlığına giriyor. Sonuç belli oldu çünkü.

Abartı mesajda yazmayın. Üniversite ile alakası yok bu durumun. Adam internette gördüğü, duyduğu yalan haberlere inanıp geliyor buraya.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom