Neler Yeni

Sizce kim cumhurbaşkanı olacak

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
700
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Bu aralarından sadece bir tanesi.
FwQQ-DyagAI7rUc
FwQQ-DRagAIvsbf
AKP tarafındada bu şekilde itiraz dolu fotoğraf çok ben anlamış değilim.

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
Sonuçlara itiraz eden bir parti, sabah akşam bunu diretir ama seçim sabağı ertesi diğer seçim hazırlığına giriyor. Sonuç belli oldu çünkü.
Dostum belli başlı itirazları yaptılar sandıklara, şuan YSK'nın kararı bekleniyor.

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
Sonuçlara itiraz eden bir parti, sabah akşam bunu diretir ama seçim sabağı ertesi diğer seçim hazırlığına giriyor. Sonuç belli oldu çünkü.

Abartı mesajda yazmayın. Üniversite ile alakası yok bu durumun. Adam internette gördüğü, duyduğu yalan haberlere inanıp geliyor buraya.
Dostum bunu bir kişi yüzünden tüm seçmeni yargılıyorsun burada gelmiş bilgisiz,cahil muhabbeti yapıyorsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

YSK'ya kalsa rte hepsi kabul. kk hepsi red.
Muhalefet üzerine gidecek o zaman onların sorumluluğunda bu oylar. Aynısı AKP kanadında da olduğu söyleniyor bu arada.

mental bey

80+ Bronze
Dostum belli başlı itirazları yaptılar sandıklara, şuan YSK'nın kararı bekleniyor.
O mu kaldı? Seçim sabahı saldı başından KK'yi. Çünkü doğru sonuçlar zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum bunu bir kişi yüzünden tüm seçmeni yargılıyorsun burada gelmiş bilgisiz,cahil muhabbeti yapıyorsun.
Doğru, genelleme yaptığım için özür dilerim.

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
O mu kaldı? Seçim sabahı saldı başından KK'yi. Çünkü doğru sonuçlar zaten.
İtiraz süresi diye bir şey var yani? Başından salma gibi bir lüksü yok, bu YSK. Sonuçların doğru olmadığı iddia ediliyor ve kanıtlarda öyle gösteriyor. Hem AKP için hem Muhalefet için.

mental bey

80+ Bronze
İtiraz süresi diye bir şey var yani? Başından salma gibi bir lüksü yok, bu YSK. Sonuçların doğru olmadığı iddia ediliyor ve kanıtlarda öyle gösteriyor. Hem AKP için hem Muhalefet için.
YSK başkanı açıklama yaptı ya. KK daha neyi itiraz ediyor, daha ne istiyor diye? Zaten seçim sabahı direkt hazırlıklara başladı KK.

Arkadaşlar ben oy vermedim kimseye bilginiz olsun. Taraf tutmuyorum. CHP'yi de kötülemedim. Sadece yalan habereler inanıyor dedim insanlar.

majorw0w

80+ Silver
Bu seçim verilerini kim giriyor olm ? O kadar görevli var her partiden görevli var neye göre giriliyor ? Hiç mi kontrol etmiyorlar ?

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
YSK başkanı açıklama yaptı ya. KK daha neyi itiraz ediyor, daha ne istiyor diye?
Şuan bile itirazlar devam ediyor. KK için değil bu arada sadece. Milletvekili seçimlerinden bahsediyoruz aynı zamanda burada. Resmi verilere göre belli başlı yanlışlıklar olduğu aşikar. Resmi veriler yanlışsa orasını bilemem işte.

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
700
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Bu seçim verilerini kim giriyor olm ? O kadar görevli var her partiden görevli var neye göre giriliyor ? Hiç mi kontrol etmiyorlar ?
CHP çok iddalıydı bence sayım kısmında problem değil giriş kısmında yaşandı.

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
Tutanaklarda yanlış yokta YSK üzerinde oylar kaymış gözüküyor.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom