Neler Yeni

Son güncelleme (14.05.2024)

Kara*

80+ Silver
Kızla bir süredir birlikteyiz, 1 ay olmuştur. Duygularını itiraf eden ilk kişi oydu, bende daha fazla uzatmanın anlamsız olduğunu düşünerek kendi duygularımı ifade ettim ve çıkmaya başladık işte. İkimizin hedefleri farklı, istediğim yeri tutturabilirsem bu sene İzmir'e gideceğim, o da Ankara'da kalacağını söylüyor. İkimizin ilişkisi şu an için gerçekten çok iyi diyebilirim, bunun uzaktan yürümesini falan istemiyorum fakat bir başkası içinde geleceğimi değiştiremem.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Kara*
Son kısmı görene kadar çok mutlu olmuştum, umarım ilişki uzatma savaşlarına dönüp heba olmaz. Fakat geleceğin dediğin gibi daha önemli, artık gidebildiğin kadar gidersin görevini yerine getirdin. :(

Dahası  
Reaksiyon skoru
864
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Teknolojik gelişmeler, Bilgisayar bileşenleri, Yazılım
Hocam hakkınızda hayırlısı olsun. Allah niyeti halis olana bir çıkar yol gösterir. Siz yapabildiğinizin en iyisini yapın gerisini de oluruna bırakın.

Vay be bu konudan 5 ay geçmiş
Harbiden ne ara 5 ay geçti yaa... Vallaha 5 ay daha yaşlanmışız.

Ensar

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,129
İsim
Ensar
Konu açıldığında okumuştum, zaman gerçekten hızlı geçiyor. Son durumun olumlu olmasına sevindim.
Evlilik görüyorum. 😅

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Son kısmı görene kadar çok mutlu olmuştum, umarım ilişki uzatma savaşlarına dönüp heba olmaz. Fakat geleceğin dediğin gibi daha önemli, artık gidebildiğin kadar gidersin görevini yerine getirdin. :(
Zaten ikimizde o kafadayız..
Vay be bu konudan 5 ay geçmiş
Harbiden ne ara 5 ay geçti yaa... Vallaha 5 ay daha yaşlanmışız.
Harbi 5 ay su gibi akıp geçti,
Hocam hakkınızda hayırlısı olsun. Allah niyeti halis olana bir çıkar yol gösterir. Siz yapabildiğinizin en iyisini yapın gerisini de oluruna bırakın.
Yapmam gereken zaten akışına bırakmak

Konu açıldığında okumuştum, zaman gerçekten hızlı geçiyor. Son durumun olumlu olmasına sevindim.
Evlilik görüyorum. 😅
Yok be hocam, şimdilik iyide gelecek belirsiz

Top Bottom