Neler Yeni

Spermden kan gelmesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Burhan Sefa Meral
Merhabalar, dün 2 defaya mahsus mast. yapmıştım. Ağrı dışında başka bir sorun yoktu, idrarımda da vs. Bugün bu akşam yaptığımda saydam kanla karışık sperm olduğunu gördüm. İdrarımda hala bir sıkıntı veya sorun yok. Ağrı da kalmadı... Bu nedendir? En yakın üroloji randevusu 9 gün gösteriyor, yarın hemen özele gideyim mi?

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
lappelduvide
Merhabalar, dün 2 defaya mahsus mast. yapmıştım. Ağrı dışında başka bir sorun yoktu, idrarımda da vs. Bugün bu akşam yaptığımda saydam kanla karışık sperm olduğunu gördüm. İdrarımda hala bir sıkıntı veya sorun yok. Ağrı da kalmadı... Bu nedendir? En yakın üroloji randevusu 9 gün gösteriyor, yarın hemen özele gideyim mi?
cacığı bırakırsan normale döner belki ama zor cacık başa bela

Looizy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
290
İsim
Ömer Faruk AYGUT
Çok fazla mastürbasyon yaptığındandır. Askerlik zamanlarımda benimde başıma gelmişti. İdrarımda kanla karışık iltihaplıydı. Ama yine de bir uzmana gözükmekte fayda var.

preus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Yusuf Aydın
az yapıştır

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
Semih Aydın
Hocam aynı sorunu yaşayan varsa fikir alıp öyle gideceğiz, hazır eldekinden de olmayalım
Bu söylediğin daha da mantıklı.
Yani buradaki 10 kişi dese ki bende de oldu sıkıntı yok o zaman randevu bile almayacaksın.
Çavuşa bu kadar özensiz davrananı ilk defa görüyorum

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
lappelduvide
moruk iki günde üç kez çok fazla şakasız söylüyorum alzaymır olursun yazılışını unuttum o kadar cacık hafıza kaybına yol açar daha ileri gidersen alzaymıra çevirir hele obezsen kaçınılmaz son alzaymır haberin ola

vesali85

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Vesalius
Mastürbasyonun herhangi bir zararı yoktur. İdrardan kan gelmesinin nedeni çok işemek olmadığı gibi, meniden kan gelmesinin nedeni de mastürbasyon değildir. Neden ile nasıl arasındaki farkı öğrenmeden yorum yapanlara aldırmayın. Derhal bir üroloğa giderek muayene olun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

moruk iki günde üç kez çok fazla şakasız söylüyorum alzaymır olursun yazılışını unuttum o kadar cacık hafıza kaybına yol açar daha ileri gidersen alzaymıra çevirir hele obezsen kaçınılmaz son alzaymır haberin ola
Ne Alzheimer'ın ne olduğu hakkında en ufak fikriniz var ne de mastürbasyon hakkında. Bilmediğini bilene cahil, bilmediğini dahi bilmeyene gafil denir. Gafilliği bırakın.

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
lappelduvide
Mastürbasyonun herhangi bir zararı yoktur. İdrardan kan gelmesinin nedeni çok işemek olmadığı gibi, meniden kan gelmesinin nedeni de mastürbasyon değildir. Neden ile nasıl arasındaki farkı öğrenmeden yorum yapanlara aldırmayın. Derhal bir üroloğa giderek muayene olun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne Alzheimer'ın ne olduğu hakkında en ufak fikriniz var ne de mastürbasyon hakkında. Bilmediğini bilene cahil, bilmediğini dahi bilmeyene gafil denir. Gafilliği bırakın.
reis şüphelendi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,739
Üyeler
140,692
Son üye
benzersizkullanıcıadı
Top Bottom