Neler Yeni

ssd kingston vs samsung

asafiso

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Asaf Fiso
ikisinin de okuma değerleri aynı yazma değerlerinde ise samsung 5100 mb kingston 6000 mb , samsung ismi olduğundan biraz daha güven veriyor ama sırf marka ismi için 900 mblik farktan vazgeçilir mi ve sizin de bildiğiniz başka farkları var mı , sizce hangisini almalıyım?

bu arada taksit mevzusunda samsung büyük avantajlı kingston ise 100tl fazla satan yerde peşin fiyatına 3 taksit yapıyor. aslında para konusunda hiç sıkıntı yok ama 12 taksit de gözü güzel boyuyor

Mert Camran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Mert Camran
ikisinin de okuma değerleri aynı yazma değerlerinde ise samsung 5100 mb kingston 6000 mb , samsung ismi olduğundan biraz daha güven veriyor ama sırf marka ismi için 900 mblik farktan vazgeçilir mi ve sizin de bildiğiniz başka farkları var mı , sizce hangisini almalıyım?

bu arada taksit mevzusunda samsung büyük avantajlı kingston ise 100tl fazla satan yerde peşin fiyatına 3 taksit yapıyor. aslında para konusunda hiç sıkıntı yok ama 12 taksit de gözü güzel boyuyor
Hocam hangisi içine daha çok sindiyse onu al her ikiside güzel markalar ve performanslarıda güzel.
Güle güle kullan şimdiden :peepokalp:

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
716
İsim
Ege

Attıklarınla benzer kalitede bu var.
Taksitte hangisi en ucuzsa onu al. 3 modelde iyidir.

asafiso

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Asaf Fiso
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam hangisi içine daha çok sindiyse onu al her ikiside güzel markalar ve performanslarıda güzel.
eyvallah kankam teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam beni mahvettin seçenekler 3e çıktı şimdi senin attıın da baya iyiymiş hem de daha ucuz

Mert Camran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Mert Camran
eyvallah kankam teşekkürler

hocam beni mahvettin seçenekler 3e çıktı şimdi senin attıın da baya iyiymiş hem de daha ucuz
Ben kullanıyorum ve çok memnunum F/P ürün tam hocam çok ideal bir tercih olur senin için 🥰

asafiso

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Asaf Fiso
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tek fark okuma ve yazma değerleri ise fiyatından dolayı yapışıp alırım da eğer bilmediğim bi farkı varsa ne bileyim soğutma gibi ya da draminin daha iyi olması gibi o yüzden de hala emin olamıyorum

Mert Camran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Mert Camran

asafiso

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Asaf Fiso
Sağlığı %99 Hocam normal 1 aydır kullanıyorum artık %99'dan inmez.
hocam şimdi kioxia ya karar verdim ama dram konusunda kafam karıştı bi yerde 1gb var yazıyor başka yerde 2gb hangisi doğru bilgin var mı

hocam şimdi kioxia ya karar verdim ama dram konusunda kafam karıştı bi yerde 1gb var yazıyor başka yerde 2gb hangisi doğru bilgin var mı
şimdi güvenilir bi kaynaktan baktım 2gb varmış

Mert Camran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Mert Camran
e

şimdi güvenilir bi kaynaktan baktım 2gb varmış
Evet hocam var

asafiso

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Asaf Fiso
Hepsi yakın kalitede taksit seçeneği en iyi olanı alın
agalar hepinize çok teşekkür ederim az önce aldım kioxia ssdyi hayırlı olsun bakalım

Top Bottom