Neler Yeni

🚨 Steam TL Den Çıkmadan Alınması Gereken Oyunlar Neler?? 🚨

Asım Atlıhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Asım
hocam legion alınca watch dogs 1 ve tüm dlcler watchdogs legion ve tüm dlcler geliyor 90 lira 100 lirada watch dogs 2 3 oyun 190 liraya gelmiş oluyor
O zaman ne anlamı kaldı ki Watch Dogs 1 in

adonisss

80+
187.50 TL sadece online. online alıp indirdikten sonra oyun içerisinde story mod u satın almak için yer var 140tl ye de story modu çekiyorsun sana 327.5 e patlıyor komple oyun. Oynanması ve kesinlikle alınması gereken bir oyun.
böyle yapınca oyun kütüphanede bulunmuyor ve yama filan kurulmuyor yanlışım yoksa
Mesaj otomatik birleştirildi:

O zaman ne anlamı kaldı ki Watch Dogs 1 in
işte watch dogs 1 isteyen legion gold almalı daha mantıklı

Asım Atlıhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Asım
böyle yapınca oyun kütüphanede bulunmuyor ve yama filan kurulmuyor yanlışım yoksa
Mesaj otomatik birleştirildi:

işte watch dogs 1 isteyen legion gold almalı daha mantıklı
O zaman Watch Dogs Legion Gold ve Watch Dogs 2 mi alayım

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Hasan Berk
yama kurulurmu bilmem ama aynen kütüphane de Rdr online olarak gözüküyor. Bütçesi olmayanlar için (ki bence 1050tl şu imkan varken almak biraz takıntılık olur.) gayet uygun fiyat.

adonisss

80+
O zaman Watch Dogs Legion Gold ve Watch Dogs 2 mi alayım
daha önce watch dogs2 oynayıp çok sevmiştim ps4 de şimdi pcye alacağım watch dogs 1 de daha xbox 360 da oynayıp sevdiğim bir yapımdı zamdan önce alın geçin hatta 60 liranız daha varsa far cry 5 gold edition alıp far cry 5 ve tüm dlcler yanında far cry 3 ve tüm dlclerede sahip olun

Bünyamina

80+ Platinum
Mafia serisine bak indirimde ama harbi indirim bunlar.

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Hasan Berk
Zamanında amazon vermişti galiba ama gog da hiç oynamadım steamden de alsam mı ki güzel mi oyun ?
Steam haricinde bir yerde sahipsen oyuna tekrardan steamden almana gerek yok.
hocam deluxe alınır mı
deluxe paketindekiler genellikle beğenilmemiş, ama aradaki fark çok değil istersen al. bana kalırsa pek de gereği olduğunu sanmıyorum, olmasa da olur.

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
Steam haricinde bir yerde sahipsen oyuna tekrardan steamden almana gerek yok.

deluxe paketindekiler genellikle beğenilmemiş, ama aradaki fark çok değil istersen al. bana kalırsa pek de gereği olduğunu sanmıyorum, olmasa da olur.
ama oyunun steamde olmasını tercih edenlerdenim kütüphanede dursun diye de alırım belki videolarını izleyim bi

heroesturkey

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
311
İsim
Murat Gündoğdu
paranız ne kadar varsa, ne uygun geliyorsa gözünüze alın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Hasan Berk
Önerilere ekleme yapayım;
-Battlefield 1
neden v değil? çünkü bu oyunda osmanlı var be. şaka bir yana oyun gayet güzel hala da oynanır. 5 i de alabilirsiniz ama fiyat biraz pahalı(500tl). oyunun fiyatı 279tl indirim yok maalesef. Bence alın. fps oyunu ve 1. dünya savaşını işleyen bir oyun.

-Forza Horizion 4
alıcak var ise steamda 200 tl gibi bir fiyatı var. oyunu açıklama yapmama gerek yoktur herhalde, herkes biliyor. 200tl az değil ama steam dolara geçmeden alınması gereken oyunlardan. steam versiyonunda tek sorun optimizasyon dediler ancak zamanla o da çözülür.

-Read Dead Online
şu oyunu tekrar tekrar yazıyorum, alınması gereken bir efsane. online yazdım çünkü oyunun story si 1150tl. kütüphane takıntısı olmayanlar gitsin alsın hemen, online ı şuan steamde 20 kasıma kadar 187.50 ye satılıyor. online indirince zaten story modu da beraberinde indiriyor, oyunu açtıktan sonra story kısmına erişmek için ayrıca 140tl ödüyorsun. sana komple oyun 327.50 ye patlıyor. 1150 ödemektense şu fiyat çok daha iyi.

-Dead by daylight
korku-gerilim sevenlere 169tl ye misler gibi oyun. oyunun konusunu şuan yazamicam internetden gameplaylerine bakabilrsiniz. alın kütüphane de kalsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,509
İsim
Diyarhan
AA Oyunların çoğunu almaya çalış. En büyük artış onlarda gözükür. Çoğu oyun 50 200 aralığından 400 600 aralığına çıkar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
993,277
Üyeler
157,053
Son üye
sjaks11
Top Bottom