Neler Yeni

🚨 Steam TL Den Çıkmadan Alınması Gereken Oyunlar Neler?? 🚨

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Hasan Berk
Paran varsa online al hikayelileri cracklersin. Crack kullanmıyorum deme mecbur kullanacaksınız, hepiniz :D
2014: Steam'in Türk Lirasına geçişi => Torrentlerin düşüş döneminin başlaması
2023: Steam'in Amerikan Dolarına geçişi => Torrentlerin yükseliş döneminin başlaması

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Güney
hocam kral adamsın eyw. indie paylaşmışsın hep glb. bir kaç tanesini ekledim. indie dışında da var mı böyle "şu oyunu kaçırma" dediğin?
Yani şunlara da bir bak istersen.
Deep Rock Galactic || Don't Starve Together || Euro Truck Simulator 2 || Satisfactory || Moonlighter || Cult of the Lamb || Children of Morta || Oxygen Not Included || Darksiders II Deathinitive Edition || Castlevania: Lords of Shadow - Ultimate Edition || Severed Steel || Stormworks: Build and Rescue || FEAR COMPLETE PACK || Cuphead || Castlevania: Lords of Shadow 2 || FAR: Changing Tides || Darksiders Warmastered Edition || Darksiders Genesis || Age of Darkness: Final Stand || Curse of the Dead Gods || Ori and the Will of the Wisps

Pasacik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Paşa Gültekin
Discord
sanalgaypasa
Güzel liste fakat farcry serisi hep aynı konuyu işliyor ve biraz can sıkıcı olabilir. Benim tavsiyem 4 veya 5 ikisinden birisini alman.
Far Cry 5'i alınca 3'de yanında geliyor. Güzel seri alınır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Hasan Berk
Deep Rock Galactic || Don't Starve Together || Euro Truck Simulator 2 || Satisfactory || Moonlighter || Cult of the Lamb || Children of Morta || Oxygen Not Included || Darksiders II Deathinitive Edition || Castlevania: Lords of Shadow - Ultimate Edition || Severed Steel || Stormworks: Build and Rescue || FEAR COMPLETE PACK || Cuphead || Castlevania: Lords of Shadow 2 || FAR: Changing Tides || Darksiders Warmastered Edition || Darksiders Genesis || Age of Darkness: Final Stand || Curse of the Dead Gods || Ori and the Will of the Wisps
eyw hocam 2 3 tane daha ekledim bugünlük sepeti kapatayım bu şekilde. önerilere göre biraz daha eklerim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Far Cry 5'i alınca 3'de yanında geliyor. Güzel seri alınır.
farcry 5 ile beraber 3ün geldiğini bilmiyorum fakat genel olarak hikayesi sarmıyor beni ya. indirim de diye sırf kütüphaneye atmalık bir oyun bence. tabii ki her oyunun bi alıcısı vardır, ama o ben değilim galiba 😅(y)

Son düzenleme:

ladrex84

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Erdal Altınkaya
Şu sayılı günde kaç tanesi indirime girer bilmem ama bende bir kaç sevdiğim ve denemeye değer bazı oyunları paylaşayım. Forumda ilk paylaşımım olsun. CHIVALRY2 - Age of empires 4 - Euro truck simülatör - ısonzo - MK11 - Mount Blade Bannerlord - Rust - Sniper elite 4 - Starship Troopers Extermination - succubus- this War of mines - Achilles Legends untold - project zomboıd - station to station - Assetto Corsa - Blue estate the game - bright memory ınfınıte - call of juarez Gunslinger - C.C. red alert 3 uprising - cossacks 3 - Deep Rock Galactic - Doom - Elite Dangerous - Farm Together - FlowScape - Frostpunk - Frozenheim - Gears 5 - God of War - GTA V - Halo The master Chief Collection - Hellblade senua - humankınd - hunt showdown - kena bridge of spirits - the last us P1 - Lımbo - The long dark - medieval dynasty - metro 2033 serisi - northgard - orcs must diye 3 - Outlast 2 - payday 3 - Planet coaster - rocket league - satisfactory - serious san 4 - shadow tactics - sir whoopass - spacebourne2 - subnautica - Tavern master - Tetris effect connected - thief simulator - titanfall 2 - Tom clancys rainbow six siege - tomb raider - Tower unite - Tropico 4 - Valheim - world War Z - zombie driver HD Bunlar kendi Steam kütüphanemde 364 oyun arasında gözüme takılıp yazmak istediklerim. Umarım hoşunuza gitmiştir.

Steam'de 20 Kasım'dan Önce Alınması Gereken Oyunlar??

"Keşke şu oyunu TL deyken alsaydım." demek istemiyoruz. 😅

Bu yüzden herkes kaliteli ve alınması gereken oyunları yazsın da keşke demeyelim.

Şu sayılı günde kaç tanesi indirime girer bilmem ama bende bir kaç sevdiğim ve denemeye değer bazı oyunları paylaşayım. Forumda ilk paylaşımım olsun. CHIVALRY2 - Age of empires 4 - Euro truck simülatör - ısonzo - MK11 - Mount Blade Bannerlord - Rust - Sniper elite 4 - Starship Troopers Extermination - succubus- this War of mines - Achilles Legends untold - project zomboıd - station to station - Assetto Corsa - Blue estate the game - bright memory ınfınıte - call of juarez Gunslinger - C.C. red alert 3 uprising - cossacks 3 - Deep Rock Galactic - Doom - Elite Dangerous - Farm Together - FlowScape - Frostpunk - Frozenheim - Gears 5 - God of War - GTA V - Halo The master Chief Collection - Hellblade senua - humankınd - hunt showdown - kena bridge of spirits - the last us P1 - Lımbo - The long dark - medieval dynasty - metro 2033 serisi - northgard - orcs must diye 3 - Outlast 2 - payday 3 - Planet coaster - rocket league - satisfactory - serious san 4 - shadow tactics - sir whoopass - spacebourne2 - subnautica - Tavern master - Tetris effect connected - thief simulator - titanfall 2 - Tom clancys rainbow six siege - tomb raider - Tower unite - Tropico 4 - Valheim - world War Z - zombie driver HD Bunlar kendi Steam kütüphanemde 364 oyun arasında gözüme takılıp yazmak istediklerim. Umarım hoşunuza gitmiştir.

COMMANDERR

80+ Bronze
çok oyun oynadım ama , belkide askerim diyedir SQUAD çok hoşuma gitti mayıs ayından bu aya kadar 1 k saat harcamışım. fifa23+squaddan aldığım keyifi hiç bi oyun vermiyor

Peter Parker

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
Berkay Kurt
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Yayıncılığı,laptop
Bannerlorda Zam Bekleniyor alacaklar yarına kadar almalı Simulasyon seviyorsanız F1 23 Şuan İndirimde hemde çok büyük indirim Bioshock infiniteyi Alın Bu kadarbenin önerilerim

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Hasan Berk
sepet şu şekilde isteyen bir baksın;
oyunların bir çoğu 3 4 gün önce indirimdeydi fakat kaçırdım. EA play üyeliğini de kesinlikle almanızı öneririm, yıllık 250tl hiç bir şey değil.
tlusd.JPG
resim_2023-11-16_135508168.png

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,123
İsim
Emre Kaplan

Ekler

• steamsepet1.png
    steamsepet1.png
    37.3 KB · Hit: 81
  • steamsepet2.png
    steamsepet2.png
    2.2 KB · Hit: 79
  • steamsepet3.png
    steamsepet3.png
    1.3 KB · Hit: 79
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Hasan Berk
Xbox Game Pass indirimde şuan bu arada, bi bakın;

Artarof

80+ Bronze
Merhabalar,

Dolar kuruna geçmeden önce almamı önereceğiniz oyunlar varsa, sizden ricam bana yardımcı olup o oyunları yazabilir misiniz?
Bayağı bir stok yaptım ama atladığım veya kaçırdığım olsun istemiyorum.

Özelden steam profilimi atabilirim.

Top Bottom