Neler Yeni

Stress Testi Sonuçları

Bünyamina

80+ Gold
Ben hiç parça temizliğinden anlamam. Islak mendille silmeyi düşünmüştüm ama korktum zarar veririm bir şey olur vs. Sen termal macunu X O □ ne şekilde sürersin ?
hangisini istersen öyle sürebilirsin ben x sürerim
merak etme anlamana gerek yok bu zamanda youtube den aç bak hertürlü yaparsın zarar vermez

LORN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
633
İsim
Enes Demirok
hangisini istersen öyle sürebilirsin ben x sürerim
merak etme anlamana gerek yok bu zamanda youtube den aç bak hertürlü yaparsın zarar vermez
bu benim galax revolution kasanın üstünde power tuşunun yanında kırmızı ışık yanıyor sürekli
24. dk da gözüküyor sürekli yanıp sönmesi ne anlama geliyor?

Bünyamina

80+ Gold
bu benim galax revolution kasanın üstünde power tuşunun yanında kırmızı ışık yanıyor sürekli
24. dk da gözüküyor sürekli yanıp sönmesi ne anlama geliyor?
önemli bir şey değil bende de yanıyor

LORN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
633
İsim
Enes Demirok

Bünyamina

80+ Gold
stokta 35 40 arasında takılıyor işlemci. birazdan apex girip 4k ultra yapıcam 1-2 saat bakalım nolacak.
4k ultra değilde 1080p de dene işlemciye yük binsin

• Beğen
Reaksiyonlar: LORN

LORN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
633
İsim
Enes Demirok
Son düzenleme:

Bünyamina

80+ Gold
  • Beğen
Reaksiyonlar: LORN

LORN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
633
İsim
Enes Demirok

Bünyamina

80+ Gold
Günaydınlar. En ağır oyunlarda bile İşlemci 50-60 arası. Ekran kartı 60-70 arası. Stres testiyle alakalı sanırım.
güzel güzel mis gibi topladın 0 dan nasıldı eğlendin mi zorlandın mı deneyim kazanmış oldun

LORN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
633
İsim
Enes Demirok
güzel güzel mis gibi topladın 0 dan nasıldı eğlendin mi zorlandın mı deneyim kazanmış oldun
Zorlandığım noktalar şöyle oldu:
- Ekran kartının esnemesin diye sıktığım vidalar çok zorladı.
- Kule tipi soğutucuyu takmam için alt tabanı takmam gerektiğini çok sonradan öğrendim. O zamana kadar da iflahım .....
- İşlemciyi yerleştirirken gerildim.
- Bu kasanın ön kablolarını takarken baya ter döktüm.

Oldu oldu da bu stres testi niye böyle çıkıyor hala anlamıyorum. Macun kötü olmuş olsa oyunlarda da böyle performans vermez ki.

Bünyamina

80+ Gold
Zorlandığım noktalar şöyle oldu:
- Ekran kartının esnemesin diye sıktığım vidalar çok zorladı.
- Kule tipi soğutucuyu takmam için alt tabanı takmam gerektiğini çok sonradan öğrendim. O zamana kadar da iflahım .....
- İşlemciyi yerleştirirken gerildim.
- Bu kasanın ön kablolarını takarken baya ter döktüm.

Oldu oldu da bu stres testi niye böyle çıkıyor hala anlamıyorum. Macun kötü olmuş olsa oyunlarda da böyle performans vermez ki.
o tabanı ben arka kapağı çıkarınca ulaştığımızı bilmiyordum tek tek tüm parçaları sökmeye çalışmıştım 24 pin ve cpu kablosunu çıkmamıştı o ara aklıma geldi arkadan ulaştığımız o andaki pişmanlık :D
o vidalar yan ve zor takılıyor ama çok uğraştırmadı beni
işlemciyi takarken o kadar gerilmedim 5.6 kere çıkar tak yapmıştım görüntü alamadım diye
stres testi boşver gitsin anlık afterburner indir ekranda takip et istersen sıcaklığı aklında kalırsa

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,860
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Alıntıyı görüntüle
Şuan Furmaek ve Prime95’le test yapıyorum. Cpu nun bu kadar ısınması testle mi alakalı?

Testi bıraktığımda ekran kartı 45 işlemci 38 oluyor. Termal macunla mı alakalı? Soğutucuyu takarken tak çıkar yapmıştım.
İşlemci stok soğutma veya giriş seviye kule tipi ile soğutuluyor ise normal

LORN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
633
İsim
Enes Demirok
o tabanı ben arka kapağı çıkarınca ulaştığımızı bilmiyordum tek tek tüm parçaları sökmeye çalışmıştım 24 pin ve cpu kablosunu çıkmamıştı o ara aklıma geldi arkadan ulaştığımız o andaki pişmanlık :D
o vidalar yan ve zor takılıyor ama çok uğraştırmadı beni
işlemciyi takarken o kadar gerilmedim 5.6 kere çıkar tak yapmıştım görüntü alamadım diye
stres testi boşver gitsin anlık afterburner indir ekranda takip et istersen sıcaklığı aklında kalırsa
İşlemciyi ben de görüntü gelmedi diye çıkar tak yaptım 5 kere hepsinde de yarım kilo verdim.
Afterburner çalışmıyor benim 0 gösteriyor. Çözüm de bulamadım amd nin şeyini kullanıyorum ordan bakıyorum adrenaline uygulamasından.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşlemci stok soğutma veya giriş seviye kule tipi ile soğutuluyor ise normal
Oyunlarda hiçbir sıkıntı yok dediğim gibi ekran kartı 55-65 işlemci taş çatlasın 55-60
Mesaj otomatik birleştirildi:

Stokta ikisi de 35 de çalışıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,997
Üyeler
140,277
Son üye
Tarık012
Top Bottom