Neler Yeni

taksitli iphone alma

XxXs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Mahmut-Yılmaz
soru basit iphone istiyorum nasil taksitli alirim daha da birsey yazmaya gerek yok ozgur insan
Valla androidden kastin kulllandigin telefonlar amiral sinifinda degilse tabi sikayetci olursun.Ben zamaninda note 3 kullanmistim mukkemmel telefondu o zamanin iphonundan kat be kat daha iyiydi.Sonra iphone 8 aldim.Iosun guzelligine lafim yok ama ciddi anlamda cok kisitliyorlar seni.Apk(iosda farkli bir adi var) kuramiyorsun.Muzik icin spotify apple muzik artik kesin lazim.Birde bizim ulkemiz iciniphone daha fazla birime satiliyor vergilerden.120 hz mevzusu prolarda var.Cok guzel bir ozellik normale koymuyolar inat ettiler koymuyorlar.En dandik androidde bile 120 var artik.Hiz bakimindan ahim sahim fark yok.Uygulama yapmak istesen iphone icin macos lazim onada mac alman lazim.Android oylemi cok rahat cok profesyonel.Androidde yapabildigin ozgurluklerin haddi hesabiu yok.Suan param olsun net alicagim samsungun amiral serisi s23.Islemci nesli alicagi guncelleme yili olarakta bakin bunlara.Iphone 12 suan en baba 2 3 tne daha ios guncellemesi alicakken.S23 5 tane android guncellemesi vericeigini soylemisti.Ben hem android fanida oldum appleda.Ikisininde arti eksi yonleri var ama gidip fazla para vermeye gerek duymuyorum.Her ios guncellemsinde o iphone 8in dahada yavaslmaa cilesi beni delirtmisti.Yok kasmiyor akiyor diyenler varya inanmayin pasa pasa kasiyor.App storedada yeri geldimi hata aliyorsunuz uygulamadan atiyor.Hic unutmuyorum isyerindeyim bakin iphone vardi bilgisayarda wifi surucusunu indiricektim yok apple indirmiyor.Inat etti indirmiyordu.Kuramadim pcye arkadastan s22 istedim sak diye indirip attim bilgisayara rar programinida s22 indirip rardan cikarip attim pcye bazen hic olmadik yerlerde oyle bir lazim oluyorki o ozgurluk hayat kurtariyor.Ama secim size kalmis.
kral yorumun için teşekkürler ama kafaya koydum ya bide iphone denemek istiyorum.
dediklerini anlıyorum biliyorumda kaliteli android kullanmak iphonedan daha iyi ama ben birde iphone denemek istiyporum sadece.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaş 12 almak istiyorum demiş. Nasıl alacağını söylemek yerine boşu boşuna felsefe yapmak aşırı yersiz. Yanlış anlama da sanane dostum ? Öneri konusu olsa tamam, karşılaştırma konusu olsa yine tamam. Her neyse.
Bankaların faizsiz nakit avans imkanları var, ordan alıp vatan, teknosa, mediamarkt gibi yerlerden taksitli alabilirsiniz. Yok uğraşmam derseniz arkadaşın da dediği gibi alışveriş kredisi veriliyor düşük faiz ile o krediyle alabilirsiniz.
Bankaların nakit avans taksiti genelde 6 ay veya 6+3 ay oluyor. Alışveriş kredisi 12 ay olabiliyor. Size hangisi uygunsa seçebilirsiniz.
6+3 nakit avans faizsiz alabiliyosam o bi hoş geldi hocam gözüme

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,845
İsim
Mert Can Ergün
teknosada falan telefon kredisi veriyorlar. onu da aylık taksitlere bölüp ödeyebiliyorsun diye biliyiroum
Puanına göre telefon alabiliyorsun ben eskiden almıştım ıng üzerinden ıng ile anlaşmalıydı

• Muhteşem
Reaksiyonlar: 1721

XxXs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Mahmut-Yılmaz

Hasan344

80+ Gold
Sorunun cevabını bilmiyorum dostum ama o telefon o paraları haketmiyor bence.

Bünyamina

80+ Gold
13 u ne kadara aldın hocam

puanına göre derken anlayamadım tam
Banka mesela kredi skoru 1800 olan ve bir kaç şartı sağlayan müşterilerine faizsiz kredi verebiliyor. Bundan bahsetmiş.
Keşke 13 alabilsen ya tam anlamıyla olmuş bir telefon.

XxXs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Mahmut-Yılmaz
Banka mesela kredi skoru 1800 olan ve bir kaç şartı sağlayan müşterilerine faizsiz kredi verebiliyor. Bundan bahsetmiş.
Keşke 13 alabilsen ya tam anlamıyla olmuş bir telefon.
Hocam fiyat farkı çok ya imkanlar el vermiyo

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,845
İsim
Mert Can Ergün

Mesela banka sana 10k limit verdi o limite göre telefon alabiliyordun

YazılımKafa

80+ Silver
iphone 12 almak istiyorum nerden taksitli alırım
Telefonu bireysel kredi kartı ile taksitle alamazsın. Ya kredi ile alacaksın, ya da ticari kredi kartı ile. Kredi ile mağazadan ya da Hepsiburada vs den alırsan en fazla 3 taksit yapabilirsin. Normal alışveriş kredisi çekersen taksit sınırı yok. Ticari kredi kartı ile aldığında da taksit sınırı 9 ay diye hatırlıyorum

• Beğen
Reaksiyonlar: XxXs
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Utku Kulaç

vatandan 40kya aldım 13ü

2. el 13 pro veya 14 de alabilirdim ama sıfır olsun vatandan olsun sağlam olsun dedim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,570
Üyeler
142,753
Son üye
Efe Akkurt.
Top Bottom