Neler Yeni

TC mi bilen birisi ne yapabilir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Barış
polise sikayet et hemen bulurlar onu sonra sikayetini ger ial diye yalvarmaya baslar sende narsist bir kisilige burunup onu aci icinde surundur

zSlexyBey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Yigit Can
bir şey olmaz kral
Hocam anneme abime anlattım babama da anlatacağım dava açacağım
Eğer hesabı kişisel ise şikayetçi ol , 5237 sayılı TCK'nın 136. maddesi kişisel verilerin ihlali kanunu.
Ayrıca yapabileceği şey ailenin numaralarına ulaşıp rahatsız edebilir onun dışında evine birşeyler gönderebilir eğer ona bir şey yaptıysan. Onun dışında bir şey olmaz +7 yıldır bu işlerin içindeyim bunları yapanlar çoluk çocuk merak etme.
kişisel değil adamı tanımıyorum bile
Mesaj otomatik birleştirildi:

tabii ki pek bir şey yapamaz.
Hadi yapmaya çalışsa diyelim sadece TC Kimlik bilgileri de yetmeyecektir. Bazı resmi işlemlerde Seri no, anne kızlık soyadı vb. gibi farklı bilgilerde gerekiyor. Yeterki kimliğine ait tüm bilgileri bilmemiş olsun, dediğim bilgiler vb. gibi.
Hocam anennin tc ezbere biliyor musun ezberlemen için atayım mı dedi oradan bulamaz mı kızlık soyad veya bilgileri? Babamla konuştum ona da olmuş engelle geç dedi sizinde dedikleriniz korkumu atlattırdı ama bilgileri o şekilde bulamaz mı?

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
697
İsim
Musa ÖZ
İnstagramdan birisi tc mi attı ek olarak annenin tcsini atayım mı ezberinde var mı gibi konuştu herşeyin ss ini aldım siber polise mi gitmem lazım? TC ile neler yapabilir ne yapmam gerekiyor?
hiçbir halt olmaz. Herkes herkesin bilgisine ulaşabiliyor zaten.

KlausM

80+ Silver
hiç uğraşamam vallahi direkt emniyete giderim gösteririm mesajları onlar uğraşsın dursun elin velediyle ben mi uğraşacam

seyfo-dayı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
Kerpeten
İnstagramdan birisi tc mi attı ek olarak annenin tcsini atayım mı ezberinde var mı gibi konuştu herşeyin ss ini aldım siber polise mi gitmem lazım? TC ile neler yapabilir ne yapmam gerekiyor?
En fazla seni arar baskada bi yarenimi yiyemez boşver

Zexius

80+ Bronze
tabii ki pek bir şey yapamaz.
Hadi yapmaya çalışsa diyelim sadece TC Kimlik bilgileri de yetmeyecektir. Bazı resmi işlemlerde Seri no, anne kızlık soyadı vb. gibi farklı bilgilerde gerekiyor. Yeterki kimliğine ait tüm bilgileri bilmemiş olsun, dediğim bilgiler vb. gibi.
o dedikleriniz zaten yıllardır sızıntıları var kimlik seri no sistemi çıktıtan 1 gün sonra sızdırıldı zaten kısacası gizli hiçbirşeyimiz yok

Eğer hesabı kişisel ise şikayetçi ol , 5237 sayılı TCK'nın 136. maddesi kişisel verilerin ihlali kanunu.
Ayrıca yapabileceği şey ailenin numaralarına ulaşıp rahatsız edebilir onun dışında evine birşeyler gönderebilir eğer ona bir şey yaptıysan. Onun dışında bir şey olmaz +7 yıldır bu işlerin içindeyim bunları yapanlar çoluk çocuk merak etme.
Bu işlerin içinde olduğunu deşifre etmen senin için sıkıntılı bir durum ayrıca bu işlerin içinde olmanda havalı ve normal bir şey değil.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mehmet Aslan
Hocam anneme abime anlattım babama da anlatacağım dava açacağım

kişisel değil adamı tanımıyorum bile

Hocam anennin tc ezbere biliyor musun ezberlemen için atayım mı dedi oradan bulamaz mı kızlık soyad veya bilgileri? Babamla konuştum ona da olmuş engelle geç dedi sizinde dedikleriniz korkumu atlattırdı ama bilgileri o şekilde bulamaz mı?
Hiç bir şey yapamaz. Ergen lamerin biridir. Gidin dava açın. Muhtemelen soruşturma açılınca çocuğun ailesi yalvar yakar uzlaşma isteyecek :D İster uzlaşırsınız , ister burnu sürtülsün der davayı uzatır tazminatını alır yersiniz :)

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Tümay

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,183
İsim
Ahmet Sevinç
Sülaleni bulmuştur o. Şikayetçi olabilirsin. Yaptığı suç. Bir de Instagram’dan yapmış. Aklı olan Discord’dan yapardı.
discorddan yapınca ne oluyor ki hocam

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,092
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
Daha gizli diye biliyorum
Doğru , discord daha güvenli kolay kolay info/log vermiyor.

o dedikleriniz zaten yıllardır sızıntıları var kimlik seri no sistemi çıktıtan 1 gün sonra sızdırıldı zaten kısacası gizli hiçbirşeyimiz yok

Bu işlerin içinde olduğunu deşifre etmen senin için sıkıntılı bir durum ayrıca bu işlerin içinde olmanda havalı ve normal bir şey değil.
Havalı diye söylemedim , herkes gelip bilip bilmeden yorum yapiyor bundan dolayı gerçekten bilgili olduğumdan dolayı belirtmek istedim. İşin içinde olmamı belirtmemin sebebi verdiğim bilginin doğru olduğuna ikna etmek için.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,663
Üyeler
141,869
Son üye
korhean
Top Bottom