Neler Yeni

Tek pasaporta iki cihaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Psikolog
Arkadaşlar merhaba uzun zamandır tek pasaporta iki cihaz kaydı hakkında yazılar okuyorum. Bu yöntem sadece fiziksel olarak iki hatlı telefonlarda mı oluyor yoksa 1 fiziki sim bir e sim olan telefonlarda da oluyor mu. 2 fiziki hatlı olan telefonları kaydedeni gördüm ama hiç esimli olan telefonu kaydedeni görmedim aranızda bunu yapan var mı

anilg002

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
ANIL GÜL
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım-Donanım
Steam
LİAN
Discord
AnilG2
tek pasaporta ikinci cihazı işletmek için üstünden 3 takvim yılı geçmiş olması gerek. aksi takdirde bu imkansız. btk ya göre konuşuyorum.

ilkaybaki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
İlkay Baki Bayram
Merhaba! Tek pasaporta iki cihaz kaydı yöntemi, genellikle fiziksel olarak iki hatlı telefonlarda kullanılan bir yöntemdir. Bir fiziksel SIM kart ve bir eSIM kullanarak iki farklı cihazda aynı telefon numarasını kullanmak mümkün olabilir. Ancak, eSIM'in kullanımıyla ilgili olarak belirli kısıtlamalar ve gereksinimler olabilir.

Bir telefonun eSIM ve fiziksel SIM kart özelliklerine sahip olması durumunda, telekomünikasyon operatörünüzle iletişime geçerek bu yöntemin uygulanabilirliği hakkında bilgi almanız önemlidir. Her operatörün farklı politikaları ve teknik gereksinimleri olabilir. Dolayısıyla, eSIM kullanarak tek pasaporta iki cihaz kaydını gerçekleştirebilmeniz, telekomünikasyon operatörünüzün izin verip vermeyeceğine bağlı olacaktır.

Yasal ve uygun bir şekilde bu tür bir yöntemi kullanmak için operatörünüzün politikalarını ve yerel yasaları dikkate almanız önemlidir. Bu nedenle, telekomünikasyon operatörünüzle iletişime geçerek konuyu daha ayrıntılı olarak tartışmanız en doğrusu olacaktır.

Top Bottom