Neler Yeni

Yardım telefon mu alayım pc mi

omer_34

80+ Silver
hocam telefonum 1k ile etmeyen telefon ama
Mesaj otomatik birleştirildi:

evet hocam ama pc o kadar önemli değil 5600 4060 alsam 14 pro yd alsam iyi midir
Beklentinizi karşılıyorsa neden olmasın ben iPhone 6s kullanıyorum wp insta desteği kesilene kadar da işimi fazlasıyla görür mesela:) beklenti meselesi

Muhammedburak53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Muhammed Burak
pc alınhocam hem oyun oynar keyifli vakit geçirirsiniz 15 e okadar para vermeyin sırf marka hava gerisi
hocam kamera için istiyorum bide xiaomi gibi aarayüz sorunlu telefonlar almak istemiyorum elimdeki telefon ztn patladı patlayacak :)

Beklentinizi karşılıyorsa neden olmasın ben iPhone 6s kullanıyorum wp insta desteği kesilene kadar da işimi fazlasıyla görür mesela:) beklenti meselesi
hocam yurtiçi 6s plus alıp kullanacağım ztn ona para vermeyeceğim

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
arkadaşlar çok kararsız kaldım 7500f 4070ti bilgisayar var bilgisayar mı alsam yoksa 15 pro mu pc var imzamdaki pc ama iyi olmadığı için almak istiyorum sizden fikir almak için yazdım.
Android telefon düşmanlığını bir kenara bırakıp Xiaomi 13t alabilirsiniz kalan para ilede bir 4070 sistem

Muhammedburak53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Muhammed Burak
Android telefon düşmanlığını bir kenara bırakıp Xiaomi 13t alabilirsiniz kalan para ilede bir 4070 sistem
hocam 12t pro kullandım çok güzel telefon ama pubgde ısınıyor hatta sattığım para ile iphone geçeceğim :)

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,340
İsim
Hasan Ali
hocam 12t pro kullandım çok güzel telefon ama pubgde ısınıyor hatta sattığım para ile iphone geçeceğim :)
iphonede sarjı 2 saatte doluyor güzel bir tel soğutucu almayı deneseydiniz o cihazı asla bırakmazdınız

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,146
İsim
Selim
hocam pc de oyun oynuyorum ama ağır oyunlar değil cs valo gibi ztn telefon kamerasını çok kullanıyorum ama iyi kameraya ihtiyacım var bide ios kullandım tekrar dönmek istiyorum çok daha iyi bence hocam

hocam çok kullanmasam almam ama kaliteli çekmesi gerekiyor çok foto çekiyorum
Dediğim gibi kamera için Samsung üst amiralleri iyi ama ios ve yatırım için ben tabii ki iPhone alırım 😄 ha illa çok foto çeken biriysem zaten telefon değil fotoğraf Makinesi filan alırım

Muhammedburak53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Muhammed Burak
iphonede sarjı 2 saatte doluyor güzel bir tel soğutucu almayı deneseydiniz o cihazı asla bırakmazdınız
hocam oda vardı ama telefondan oyun oynamadığım için gerek yok cs valo oynatacak 4060 bilgisayar alsam yeter diyorum

Dediğim gibi kamera için Samsung üst amiralleri iyi ama ios ve yatırım için ben tabii ki iPhone alırım 😄 ha illa çok foto çeken biriysem zaten telefon değil fotoğraf Makinesi filan alırım
hocam yatırım da denebilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,029
İsim
a l p e r
hocam oda vardı ama telefondan oyun oynamadığım için gerek yok cs valo oynatacak 4060 bilgisayar alsam yeter diyorum

hocam yatırım da denebilir
butce 50 60k varsa 30a pc alirdim saglam bisey kalanina da ip 12 alirdim yurtici. ikisini birden al bence. digerinde gozun kalmasin. 14 pro max kamerasi gibi degil ama o da guzel ceker

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,671
İsim
Emre
Discord
necromancerr
arkadaşlar çok kararsız kaldım 7500f 4070ti bilgisayar var bilgisayar mı alsam yoksa 15 pro mu pc var imzamdaki pc ama iyi olmadığı için almak istiyorum sizden fikir almak için yazdım.
15 proyu alıp ne yapıcan kanka al 14 pro yada en kötü 15 serisi olsun dersen 15 al üstüne cidden para vermeye gerek yok diye düşünüyorum çok zengin değilsen kalan paraylada kendine güzel bi sistem çek win/win hesabı olsun sana

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,047
İsim
Halit Efe Kaplan
oyun oynayacaksan bu soruyu sormamış ol 15 pro dedıgın cıhaz 7500f ve 4070 ti dediğin cihazın yanına yaklaşamaz hatta bana gore 1050 ti sistemler bıle 15 pro dan daha ıyı zaten normalde telefon almaktada ıphone a karsıyımsdır sacma politikalarından işin özü oyun oynayacaksanız gozunuz kapalı gıdın 4070 bılgısayarınızı alın

Muhammedburak53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Muhammed Burak
oyun oynayacaksan bu soruyu sormamış ol 15 pro dedıgın cıhaz 7500f ve 4070 ti dediğin cihazın yanına yaklaşamaz hatta bana gore 1050 ti sistemler bıle 15 pro dan daha ıyı zaten normalde telefon almaktada ıphone a karsıyımsdır sacma politikalarından işin özü oyun oynayacaksanız gozunuz kapalı gıdın 4070 bılgısayarınızı alın
hocam çok oyun oynayan biri değilim cs bide hikayeli oyun giriyorum arada telefona daha çok kullandığım için almak istiyorum

Top Bottom