Neler Yeni

Trabzonda ne yapmalı

MiraMAY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mehmet
Bilen arkadaşlar varsa Trabzon ver Rize taraflarında nerde uygun fiyatlı lezzetli yemekler yenir "özellikle mıhlama" neler yapılır

Volkan:/

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Volkan
Bilen arkadaşlar varsa Trabzon ver Rize taraflarında nerde uygun fiyatlı lezzetli yemekler yenir "özellikle mıhlama" neler yapılır
s*riyeli taklidi yap para vermezsin onlar çok severler ar*pları krallar gibi gezersin bana kalırsa ilk uçakla kaç

porento54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Furkan Aydın
s*riyeli taklidi yap para vermezsin onlar çok severler ar*pları krallar gibi gezersin bana kalırsa ilk uçakla kaç
Antalya , alanya yıllardır rus, ukraynalı turistlerle dolu. Neredeyse türk bulamazsın ama orası birkere bile konuşulmadı . Trabzonda arap turistler çoğaldı diye bir anda sorun oldu hayırdır özünüzü yaşadağınız bölgeyimi unuttunuz ?

Volkan:/

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Volkan
Antalya , alanya yıllardır rus, ukraynalı turistlerle dolu. Neredeyse türk bulamazsın ama orası birkere bile konuşulmadı . Trabzonda arap turistler çoğaldı diye bir anda sorun oldu hayırdır özünüzü yaşadağınız bölgeyimi unuttunuz ?
orayı da yeri gelince konuşuruz sorun yok şuan ki sorun milli güvenlik sorunu oldu sende ar*ap sevicisin galiba :D yabancılık çekmezsin kolay gelsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Kenan
Benim özüm arap değil. Ben TÜRK OĞLU TÜRKÜM.

Senin gibiler asimile olduğu için böyle düşünmesi doğal.

porento54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Furkan Aydın
orayı da yeri gelince konuşuruz sorun yok şuan ki sorun milli güvenlik sorunu oldu sende ar*ap sevicisin galiba :D yabancılık çekmezsin kolay gelsin
Sorun yok mu ? ahahaha ne kadar komiksin 10 yıldır neredeyse yarısından çoğu ev,arsa yabancılarda gidip yaşamadın heralde ?

liluzivert

80+ Bronze
ar*pların hareketleri Türk kültürüne uymuyor

porento54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Furkan Aydın
Benim özüm arap değil. Ben TÜRK OĞLU TÜRKÜM.

Senin gibiler asimile olduğu için böyle düşünmesi doğal.
Türk olmadığına eminim ama sorun yok genellikle internet üzerinden atıp tutan insanları çok görüyorum. Bir Atatürk resmi, birtane bayrak ben Türküm derler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Kenan
Türk olmadığına eminim ama sorun yok genellikle internet üzerinden atıp tutan insanları çok görüyorum. Bir Atatürk resmi, birtane bayrak ben Türküm derler.
O zaman sana tavsiye biraz dışarı çık temiz hava al. Veya istiyorsan seni de "zafer turizm" ile yollayalım. :)

Kendini çok iyi özetlemişsin. Aferin, özetleme tekniğin başarılı.

Bence aramızda bir kriptocu varsa kendini belli ediyor zaten. :) Senin TÜRK deyince aklına ezber kelimeler geliyorsa zaten senin gibi cahille muhattap olacak değilim.

Senin de özün Haniye denen paçavranın soyundan herhalde.

porento54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Furkan Aydın
O zaman sana tavsiye biraz dışarı çık temiz hava al. Veya istiyorsan seni de "zafer turizm" ile yollayalım. :)

Kendini çok iyi özetlemişsin. Aferin, özetleme tekniğin başarılı.

Bence aramızda bir kriptocu varsa kendini belli ediyor zaten. :) Senin TÜRK deyince aklına ezber kelimeler geliyorsa zaten senin gibi cahille muhattap olacak değilim.

Senin de özün Haniye denen paçavranın soyundan herhalde.
Gücün yetiyorsa atalarımın yaklaşık 600-700 yıldır yaşadığı ve kanlarını verdiği bu topraklardan beni çıkart. Ama senin soyunun nereden geldiğini çok iyi biliyorum. Sizin gibiler genellikle internet üzerinden atıp tutan tipler. İstersen gel yakın tarih karşılaştırması da yapalım. Edevleti aç ve soyağacını çıkart bende çıkartıyım en erken ne zaman nerede kim yaşamış görelim ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Kenan
Kardeşim, bunun gibi ass a lucklar birazdan başlar: 3000 yıl önce bizde göçebe hayat yaşıyorduk diye. :)

Bırak saçma sapan kendi kendine konuşsun. O çok sevdiği araplar yarın eniştesi olunca burada ağlar merak etme :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gücün yetiyorsa atalarımın yaklaşık 600-700 yıldır yaşadığı ve kanlarını verdiği bu topraklardan beni çıkart. Ama senin soyunun nereden geldiğini çok iyi biliyorum. Sizin gibiler genellikle internet üzerinden atıp tutan tipler. İstersen gel yakın tarih karşılaştırması da yapalım. Edevleti aç ve soyağacını çıkart bende çıkartıyım en erken ne zaman nerede kim yaşamış görelim ?
Pardon sen kimin çocuğusun :) :) :) ahahahaha

A) abdülcük
B) şeyh saİT
C) orta doğulu militan
D) söylersem ban yerim :)

Ulan lavuk ben 27 yaşındayım. 7 sülalem memur. Asker kökenliyim. Sen interneti yeni keşfetmişken ben bu ülkenin en büyük milli güvenlik sorunu için 2012 yılından beri dil döküyorum.

Sen kimsin lan, senin ataların neydi ki sen nesin?

Ben seni çıkaracağım yerden çıkarırım da merak etme bana gerek kalmayacak. O abi dediğin arapcıklar, yarın özerklik diye ağladığında sen evinden olacaksın. Ben değil :)

Top Bottom