Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥 Trendyol %40+%40 İndirim 🔥

ereen

80+
pek ciddiye alan olmadı
Allah allah acaba niye ciddiye almadılar ? Azerbaycan'a özel kampanyayı Türkiye'de açık sayesinde kullandığın ve bunun üstüne hak hukuktan bahsettiğin için olabilir mi ? Birde Trendyol'la görüşüp ciddiye alınmayı beklemiş patladım :D

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,041
İsim
Mehmet Yılmaz
Şimdi trendyol express ten kargosu gelen oldu mu? Umarım benim kargocu kamildir

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Sinan
Çoluk çocuğun eline düşünce böyle oluyor aylardır devam eden kampanyayı iki günde fixlettirdiler bizim millette hak hukuk müslümanlık taslar ama gel şu konuların sayfa sayılarına bak :D
Abi Azerbaycana 40 indirim veriyorsa bu bizim milletin suçu değil ki ben belki dili Azerbaycan olarak kullanıyorum girdim uygulamaya banada verdi indirimi bu benim suçum mu verilen indirimi de almayım mı diyeceğim

Kuajsu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Volkan Korkmaz
Allah allah acaba niye ciddiye almadılar ? Azerbaycan'a özel kampanyayı Türkiye'de açık sayesinde kullandığın ve bunun üstüne hak hukuktan bahsettiğin için olabilir mi ? Birde Trendyol'la görüşüp ciddiye alınmayı beklemiş patladım :D
sen niye bu kadar gocundun ki

imfloscy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
485
İsim
Emre Efe
Dün kargolanan ürün sabah dağıtıma çıktı olarak gözüküyordu, arkadaşlar şimdi neden gelmedi hala diye aradım sorun oluştu hesabınıza kısıtlama getirilmiş, trendyolla görüşmeniz gerekmektedir dediler, kargoyu da teslim etmediler maalesef
hangi kargo?

GirayHan

80+ Gold
hocam sen kapıyı aralık bıraktın içeri hırsız girdi kapıya mı kızarsın yoksa hırsıza mı yoksa kendine mi ?

Farmos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Farmos
Benim 2 ürün trendyol expres, bir ürün aras kargo memleket Adana, biraz uzun sürüyor mesafeden dolayı, yakın bir yerde olsam iptal olmadan gelirdi belki kargo da ümidim kalmad
Umarım Trendyol çalışanları gidip kargoyu kargodan almaz 🤣🤣🤣

GirayHan

80+ Gold
sistemsel açık müşteriyi bağlamaz her türlü tedbiri alması gereken trendyoldur. nokta !

ereen

80+
İşin ilginç tarafı neden Türkiye'ye özel kod yok
Trendyol'un Türkiye'deki ilk zamanları deli dolu kampanyaları vardı aynen böyle o zamanlar daha yeni oldukları için şuanki kadar büyük değildi belki ama zamanın 50₺ 100₺sini veriyorlardı sadece koleksiyon beğenmeye. Şuan daha büyük bir şirket olduklarından kampanya bütçesi artmıştır. Azerbaycan'da da müşteri kitlesini arttırmayı hedefliyorlardır bu yüzden bu kampanyalar var

saly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yakup Arı
İptal yedi

Ekler

• IMG_20231108_182226.jpg
    IMG_20231108_182226.jpg
    117.6 KB · Hit: 154