Neler Yeni

Trendyol'dan PS3 Alınır Mı?

Ratorest

80+ Silver
Merhaba arkadaşlar 1.300tl param var ailem bilgisayar alicam demişti 2 senedir almadılar ve alacaklarınu düşünmüyorum bende PlayStation almaya karar verdim sizce Trendyoldan mi alayım yoksa sahibinden veya başka yerden daha iyisini bulabilir miyim?
Trendyol linki:

Peganeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,033
İsim
Arda

İsimsizKaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,091
İsim
Burak Taha Koca
Merhaba arkadaşlar 1.300tl param var ailem bilgisayar alicam demişti 2 senedir almadılar ve alacaklarınu düşünmüyorum bende PlayStation almaya karar verdim sizce Trendyoldan mi alayım yoksa sahibinden veya başka yerden daha iyisini bulabilir miyim?
Trendyol linki:
Pes Fifa dışında oyun oynuyacaksınız pek tavsiye etmem eskide kaldı ps3,biraz para koyup 1500 civarına 2. el xbox one s kovalayın sağlam ürün bulursanız alın bence,GamePass ile beraber akarsınız.

BringThaNoize

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
802
İsim
Ahmet Aydın
Oyunları korsan oynayacaksan alınır bence. Başka türlü zarar olur.

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Yok
Trendyol linki:
Sahibindende 1000-1200 bandına Xbox One bulunuyor. Güncel oyunları oynamak istiyorsan bence daha mantıklı bir tercih olur. Şuan bilgisayara çıkan neredeyse her güncel oyun Xbox One için de çıkıyor, üstüne Gamepass ile oyunlara erişim ucuz oluyor.

PS3 bence TLOU, Uncharted, GOW gibi mükemmel özel oyunları hariç ölü bir konsol.

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,527
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932
Trendyol linki:
2.el ps 4 yada xbox one bakman daha iyi olur

İsimsizKaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,091
İsim
Burak Taha Koca

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Yok

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,527
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932

Ratorest

80+ Silver
One S iyidir, bütçe yetiyorsa alabilirsin. Bütçenizi çok zorluyorsa dediğim gibi Xbox One modeline de bakabilirsiniz.

Sitede gördüğüm en ucuz ve güncel Xbox One ilanı bu:
https://www.sahibinden.com/ilan/iki...00gb-kol-adaptor-hdmi-kablosu-962890858/detay
Hocam one s ile çok fark var mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Garantisini sorun,elden teslim alın almadan önce kontrol edin,gamepadine kasaya vs. alıcaksanız detaylı yazabilirim tabi,güzel duruyor zaten one s hala güçlü bir konsol gamepass'deki birçok oyunu rahatlıkla oynatır.
Elden alamam hocam başka ildeyim

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
PS3'e 1000 liranın üzerinde vermek mantıksız diyeceğim ama bu ekonomide başka seçenek de kalmadı. Ben olsam bekleyip ikinci elden PS4 alırdım ama PS3'e yeniysen ve oyunlarını deneyimlemediysen alınır. Oynamadığın her oyun yeni oyundur sonuçta.

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Yok
Hocam one s ile çok fark var mı
Donanım olarak neredeyse aynı. Sadece One S modelin GPU hızı çok az daha iyi ama iki konsol da aynı oyunları aynı kalitede çalıştırıyor.

Farkları:
1- One S modeli ekrana 4K görüntü verebiliyor. Oyunlara etkisi yok ama film falan izlerken 4K TV varsa işe yarar.

2- One S tasarım olarak çok daha ufak ve güzel duruyor. İnternete yazarsan boyut farkını anlarsın diye düşünüyorum.

Başka bir farkı yok. PS4 Fat kasa ile PS4 Slim gibi bir şey bu iki model.

Top Bottom