Neler Yeni

Türktelekomla Yaşadığım Problem Taze Konu

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
İnternet sözleşmem yarın bitiyordu taahhütnameyi yenilemek için türktelekomu arayip yenilemek istedim tüm isteğim bu kadardi ilk sorun türktelekom müşteri hizmetlerine bağlananama oldu(bu süre zârfinda Türkcell hizmeti koptu evdeki tüm cep telefonlari sadece acil aramalar yazdi). Bağlanıyorum sistemim güncelleme var bakamıyorum kapatin tekrar arayin tam 2 saat şaka değil 2saat uğraştim bunun için her neyse en sonunda bağlandim bundan önce internetteki fiyatlar kampanyalara bakmiştım. Baktiğim kampanyalardan biri 35 download 99 TL dedim temiz güzel kampanya Milenicom u aradim 150 TL kurulum ücreti istedi ve 7 iş gününe kadar bağlanir dediği için onu elemek durumunda kaldim kardeşim eba ya giriyor vesayre internet lazim bu kadar süre aksamasi iyi olmazdi neyse müşteri hizmetlerine bağlandim kampanyanin adini anlatamadim Gamer kampanyasi diyorum anlamiyor 5 kez 6 kez benden adını tekrar söylememi istedi okunuşunu yazilişini ayri ayrı söyledim bildiğiniz "elekterlar koltuğun altinda galip gelince beni ara"ya döndü olay neyse sonunda anlatabildim kampanyayi buldu peki sonra ne oldu Türktelekomun resmi sitesinde yazan fiyattan 15 lira fazla fiyat söyledi nedenini sordum absürt bir açıklama yaptı ücret için herkesden alındiğını söyledi peki kullanicidan alınan fiyat neden yazmıyor dedim detaylar kısmında öyle bir şey yazmiyordu sizi anlıyorum dedi daha sonra Allahtan birkaç tane daha kampanya not almiştim 99 TL olmazsa 106 olsun bari dedim ama ne olsun onada 10 TL bindirdi oda 115 civari oldu. Bu Türktelekomun yaptiği bildiğin dolandiricilktir insanlara 35 e kadar yok 24 e kadar de daha az ver ondan sonra sitende yazan fiyatlardan daha fazla ücret talep et bu nedir ya bu neyse 115 TL ye 24 ay sözleşme yaptim 2 sene sonra umarim ama umarim bu saçma internet politikalari değişir. Bu konuyu açma sebebim içimi dökmekdi sinirden açtım buraya kadar okuyanlara teşekkürler bu kurumlari her türlü yere şikayet edin.
20201105_005109.jpg

marilyn

80+ Silver
Türkiyede 3-5 ayrı firma var ama hepside tekel gibi birbirinden iğrençler hizmet 0 altyapı 0

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
10dk once ben aradım 50mbps internet için benden aylık 115tl istedi tama yarın sabah yollayın ekip dedim :) mahallemde türktelekom bos port olmadıgını soledi yıkıldım.

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
10dk once ben aradım 50mbps internet için benden aylık 115tl istedi tama yarın sabah yollayın ekip dedim :) mahallemde türktelekom bos port olmadıgını soledi yıkıldım.
Ben bakıyorum internetten o kampanya martta bitti diyor diyorum sitenizde 31 Aralik yaziyor sizi anliyorum diyor. 1 paket hizi için 5 6 kampanya cikariyorlar 130 liraya bile 35 download veriyor ne biçim iş anlamadim.

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Ben bakıyorum internetten o kampanya martta bitti diyor diyorum sitenizde 31 Aralik yaziyor sizi anliyorum diyor. 1 paket hizi için 5 6 kampanya cikariyorlar 130 liraya bile 35 download veriyor ne biçim iş anlamadim.
zaten 50mbps 114tl diyince kapa telefonu abla hemen yarın sabah ekip yolla evde evrakları hallederiz dedim baktı port yok dedi :(

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Türkiyede 3-5 ayrı firma var ama hepside tekel gibi birbirinden iğrençler hizmet 0 altyapı 0
Tekelcilik aşırı var bildiğin orada kavga ettim 2 sene öncede kavga etmiştim ikna kampanyasi yapmişlardi 70 liraya 24 download aliyordum bu sefer öyle bir şey de olmadi önerim eğerki benim gibi aciliyetiniz yok ise Milenicom kullanmaniz.

marilyn

80+ Silver
Tekelcilik aşırı var bildiğin orada kavga ettim 2 sene öncede kavga etmiştim ikna kampanyasi yapmişlardi 70 liraya 24 download aliyordum bu sefer öyle bir şey de olmadi önerim eğerki benim gibi aciliyetiniz yok ise Milenicom kullanmaniz.
Elon uzaydan internet verme işini halletsin bi bakalımda

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan

SquizzySP

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Fatih Yeşil
aga köklü bi marka değil hatta tt altyapısını kullanıyor ama turuncu net kullanıyoruz biz ve gittik basvurmaya bundan yaklaşık 1 ay önce taahhüt yoktu konuştuk adresi verdik vaat ettikleri kampanya 85 TL'ye 35 mbps internetti ki gayette öyle bi düşüş yaşanmadı peki dedim bi zamlanma olur mu haber verilmeden olmaz dediler suanlik gayet iyi

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Valla doğru.
Ama O Ek 10TL koyması sen interneti telefon hattı üzerinden alıyorsun diye sana bir tel no veriyorlar onun için.
Bir de dikkatini çekerim siteye girdiğinde seçeneği evde internet müşterisiyim olarak işaretlemelisin.
Senin orada attığın fiyatlar yeni gelecek kişiler için olan. Gamer Kampanyası mesela mevcut abonelere sunulmuyor. Gibi gibi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekliyorum. Dediğim gibi mevcut müşteri kampanyalarına bakmalısın.
Şu an senin paketin ya "Kat Kat Hız Kampanyası" ya da "Yüksek Hız Kampanyası" Olmalı.
105TL Olan tek onlar var. Ve Ek 10TL "Erişim Ücreti" Şeyini ekleyince 115 oluyor.

Son düzenleme:

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Valla doğru.
Ama O Ek 10TL koyması sen interneti telefon hattı üzerinden alıyorsun diye sana bir tel no veriyorlar onun için.
Bir de dikkatini çekerim siteye girdiğinde seçeneği evde internet müşterisiyim olarak işaretlemelisin.
Senin orada attığın fiyatlar yeni gelecek kişiler için olan. Gamer Kampanyası mesela mevcut abonelere sunulmuyor. Gibi gibi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekliyorum. Dediğim gibi mevcut müşteri kampanyalarına bakmalısın.
Şu an senin paketin ya "Kat Kat Hız Kampanyası" ya da "Yüksek Hız Kampanyası" Olmalı.
105TL Olan tek onlar var. Ve Ek 10TL "Erişim Ücreti" Şeyini ekleyince 115 oluyor.
Kat kat hız kampanyası aldım zaten 10 TL Erişim ücreti nedir ? Madem bunu vereceğiz o siteye bunu niye yazmıyorlar.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Kat kat hız kampanyası aldım zaten 10 TL Erişim ücreti nedir ? Madem bunu vereceğiz o siteye bunu niye yazmıyorlar.
altta yazıyor zaten.
üstte zaten açıkladım ne olduğunu. Senin hizmet alabilmen için sana verilen telefon numarası.

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
altta yazıyor zaten.
üstte zaten açıkladım ne olduğunu. Senin hizmet alabilmen için sana verilen telefon numarası.
Bunu detaylara eklemek doğru bir davranış değil ben kaç para ödüyorum 106 TL için 116 TL mi o zaman oraya 116 TL yazacaksın kestiğin para bu ben telefon istemiyorum gene para alıyor zaten telefonum var o zamanda para alıyor saçma sapan bir düzen var tekelcilik zirve yapmış.

Top Bottom