Neler Yeni

Yardım Ucuz Yollu %100 Boyut klavye..!!!

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,364
İsim
Kerem Çavuş
Anti Ghosting Oluyor Ama Şöyleki Full Anti Ghosting'i Çoğu Membran Desteklemiyor Sıralı (Tek Bir Sıra Seri Bağlantılı) Olarak Üretiliyor Tuşlar Bundan Dolayı Yazı Yazarken Harf Yutuyor Sürekli Hızlı Yazmamdan Dolayı..
F/P klavye Varmı Diyerektende Ben Size Sorruyorum Mekanik klavyeleri Keza Piyasa Takibi Yapan Biri Değilim..

veya

bu olabilir haricinde de aliexpresstekiler hariç uygun tam boy klavye yok , aliexpress indirimleri de şu anlık bitti pek bir seçeneğiniz yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Necip5270392
Peki Hocamlar GTX Viper Dİye Bİr Klavye Buldum O Nasıl Sizce
700 Küsür TL

Spect

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Arda
Merhabalar -/- Selamlar Hocam(lar)..
Başlıktada Gördüğünüz Üzere Ucuz Yollu %100 Boyutlu Bir klavye Lazım Lakin Bütçe Bana Ait Değil Çünkü Benim Bütçem Yok Ondan Dolayı Baba Parası Yiyecem.. 😅
Ve Babamında 2 Şartı Var Biri "Ucuz Yollu Olsun" Dedi Diğeri De "Sessiz Olsun" Dedi Bütçeyi Sorduğumda "Bunlara Uy Gerisini Ben Düşünürüm" Dedi Bende Size Bundan Dolayı Geldim Diyebilirim..
Logitech g213 al hocam en sağlam marka

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,090
İsim
Mehmet Aslan
Merhabalar -/- Selamlar Hocam(lar)..
Başlıktada Gördüğünüz Üzere Ucuz Yollu %100 Boyutlu Bir klavye Lazım Lakin Bütçe Bana Ait Değil Çünkü Benim Bütçem Yok Ondan Dolayı Baba Parası Yiyecem.. 😅
Ve Babamında 2 Şartı Var Biri "Ucuz Yollu Olsun" Dedi Diğeri De "Sessiz Olsun" Dedi Bütçeyi Sorduğumda "Bunlara Uy Gerisini Ben Düşünürüm" Dedi Bende Size Bundan Dolayı Geldim Diyebilirim..
ben bunun red switch versiyonunu kullanıyorum 2 gündür memnunum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Necip5270392
Hocam denilen kadar kötü degil ya. Cevremde var kullanan arkadaslarim sorunsuz kullanıyorlar bir sorunla karsılasan yok acikcasi.
Hocam Ajazz klavyede Dikkatimi Çeken Bir Husus Oldu.. Bobin Gibi Sarılmış Kablosu Mevcut Bundan Dolayı Zamanında Kullandığım Ürünlerde İndüklenmeden Dolayı Çok Fazla Bozulan Ürünüm Oldu Dİyebilirim.. Bu klavyede Bu Bu Bobin Gibi Sarılmış Kabloda Oluşacak İndüklenmeden Dolayı Bozulmayı Önleyecek Bir Durum Mevcut Mu..?!
Yoksa Aldıktan 2-/-3 Hafta Sonra Bozulunca Hiçbir İşime Yaramaz Açıkçası Ve Membran klavye Kullanmayla Aynı Şeye Tekamul Gelir Benim İçin..

OrnFox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Berkant Mercan
ortana v3 tkl modelini kullanan var mı tuşları fazla mı basık?

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Yağız Berk Özel
Hocam Ajazz klavyede Dikkatimi Çeken Bir Husus Oldu.. Bobin Gibi Sarılmış Kablosu Mevcut Bundan Dolayı Zamanında Kullandığım Ürünlerde İndüklenmeden Dolayı Çok Fazla Bozulan Ürünüm Oldu Dİyebilirim.. Bu klavyede Bu Bu Bobin Gibi Sarılmış Kabloda Oluşacak İndüklenmeden Dolayı Bozulmayı Önleyecek Bir Durum Mevcut Mu..?!
Yoksa Aldıktan 2-/-3 Hafta Sonra Bozulunca Hiçbir İşime Yaramaz Açıkçası Ve Membran klavye Kullanmayla Aynı Şeye Tekamul Gelir Benim İçin..
Klavyenin kablosu çıkartılabilir bozulursa başka kablo takabilirsiniz ve Ak992 tavsiye ettiklerim arasından kablo ile sorun yaşayan görmedim. Klavye düzgün gelirse ona da 10/10 verilebilir.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,937
Üyeler
156,861
Son üye
cacaxrd
Top Bottom