Neler Yeni

Vok Sistem Al Sat Yapanların Dikkatine

Fu_Lins

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Emirhan Kılıçaslan
vay anasını burda da çok fazla stokçu varmış :D

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,243
İsim
SEYF
Dikkat et. Bu sistemler de hep anakartı kasayı falan dandik seçiyorlar. Ekran kartına işlemciye abanıyorlar. Amaç göz boyama zaten. O anakart nedir yani öyle sisteme küfür resmen. PSU zaten saatli bomba. Rampage nedir. Bir de bunlara para kazandırıyorlar :)
Bomba dediği psuyu3 yıldır kullanıyorum. Tik sesi yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Muadil sistemler 16 dan başlıyor
Kayseriliye seni ilgilendirmez desene kanka ne uğraştın 😁

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Ne oldu bu konuda yaw herkes birbirine girmiş

Kado35160

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Kadir Börekçioğlu
Burada ne mevzular dönmüş böyle ya.
Arkadaşlar al satçılara kızmak biraz saçma sonuçta eşit şartlarda sistemi alan alıyor serbest piyasa. Hee abartılı kâr marjı koyanlar var onlar piyasayı yükseltiyor bu konuda belki tepki gösterilebilir. Ama adam dün 3 sn de tükenen sistemi girmiş 14k ya almış üstüne az bir kar marjı koyup satıyorsa buna herkes saygı duymalı.
Ben de dün bi tane alabildim sadece ve satıyorum izmir içi elden teslim he ben piyasasaki en düşük kar oranıyla satıyorum bu da benim tercihim.
Serbest piyasa arkadaşlar kasmayın bu kadar.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,106
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Burada ne mevzular dönmüş böyle ya.
Arkadaşlar al satçılara kızmak biraz saçma sonuçta eşit şartlarda sistemi alan alıyor serbest piyasa. Hee abartılı kâr marjı koyanlar var onlar piyasayı yükseltiyor bu konuda belki tepki gösterilebilir. Ama adam dün 3 sn de tükenen sistemi girmiş 14k ya almış üstüne az bir kar marjı koyup satıyorsa buna herkes saygı duymalı.
Ben de dün bi tane alabildim sadece ve satıyorum izmir içi elden teslim he ben piyasasaki en düşük kar oranıyla satıyorum bu da benim tercihim.
Serbest piyasa arkadaşlar kasmayın bu kadar.
Ayn öyle bende 14750 ye verdim dün akşam birine benim demek istediğim yüksek kâr koymadan satılabilir diğer türlü 2-3 bin vs kâr koyulursa o zaman orada bir sıkıntı var demektir bende bunu anlatmaya çalışıyorum ama nafile anlamayanlar var

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,206
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar
Ayn öyle bende 14750 ye verdim dün akşam birine benim demek istediğim yüksek kâr koymadan satılabilir diğer türlü 2-3 bin vs kâr koyulursa o zaman orada bir sıkıntı var demektir bende bunu anlatmaya çalışıyorum ama nafile anlamayanlar var
Ya buradakilere konuşması kolay bu sistemlerin fiyatı 2 ay sonra en az 2-3 bin artacak Türkiye de yaşadığını unutuyor yüksek enflasyon sağolsun dün aldığını bugün aynı fiyata alamıyor önce bunu anlaması lazım aslında

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,106
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Ya buradakilere konuşması kolay bu sistemlerin fiyatı 2 ay sonra en az 2-3 bin artacak Türkiye de yaşadığını unutuyor yüksek enflasyon sağolsun dün aldığını bugün aynı fiyata alamıyor önce bunu anlaması lazım aslında
Buna hiper enflasyon diyoruz işte

Transcontinental

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
560
İsim
Mahir
15k çok makul fiyat bence al sat için. Ben yakın zamanda 15k ya 3060ti lı bir sistem çıktığını hatırlamıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,431
İsim
Diyarhan

genc1919

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Yusuf Bahadır
Benim aklımdaki fiyatta 15 bin. Ama forumdan biri alırsa daha da düşerim. Ankara çevresi düşünen varsa ulaşabilir.

Top Bottom