Neler Yeni

WİNDOWS 11 ETKİNLEŞTİRME

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,364
İsim
Hacı
Sağlam lisans dan alıp etkinleştir.

GirayHan

80+ Gold
KMSpico değil bu. Güvenilir,ben de kullanıyorum. Bedavaya elde ettikleri keye 200 lira ödemek istiyorsan sen bilirsin.
1706653993696.png

şu adresi tarayıcıya yazarsan cmd ile ilgili siteden bilgisayarına neler çektiğini görebilirsin

kmspico'dan farkı yok. biri exe indiriyorsun biri sen görmeden irmget komutu ile sisteme indiriyor.

zaten adamlar yazmış daha az antivirüs algılaması. yani virüs var ama bazı antivirüslere göstermiyoruz.

1706654168342.png

OEM Çok daha güvenli 50 100 lira için bunu bilgisayarınıza yapmayın.

Son düzenleme:

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,364
İsim
Hacı
KMS neyim bulaşma.

eeness0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Enes Faruk Kaya
Alıntıyı görüntüle
şu adresi tarayıcıya yazarsan cmd ile ilgili siteden bilgisayarına neler çektiğini görebilirsin

kmspico'dan farkı yok. biri exe indiriyorsun biri sen görmeden irmget komutu ile sisteme indiriyor.

zaten adamlar yazmış daha az antivirüs algılaması. yani virüs var ama bazılarını göstermiyoruz.

Alıntıyı görüntüle

Kardeşim eyvallah sagolasin güvenilir önerdiğin bir site varmı

Erimtan

80+ Bronze
Sağlam lisans tavsiyem.

GirayHan

80+ Gold
Kardeşim eyvallah sagolasin güvenilir önerdiğin bir site varmı
illegal işlemler için önerebileceğim hiç bir site yok. veri güvenliğin için oem key satın almalısın.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Ben Lazimbana sitesinden almıştım. 3 sene olacak key patlamadı sorunsuz.

Öğrenen_biri

80+ Bronze

JSezar

80+ Silver
Alıntıyı görüntüle

zaten adamlar yazmış daha az antivirüs algılaması. yani virüs var ama bazı antivirüslere göstermiyoruz.

Alıntıyı görüntüle

KMSpico gibi geliştirmesi son bulmuş,diğer geliştiriciler tarafından zararlıya çevrilmiş değil. Direkt kms sunucusuna makineyi bağlamaktan da daha güvenilir. Kaynakta sıkıntı yok,indirdikleri zararlı yazılım değil.

GirayHan

80+ Gold
KMSpico gibi geliştirmesi son bulmuş,diğer geliştiriciler tarafından zararlıya çevrilmiş değil. Direkt kms sunucusuna makineyi bağlamaktan da daha güvenilir. Kaynakta sıkıntı yok,indirdikleri zararlı yazılım değil.
hıhı aynen :D

soru içinde bir arkadaşımız bak ne yazmış

1706686311445.png

ilerde hiç ummadığın bir zaman bilgisayarıma birşeyler oluyor diye gelip burda konu açma çünkü bugün güvendiğin scriptler yarın yazan kişinin ruh hali değiştiğinde tehlikeli olabiliyorlar :D

bu scprit ms sunucusunu taklit ediyor. fakat ms sunucusuna değil de ahmetin yarattığı sunucuya bağlanıyor zararlı kms sunucusuna dönüp dönmeyeceğinin garantisini nasıl verebilirsin ? Windows güvenlik duvarı'nın algılama yöntemini değiştirse yada update'lere atsa ufak bir keylogger ? yada mesela yazsa şöyle güzel bir backdoor takılsa senin bilgisayarında çerezlerinden çekip alsa kartlarını içini boşaltıp ortadan kaybolmak için alte*** yollasa onu da geç yarın öbürgün pc'ye zombie atarsa o zaman görürüm sizi yıllarca habersiz takılabilir . repo yıldızlamalarına da güvenme repo bot stars atılarak yükseltebiliyolar orayı da :D Çok masumsunuz. İnternette masumiyet mahremiyeti ortadan kaldırır. Kaynağı belli olmayan hiç bir yazılımı bilgisayarınıza yüklemeyin kimseye de güvenmeyin.Az araştırın okuyun.

Son düzenleme:

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
https://jetlisans.com/urun/windows-11-pro-lisans-key/. Buradan aldığım key elimde kaldı istersen sana yarı fiyatına verebilirim keyi aldım mail girince windows etkinleşti bende o yüzden kullanamadım. Benden almak istemezsende bu siteden alabilirsin ben hep buradan alıyorum. Bu arada buna mail bağlarsan gitmiyormuş (format vb. durumlarda) bir daha bendekide öyle olmuş demek ki mail le girince geldi çünkü lisans

Son düzenleme:

GirayHan

80+ Gold
https://jetlisans.com/urun/windows-11-pro-lisans-key/. Buradan aldığım key elimde kaldı istersen sana yarı fiyatına verebilirim keyi aldım mail girince windows etkinleşti bende o yüzden kullanamadım. Benden almak istemezsende bu siteden alabilirsin ben hep buradan alıyorum. Bu arada buna mail bağlarsan gitmiyormuş (format vb. durumlarda) bir daha bendekide öyle olmuş demek ki mail le girince geldi çünkü lisans
bak işte 100 lira. 100 lirayı verirsin kafan rahat olur. zararlıdan uzak durursun. 100 lira için 40 takla atıyor bizim insanımız pc halay çekmeye başlayınca uyanıyolar sonra :D

Top Bottom