Neler Yeni

WİNDOWS 11 ETKİNLEŞTİRME

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
bak işte 100 lira. 100 lirayı verirsin kafan rahat olur. zararlıdan uzak durursun. 100 lira için 40 takla atıyor bizim insanımız pc halay çekmeye başlayınca uyanıyolar sonra :D
Bende alırsa 50tl elimde kaldı yaa key boşa almış oldum :) Bunların son kullanam tarihi oluyor mu ki bir bilginiz var mı

Devilll20

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
794
İsim
Rick Baba
beyler bilgisayarı yeni aldım nasil etkinleştirebilirim. Bu cmd komudu falan vardı o sıkıntı diye duydum. 100 200 lira para verip fake lisans almak mantiklimi sorun cikarmi

10 TL'ye var

umitcoban

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ümit Çoban
27 ocakta sağlam lisans tan aldım. 30 saniyede geldi.

JSezar

80+ Silver
hıhı aynen :D

soru içinde bir arkadaşımız bak ne yazmış

Alıntıyı görüntüle

ilerde hiç ummadığın bir zaman bilgisayarıma birşeyler oluyor diye gelip burda konu açma çünkü bugün güvendiğin scriptler yarın yazan kişinin ruh hali değiştiğinde tehlikeli olabiliyorlar :D

bu scprit ms sunucusunu taklit ediyor. fakat ms sunucusuna değil de ahmetin yarattığı sunucuya bağlanıyor zararlı kms sunucusuna dönüp dönmeyeceğinin garantisini nasıl verebilirsin ? Windows güvenlik duvarı'nın algılama yöntemini değiştirse yada update'lere atsa ufak bir keylogger ? yada mesela yazsa şöyle güzel bir backdoor takılsa senin bilgisayarında çerezlerinden çekip alsa kartlarını içini boşaltıp ortadan kaybolmak için alte*** yollasa onu da geç yarın öbürgün pc'ye zombie atarsa o zaman görürüm sizi yıllarca habersiz takılabilir . repo yıldızlamalarına da güvenme repo bot stars atılarak yükseltebiliyolar orayı da :D Çok masumsunuz. İnternette masumiyet mahremiyeti ortadan kaldırır. Kaynağı belli olmayan hiç bir yazılımı bilgisayarınıza yüklemeyin kimseye de güvenmeyin.Az araştırın okuyun.
Sen takıntılı birisin herhalde?kendinle çelişiyorsun.kaynak demişsin.kaynak kodlarını inceleyebilirsin

GirayHan

80+ Gold
Sen takıntılı birisin herhalde?kendinle çelişiyorsun.kaynak demişsin.kaynak kodlarını inceleyebilirsin
ne takıntısı sana diyorum ki elemanın sunucusundan senin bilgisayarına etkinleştirme dosyaları harici farklı dosyalar çekilebilir sen diyosun takıntı kaynak kodları bilmem ne. o kodları değiştirmek 10 saniye. bir kere de illegal'e illegal deyin bir kere olsun bu yapılan işin son kullanıcıya zararlarından bahsedin. nato kafa nato mermer sonra forumda konu açıp pc hacklendı şirinleri görüyorm diye konu açarsınız :D sen güven. sen kur. ama yazdıklarımdan sonra bu konuyu okuyan ve az da olsa veri güvenliğine önem veren hiç kimse illegal etkinleştirme yöntemlerine uğramaz. gerçekler acıdır içine kurt düştü çek formatı :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,767
Üyeler
140,697
Son üye
Mamii53
Top Bottom