Neler Yeni

Xbox Game Pass ZAM YOLDA! Nasıl korunabiliriz?

evilmory

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Mert
İlgilendiği Kategoriler
Pc Bileşenleri
Ben işi hallettim de ea play oyunlarını indiremiyorum :( veriyo
bunu nasıl çözcez
1686827225456.png

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,185
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
1686831708143.png

Teşekkür ederim. Kredi kartını doldurdum şimdi bankaya gidiyorum farklı bi ödeme yöntemi kullanıcam

CptSpork

80+ Bronze
Yapamayan arkadaşlar, bir arkadaş bu konuda başka foruma ait link bırakmıştı. O konuyu takip edebilirsiniz.

Berkarda

80+ Silver
Rica ederim. Ara sıra konuyu yükseltiyorum ve çevremdekileri de bilgilendiriyorum bu konuda. Çünki 3 Yıllık 600 TL'ye alındığı dönemde treni kaçırmıştım ve üzülmüştüm. Tekrar aynısını başka insanlarda yaşasın istemedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Game Pass almak için bence illa 10-15 oyun oynuyacaksın diye bir şey yok. Çünki atıyorum Starfield oynamak istedin. Oyunun fiyatı 900 TL
Peki sen Starfield'i ne kadar oynayabilirsin? En baba 6 ay oynadın diyelim. Oyunu almak için 900 TL vermek yerine 1 Yıllık Game Pass alırsın 345 TL. Zaten o oyunu bitirdikten sonra yüzüne bakmıyacaksın.

Mesela içerisinde EA Play oyunları da var. Battlefield 2042 oynuyorum sürekli. Oyunun fiyatı 600 TL. Yarı fiyatına 1 yıllık Game Pass alıp hem Battlefield hem de Forza neden oynamıyayım?

Kısacası bence 1 tane de oyun oynasan 2 tane de oyun oynasan Game Pass almak çok mantıklı.
Çevrenizdeki arkadaşlarınıza zam geleceğinden bahsedin. Çünki bundan günler öncesinde tahmini konuşurken artık konu başında gördüğünüz resimde "21 gün sonra sona erecek" tarzında ibare var. Şu anda game pass fiyatlarında bir kampanya yok. Demek ki kampanya olarak mevcut fiyatlardan bahsediyolar. Zaten böyle bir yazı olmasa da game pass'a zam geleceğini kestirmek güç değil.

Gelen zamlardan sonra herkes iyi ki almışım diyecek. Alan arkadaşlara tekrardan hayırlı olsun.

O konuda net bilgim yok ancak bi sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. Ben konuyu açtıktan hemen sonra 1 yıllık aldım. İşlemleri yapmadan önce 1 Aylık game passım vardı, 15 - 16 günü kalmıştı. İptal edip öyle başladım işlemlere ne olur ne olmaz diye.
ama dlcler yok dimi

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,185
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
mevcut aboneliği devam edenler aboneliği iptal edip (ödemeyi değil aboneliği 2 seçenek çıkıyor) o şekilde yapsınlar. ben yaptım 4 kez 3 aylık live gold aldım devamında ultimate yaptım şimdi 15 temmuz 2024 sonraki ultimate game pass ödeme tarihi yazıyor. Hiç zam gelmese bile aynı paraya çıkmış oluyor game pass pc ile.

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,057
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Hallettim :d

Son düzenleme:

CptSpork

80+ Bronze

TİTAN.

80+ Platinum
konu içerisinde bi arkadaş başka foruma ait konu paylaştı. oraya bakarak yaptım gerçekten çok zor bişey değilmiş anlatıldığı kadar karışık değilmiş.

Onu tam bilmiyorum
Kanka bana linki birdaha atarmısın ve üyelik devam ederken üzerine yapılıyor mu ?

HarlBO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
İbrahim Hamza Önen
peki 4 kere 3 aylik live gold alırsak 1 yillik veriyormu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular