Neler Yeni

Yakın kız arkadaşım benden hoşlanıyormuş ama ben başka birisinden hoşlanıyorum

kaan.sri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Kaan Sarı
Ama hocam 1 çok hoşlanmıyorum şans versemmi bilmiyorum 2 çokta güzel değil be

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,385
İsim
uwu
Arkadaşlar merhaba yakın kız arkadaşımın benden hoşlandığını öğrendim ama ben onu arkadaş olarak görüyorum ve kırmak istemiyorum ve bende başka birinden hoşlanıyorum gidip açılmak istiyorum ama yakın kız arkadaşım peşimi bırakmıyor nereye gidersen oraya geliyor,onun yüzüne hoşlandığım kıza açılamıyorum önceden reddedilmiş biri olarak reddedilmenin ne kadar kötü bir duygu olduğunu bildiğim için üzmekte istemiyorum sizce ne yapmalıyım ?
bunu benzerini yaşadım ve beni seçen dişiyi seçtim sonuç yok öyle bir şey olmadı

kaan.sri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Kaan Sarı

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,237
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
Arkadaşlar merhaba yakın kız arkadaşımın benden hoşlandığını öğrendim ama ben onu arkadaş olarak görüyorum ve kırmak istemiyorum ve bende başka birinden hoşlanıyorum gidip açılmak istiyorum ama yakın kız arkadaşım peşimi bırakmıyor nereye gidersen oraya geliyor,onun yüzüne hoşlandığım kıza açılamıyorum önceden reddedilmiş biri olarak reddedilmenin ne kadar kötü bir duygu olduğunu bildiğim için üzmekte istemiyorum sizce ne yapmalıyım ?
erkeksin ve kız reddediyorsun sanırım türkiye paralel evren yaşıyor her şey tersine döndü artık erkekler reddediyor

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,385
İsim
uwu
erkeksin ve kız reddediyorsun sanırım türkiye paralel evren yaşıyor her şey tersine döndü artık erkekler reddediyor
bn hayır diyemyen bir kişiydim bu zaafımı kullandılar şuan çok nadir şeylere evet diyorum sırf kızın kalbini kırmamak için nasılsa okullar kapanmak üzere diyip flörtleştim sonrasında gerçekten sevdim keşke sevmez olaydım :(

bwNN

80+ Silver
Genelde konuştuğun kişiye ilgin yavaş yavaş kayar hissetmeden sende nasıl kaymamış anlamadım. Sevmiyorsan olmaz ama yakın arkadaştan daha iyi olur bence ya.

Kara*

80+ Silver
Ama hocam 1 çok hoşlanmıyorum şans versemmi bilmiyorum 2 çokta güzel değil be
Güzellik bir yana karakter ve yakınlık ayrı bir yana bunlar sizin tercihleriniz. Kanka dediğim gibi normal arkadaşından hoşlanmıyorsan ama o sevdiğine açıldığın zaman eskisi gibi arkadaş kalacağınızı sanmayın elbet öğrenir. Tabi kimsenin tipine vs. laf atmıyoruz burada ama arkadaşınız size uygun gelmiyorsa arkadaş kalmaktan başka çareniz yok, belki ilerleyen zamanda arkadaşın cesaretini toplayıp sana açılacak sen sessizce bekle ortamı dinle.

kaan.sri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Kaan Sarı
Genelde konuştuğun kişiye ilgin yavaş yavaş kayar hissetmeden sende nasıl kaymamış anlamadım. Sevmiyorsan olmaz ama yakın arkadaştan daha iyi olur bence ya.
Hocam bilmiyorum ama iyi birisine benziyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güzellik bir yana karakter ve yakınlık ayrı bir yana bunlar sizin tercihleriniz. Kanka dediğim gibi normal arkadaşından hoşlanmıyorsan ama o sevdiğine açıldığın zaman eskisi gibi arkadaş kalacağınızı sanmayın elbet öğrenir. Tabi kimsenin tipine vs. laf atmıyoruz burada ama arkadaşınız size uygun gelmiyorsa arkadaş kalmaktan başka çareniz yok, belki ilerleyen zamanda arkadaşın cesaretini toplayıp sana açılacak sen sessizce bekle ortamı dinle.
Hocam tabii ki karakter daha önemli ama güzellikte önemli, tabii ki elbet öğrenir ama bilemiyorum bilmiyorum ya napicağımı beklemekten başka çare yok gibi

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,062
İsim
Oğuz
Bu hayatta aşık olduğun biri ile birlikte olmak en güzel şeylerden biridir. Senin sevdiğin kişi sana umut vermiyorsa, sen seni seven kişiye ver en azından sen onu mutlu et.

Son düzenleme:

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,416
İsim
Hakan
Kankı aen bir sekilde önce kendş hoslandıgında konus denklemi çözmek ve köşeye sıkışmamak için bu gerekli digerleri gibi kadından kaduna atlama

kaan.sri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Kaan Sarı
Bu hayatta aşık olduğun biri ile birlikte olmak en güzel şeylerden biridir. Seni sevdiğin kişi sana umut vermiyorsa, sen seni seven kişiye ver en azından sen onu mutlu et.
Hocam bilmiyorum işte gidip hoşlandığım kişiye dersem arkadaşım gider demez isem arkadaşım ile olurum ama belki söyleseydim kabul ederdi diye düşünüp dururum ama çok riskli işte risk almak lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kankı aen bir sekilde önce kendş hoslandıgında konus denklemi çözmek ve köşeye sıkışmamak için bu gerekli digerleri gibi kadından kaduna atlama
Hocam hoşlandığıma söylersem kabul etmez ise arkadaşım gider hoşlandığım kişi kabul etmese bile gidip yine arkadaşınla sevgili falan olmam çünkü arkadaşım yani arkadaş olarak seviyorum

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,062
İsim
Oğuz
Hocam bilmiyorum işte gidip hoşlandığım kişiye dersem arkadaşım gider demez isem arkadaşım ile olurum ama belki söyleseydim kabul ederdi diye düşünüp dururum ama çok riskli işte risk almak lazım
Pişman olmak istemiyorsan risk al. Sevdiğin kıza karşı her zaman risk alıp açılacaksın. Reddetse bile en azından içinde kalmayacak.

Top Bottom