Neler Yeni

Yakın Kız Arkadaşım Benden Hoşlanıyormuş

slmbnemıstık

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,195
İsim
kedü
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet 🏍️
Dostlar benim yakın bir kız ''arkadaşım'' var bugün bana bir mesaj yazdı ve mesajda böyle yazıyordu '' umarım iyisindir sana bir şey söylemek istiyorum'' bende evet tabi ki sorabilirsin dedim senden hoşlanıyorum dedi nasıl kibarca üzmeden onu reddedebilirim. Yine arkadaş kalmak istiyorum
@Emydn10
@Mert ama afk

Avolay

80+ Gold
Dostlar benim yakın bir kız ''arkadaşım'' var bugün bana bir mesaj yazdı ve mesajda böyle yazıyordu '' umarım iyisindir sana bir şey söylemek istiyorum'' bende evet tabi ki sorabilirsin dedim senden hoşlanıyorum dedi nasıl kibarca üzmeden onu reddedebilirim. Yine arkadaş kalmak istiyorum
@Emydn10
@Mert ama afk
Kaç yaşındasınız? Onu da belirtin bence.

gbaleft

80+ Platinum
En İyi Cevap
7

Ariseks

80+ Gold
@Emydn10
@Mert ama afk
Sevgili saçma gelebilir daha yakın arkadaş olup daha çok gezebiliriz falan filan de eğer hiç öyle olmak istemiyorsan arkadaş kalalım en azından ilerde saçma sepeblerden aramamız bozulmaz falan de

Avolay

80+ Gold
Ben olsam ne yapardım diye düşünmeye çalışacak olursam. (Benim de çok yakın bir kız arkadaşım var)
Önce onu övüp (bu faslı çok uzun tutmadan) henüz çok genç olduğumuzu o yüzden sevgili düşünmediğimi söylerdim sanırım.
Direkt seni sevmiyorum demektense.

Glitchy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,710
İsim
Enes Dağhan
İlgilendiği Kategoriler
Modelleme Animasyon Oyunlar
Bana da olmuştu, o işten sıyrılmak biraz zor. En iyisi ben seni arkadaşım olarak seviyorum de.

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Red etmek istiyorsanız:
"Şu an ikimiz de YKS adayıyız. İkimiz de idealleri için çalışan kişileriz. Böyle olayların derslerimi olumsuz etkileyebileceğini düşündüğümden şu an için bu teklifini maalesef askıya alıyorum." deyip, geçin. En kötü "Ben seni arkadaşım olarak görüyorum" de geç. Aman. Hep açılan erkekler mi üzülecek? 😟

slmbnemıstık

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,195
İsim
kedü
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet 🏍️
Red etmek istiyorsanız:
"Şu an ikimiz de YKS adayıyız. İkimiz de idealleri için çalışan kişileriz. Böyle olayların derslerimi olumsuz etkileyebileceğini düşündüğümden şu an için bu teklifini maalesef askıya alıyorum." deyip, geçin. En kötü "Ben seni arkadaşım olarak görüyorum" de geç. Aman. Hep açılan erkekler mi üzülecek? 😟
bak bu olabilir güzel söylemiş olurum

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Ooo sıkıntılı durum. Bir kere bu andan itibaren eskisi gibi arkadaş olamayacaksınız orası kesin.

2 ihtimal var:

1) Kıza sevgili gözüyle bir bak, hiç oluru yoksa "arkadaşlığımız zarar görsün istemiyorum, sana arkadaştan öte gözle bakamıyorum" falan diye reddedersin, bundan sonra muhtemelen birbirinizden uzaklaşırsınız.

2) "Lan acaba olur mu?" diyorsan, sanki olur gibi hissediyorsan arkadaş olarak birlikteliğinize devam edin, olacağı varsa ilişki o yöne evrilir zaten.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,390
Üyeler
151,540
Son üye
Sh3Xa
Top Bottom